Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős, ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős, ismerkedős oldalon mi a gond a "Szia! Szeretnélek megismerni, mesélj magadról! " vagy "Szia! Megtetszettél nekem. " esetleg "Szia! Mit lehet rólad tudni" kezdésekkel?

Figyelt kérdés

Csak akkor kezdek így, hogyha a kiszemelt lány nem ír magáról semmit se. Az a dühítő mikor azt írja ki, hogy ne szia, hogy vaggyal, mizuval kezdj, hanem írj valami eredetit. De hogy írjak, mikor semmit se ír magáról? Nem írja le mik az érdeklődési körei, mivel tölti szivesen szabadidejét, milyen nőnek tartja magát és még sorolhatnám, hogy miket lehetne, ha ezeket leírja akkor tudok frappánsabbat írni, de kevesen írnak rendes bemutatkozást.

Az lenne a normális, hogyha vagy kitöltenék a bemutatkozást, ehhez nem kell hozzá sok ész még egy nagyon buta ember is tud minimálisat írni magáról. Vagy, ha nem töltik ki válaszolnak a sablon levelekre és hagynának időt vagy esetleg ők dobnák fel valamivel a beszélgetést. Vagy ők is kezdeményezhetik a csevegést, ebbe semmi gáz sincs, csak bátran!

De az, hogy várják a sült galambot és azt hiszik, hogy a jó szöveg=jó partner, hát jobban tennék, ha először magukat fejlesztenék utána ismerkednének, mert nem attól lesz egy párkapcsolat jó, ha már az elején van pezsgés. Amúgy is egy normális párkapcsolat nem úgy indul, hogy dur bele mindent, hanem szépen lassan időt hagyva.


2017. okt. 16. 17:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ja és a kedvencem: "csak az orrod miatt írtam"


Muszáj volt visszaírnom, hogy "miért, mi van vele?" Tetszett neki. Jófej volt egy darabig.


A tapasztalataim alapján aki írásban egy sülthal, az élőben is az. Persze csak a mi korosztályunk, 35 felett ez nem igaz..de azért mi csettel nőttünk fel, illene tudnunk annyira rutinszerűen kommunikálni írásban, mint mondjuk öltözködni..

2017. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ezek borzalmasan elcsépelt szövegek már bocs. Ennél rosszabb indítás nincs is.
2017. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
45%
Ezek a lányok éretlenek és az érzelmi intelligenciájuk sem túl magas, mondom ezt nőként, nem véletlenül keresgélnek társkeresőn. Hagyd az egészet, csak elrontja a kedved, ismerkedj személyesen.
2017. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%

"Ha lenne egy kis sütnivalód, simán kitalálhatnál akár egyetlen képből vagy két adatból is egy kreatív levelet."


Akár ki is találhatnék, igen. Csak baromira nincs kedvem, egyáltalán nem kelti fel az érdeklődésem egy üres adatlap, és inkább egy kövér ikszet nyomok az ilyen csajokra.

2017. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

Nézd... ha nem tudsz föltenni úgy hatvan-hetven "nemmizu"-kérdést helyből, akkor veled van a hiba.


Pl. Itt velem szemben áll egy szekrény, amiről le van hullva az egyik díszlécecske. Eredetileg drótszögekkel volt felszúrva, viszont nem vagyok asztalos. Ragasztva is jól tart-e?

És milyen ragasztó fog lakkozott felületet, fához?


Ez már mindjárt két kérdés.


Igen... tudom, hogy a 98%-uk köpni-nyelni nem fog tudni ezektől a kérdésektől, de az már kérlek - egy nulla adatlap után - hadd legyen már az ő bajuk! :)

2017. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Na mert, ha a csaj leírja, hogy "van egy kutyám, szeretek zongorázni és hétvégente úszok", akkor aztán teljesen lázbahoz téged?


Senki nem akar arról beszélni egy idegennel, hogy hol és mennyit úszik vagy hogy űzi a hobbiját.


Megismerni akarod a csajt, nem interjúztatni. Az ilyesmi személytelen, megismerni akarod a csajt, nem az önéletrajzát kéred el.


Én meg azokra a levelekre nem válaszolok, amik a leírt két mondatommal kapcsolatos interjúkérdések.


Az első levél arra kell, hogy megtudd, kölcsönös e a szimpátia, érdekled e a másikat. Ha már visszaír és nem utasít el, akkor kezdheted megismerni. Ha neked abból áll a megismerés, hogy interjúztatod, egészen érthető a sikertelenséged.


Én anno csináltam egy férfi kamuprofilt még love.hura 5 éve. Majdnem minden csaj visszaírt, pedig nem volt képem és nem írtam sem kilóméteres levelet a semmiről. Ugyanezt eljátszottam vagy 10 éve a chat.hun. 5 perc alatt kaptam msn címet.


Akinek nem írnak vissza, az fejlessze egy kicsit a szociális készségeit és az emberismeretét, és javítson a képein is persze.

2017. okt. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Jó akkor azt fogom írni, hogy "Tetszel nekem képeid alapján, ha szeretnél megismerni írj vissza rám!" Mondom lányok idióta gobdolkozásra utal az, hogy első írás után ítélkeztek. A hiba bennetek van, mert hagytok időt, mert ennyi eszetek, akinek nem inge ne vegye magára.
2017. okt. 17. 07:17
 28/36 A kérdező kommentje:
A másik nem interjúztatni akarom, de el kell valahol kezdeni. Vagy azt hiszed egész életemben ilyen kérdéseket tennék fel neki? Ilyen hülye nem lehetsz. Szerintem nem egy atomfizika az ismerkedés csak nyitottnak kell lenni és ez hiányzik sokatokból. De mégegyszer mondom valahol elkell kezdeni, ha eleje kicsit hepehupás akkor rakjátok rendbe ne várjátok el azt, hogy mi aktívak ti passzívak legyetek.
2017. okt. 17. 07:24
 29/36 A kérdező kommentje:
#27 nem hagytok időt akartam írni
2017. okt. 17. 07:25
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak te gondolkozol idiótán. Komolyan felszólítod valami egyértelmű dologra az elején?


Ennyi eszed sincs?


Írd le miért írtál neki. Ha szimpatikus, indokold meg miért tartod annak. Aztán írj egy gondolatot magadról, a napodról, vagy valamk veledkapcsolatos jóhatudod infót. És ennyi!


Ha szimpatikus vagy, válaszolni fog, ne nézd már retardáltnak, akinek meg kell mondani, hogy a válaszára vársz..


Istenem. És ezek a pasik komolyan nem értik miért nincs sikerük. .

2017. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!