Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a párotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a párotokra, ha belecsempészne a kajátokba egy kis húst de ti vegetáriánusok vagytok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
85%

"Ha egy ilyenért elválnál nem is szeretted igazán,csak magadat és a vegánságodat."

Itt nem erről van szó. Itt arról van szó, hogy minek akarnék olyan emberrel együtt lenni, aki ilyen szinten nem tisztel, és totálisan semmibe veszi az én igényeimet, preferenciáimat, és nézeteimet.

Ha neki nem fér bele, hogy vega vagyok, akkor ne legyen velem, bár nem igazán látom be, hogy bárki másnak miért lenne hozzá köze, hogy én mit eszek...

Ha meg belefér, akkor ne vicceskedjen ilyenekkel.

2017. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
32%

Párom mielőtt megismerkedtünk volna, soha nem evett gombát, mert nem szerette. Egyszer nálunk gomba leves volt, megkóstolta, és annyira ízlett neki, hogy azóta például kedvence a stroganoff. Ezt azért írom, mert attól, hogy otthon megundorodik valaki egy bizonyos ételtől, az nagyban függhet attól, hogy hogyan készítették azt el, vagy milyen hangon tukmálták azt bele. És arról még nem is beszéltünk, hogy a szervezet sokszor azt kívánja tudat alatt is, amiből a hiányzó tápanyagtípushoz/vitaminhoz/nyomelemhez stb. a legjobban hozzá tud jutni.


Vegának/vegetáriánusnak lenne egy pszichés eset. Az ember fogazatán is jól látszik, hogy mindenevők vagyunk. Nem növényevők, nem húsevők, hanem mindenevők. Mondhatjuk, hogy a fehérjét stb. ki lehet váltani szójával meg egyébbel, de azt is jó tudni, hogy ezek sokszor sokkal egészségtelenebbek, mint amit ki akar velük váltani az illető. Nem mellesleg megsúgom, hogy a vega/vegetáriánus étrend az egyoldalú étkezés fényes mintapéldája, amiről pedig köztudott, hogy kerülendő.


Egyébként pedig nem érdemes foglalkozni magával a kérdéssel sem, mert aki ilyen étrendet választ annak ellenére, hogy ezt számára semmilyen ételallergia vagy egészségügyi ok nem indokolja, ott valami hibádzik.

2017. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
16%
Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval!!! OTT VALAMI HIBÁDZIK!!!!
2017. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
37%

nem haragudnék! hanem azonnal ott nyomban szakítanék,mert nincs szükségem egy olyan emberre aki ebből poént csinál,vagy jót röhög,hogy na ugye nem is volt ez olyan szörnyű,nem is érzeted mi?...-szóval nem haragudnék rá mert egy elmeroggyant sunyi valaki,aki ezzel azonnal lejáratta magát.

nem ismer,nem tisztel,semmi vesz,és ő maga meg egy sudribunkó idétlen ostoba lény.

nem vagyok vega,szeretem a húst-de az ilyen elmeroggyantakat nem.

2017. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Rakszegi Napsugár válasza:
58%
Én nem szakítanék,mert ő csak szeretné ha ennél húst hiszen a húsban nagyon sok fehérje van ami más ételbem nem találhato meg.Remélem segitettem.
2017. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
23%

És a ma délutáni jelenet:

Kérdező várta munkából hazatérő kedvesét és eme mondatot intézte hozzá:

Drágám húst tettél a kajámba és a gyakorikérdéseken a többség kidobna ezért VÉGE!


Kérdező nem vagy esetleg muszlim? és a becsempészett kaja nem malacka volt véletlenül? :D Mer' az lenne csak az igazi csínytevés....

2017. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
70%
Miért érzik úgy egyes emberek, hogy a saját gyerekükön kívül bárki más étrendjéhez közük van? Komolyan kérdezem.
2017. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
69%
Ez a tiszteletlenseg alap jele. Kuka. Egyebkent ha ismer akkor tudja, hogy egy ilyen "viccet" en nem tul konnyen dolgoznek fel....sot.... ez bunkosag.
2017. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon haragudnék. Komolyan, ne legyen már ekkora bunkó. Ez egyáltalán nem vicces.
2018. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék. Jóhiszemű vagyok, úgyhogy feltételezem, nem szándékosan csinálta. Ha pedig direkt, akkor biztosan csak így akarta megismertetni velem az ízét. Vagy mindegy, de tuti jó szándék vezérelte. :)
2018. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!