Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a párotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a párotokra, ha belecsempészne a kajátokba egy kis húst de ti vegetáriánusok vagytok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
16%
Hmm. Nem tudom, elég gonosz dolognak tűnik, szóval jah.
2017. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
17%

Csak a szr lenne az íze. De akkor meg úgysem enném meg.


Aki egyébként annyira ortodox, hogy egy ilyenből szakítást/hisztit generál, az amúgy sem alkalmas párkapcsolatra, SzVSz. Egy párkapcsolatban ennél jóval komolyabb problémákat is tudni kell kezelni.

2017. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
64%
Kidobnám, mert nem tisztelne.
2017. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
69%

Itt nem az a gond, hogy jujj pici hús került a számba, fujj milyen íze van.

A probléma ott kezdődik, hogy tudja, hogy vega vagyok. Ennek ellenére tesz húst a kajámba. Miért?

Viccből? Nem az. Gyerekes és szánalmas. Ilyen ostoba gyökér nekem nem kell.

Csak azért, hogy megbundázza az életmódom? Ha nem tetszik, nem tudja elfogadni, akkor jobb szakítani.

Azt hiszi, jobban tudja, mit kell ennem? Nem vagyok kisgyerek, hogy így viselkedjen velem.


Aki elfogad, az elfogadja azt is, hogy vega vagyok. Tiszteletben tartja, hogy nem eszek húst, mert tisztel engem. Nem akar megváltoztatni vagy megjavítani.

Akinek ez nem elfogadható, azzal nem akarok kapcsolatban lenni.

(Ezért jövök össze inkább szintén vegákkal!)

2017. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
65%
Nem haragudnék, nem vagyok olyan ember aki mindenért haragszik, viszont szakítanék.
2017. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
79%

Ez ugyanolyan, hogy a párom rosszul van a gombától. Jó nagy büdös bunkónak kéne lennem ahhoz, hogy gombát tegyek a kajájába, mikor tudom, hogy kihányja, mert már a szagát SEM bírja.


Ha vega lennék és a kedvesem ilysmit csinálna, akkor kiraknám, mert minimálisan SEM tisztel, ráadásul egy infantilis hülyegyerek.

2017. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
22%
A vegák mind ilyen hülyék?Ha egy ilyenért elválnál nem is szeretted igazán,csak magadat és a vegánságodat.Én egy vega csajt el sem vennék. éljen a répával!
2017. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
28%

#27


"Ha egy ilyenért elválnál nem is szeretted igazán,csak magadat és a vegánságodat."


Ott a pont.

2017. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
88%

Tisztelet abszolút hiánya, nem csak, hogy haragudnék de eléggé megkérdőjelezném a kapcsolatot. Főleg ha utólag sem érti meg, mekkora hülye. Nem is tudom mi lehet az ok, esetleg gondolja, hogy az ő értékrendje a jó az enyém meg nem?

Nem az a kis hús, abba senki nem hal bele, de az ötlet elég suttyó.

(nem vagyok vegán vagy vegetariánus)

2017. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
28%
Alapból össze sem jönnék vegetáriánussal, ha mégis úgy alakulna, akkor nem tennék vele ilyet. Poénkodni valószínűleg poénkodnék, hogy felmérjem a határokat, de ez már "tettlegesség", nem poén. Fordított esetben, pedig haragudnék igen. Mindenkinek megvan a maga tyúkszeme, amire nem szereti ha rálépnek. Mondjuk ezért szakítani kissé túlzásnak érzem, de aki vallás szinten kezeli a saját vegetarianizmusát azokból kinézem és itt körbe is ér a mondandóm.
2017. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!