Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős, ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős, ismerkedős oldalon mi a gond a "Szia! Szeretnélek megismerni, mesélj magadról! " vagy "Szia! Megtetszettél nekem. " esetleg "Szia! Mit lehet rólad tudni" kezdésekkel?

Figyelt kérdés

Csak akkor kezdek így, hogyha a kiszemelt lány nem ír magáról semmit se. Az a dühítő mikor azt írja ki, hogy ne szia, hogy vaggyal, mizuval kezdj, hanem írj valami eredetit. De hogy írjak, mikor semmit se ír magáról? Nem írja le mik az érdeklődési körei, mivel tölti szivesen szabadidejét, milyen nőnek tartja magát és még sorolhatnám, hogy miket lehetne, ha ezeket leírja akkor tudok frappánsabbat írni, de kevesen írnak rendes bemutatkozást.

Az lenne a normális, hogyha vagy kitöltenék a bemutatkozást, ehhez nem kell hozzá sok ész még egy nagyon buta ember is tud minimálisat írni magáról. Vagy, ha nem töltik ki válaszolnak a sablon levelekre és hagynának időt vagy esetleg ők dobnák fel valamivel a beszélgetést. Vagy ők is kezdeményezhetik a csevegést, ebbe semmi gáz sincs, csak bátran!

De az, hogy várják a sült galambot és azt hiszik, hogy a jó szöveg=jó partner, hát jobban tennék, ha először magukat fejlesztenék utána ismerkednének, mert nem attól lesz egy párkapcsolat jó, ha már az elején van pezsgés. Amúgy is egy normális párkapcsolat nem úgy indul, hogy dur bele mindent, hanem szépen lassan időt hagyva.


2017. okt. 16. 17:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyitottak lennénk a nem jó benyomást tevő emberekre, akárkivel ismerkedhetnénk. Mégis miért erőltetnénk magunkra valakinek a társaságát, aki nem szimpatikus? Főleg, mivel egy csomó szimpatikus ember van, aki hasonlóan gondolkozik, mint mi, és hasonló levelet is tud írni, mint amilyet szeretnénk.


Igazából lehet, hogy nem kellene változtatnod semmin, majdcsak belefutsz valakibe, aki szerint te teljesen jó logika mentén haladsz, a hasonló gondolatok pedig az alapjai lehetnek egy jó kapcsolatnak.


Szóval ne változtass, mert akikkel a változás hatására összejöhetnél, úgysem illenének hozzád.

2017. okt. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#30 Tudod nem az ilyen hollywoodi moslék romantikus komédiákat kéne alapnak venni, hogy tökéletesen indul minden, hanem lekéne szállni a földre. Mit indolkoljak meg mikor nem ismerem az illetőt és lof...t se ír magáról? Csak annyit tudnék írni, hogy jó a segged, a melled, de akkor meg ellenék könyvlve szexista disznónak. Csak azt mond meg légyszi mi nehézség egy k....szott bemutatkozás kitöltésében? Pedig hidd el írtam már jó leveleket randiztam is egy párszor, de ha nem tölti ki rendesen a bemutatkozó részt, akkor a levelezésben legyen aktívabb vagy érje be a sablonokkal.

És még valami. Tudod nem a mondanivalok a szövegek fontosak, hanem a tettek csak némelyikőtök olyan buta, hogy nem fogjátok fel ezt és néha az az érzésem hiba volt nektek egyenjogúságot adni és maradtatok volna a konyhába főzni, mosni, takarítani persze itt is tisztelet a kívételnek.

2017. okt. 17. 07:38
 33/36 anonim ***** válasza:

Nálam sűrűn előfordulnak a romkomos jelenetek, de már látom, te inkább valami thrillerbe illenél..


Újabb pont a nem szimpatikus nyitószöveg-nem szimpatikus ember listámon


Egyébként azért van csak 2 sorom, mert minden nap idegennek éreztem az előzőnap kiírt bemutatkozást, és nem akartam, hogy az alapján írjanak rám. Így most semmi izgalmas nincs kint, csak 2 tèny, amit az adatokból is kiszűrhet az ember, de az legalább látszik belőle, hogy tudok értelmesen fogalmazni.

2017. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Értem tehát ennyire alapok lettek ezek a moslék, hazug romkomok, hogy ebből kell példát venni. Nagyszerű!

Ezért kéne egy kicsit magaddal foglalkozni, önreflexiókat tartani, hogy tudd mit írj magadról, ami nem hamis. Nem nagyképűségből mondom, de egyik haverom azt mondta, hogy egy nagyon szép komoly normális bemutatkozást írtam magamról, én fejlesztem magam, szeretek egyre több mindent megtudni a világról.

2017. okt. 17. 07:59
 35/36 anonim ***** válasza:
Nekem minden kapcsolatom "romkom"-ként indult eddig. Meg lehet kövezni...
2017. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Odamész egy csajhoz a bárban/utcán tart egy bemutatkozó szöveges táblát? Na látod, hogy nem. Az adatlapra se kell feltétlen, használni kéne a fantáziád, mert itt még a szituáció sincs megadva (pl megállóbn várás, vagy ugyanazt báristát szólitook le a bárban, vagy suliban összeütköztök stb.) ergo bármit írhatsz.
2017. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!