Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma, ha valaki "munkás"?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


#13-as válasz. Mintha ez valami szenzáció lenne. Az én párom is gyárban dolgozik, ahol munkásruha és munkásbakancs kell és eszembe se jutott soha, hogy ez gáz lenne.

Ráadásul így is lehet nettó 300 körül/felett keresni, szóval tényleg nem értem ezt a választ.


2017. okt. 17. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok csinibabának alapból nem jön be a "munkás" pasi kinézet. Nehogy már egy koszos valakivel ölelkezzen.

Ez inkább olyan trend kérdés, de semmi logikus alapját nem látom. Aztán ha házasságra kerül a sor akkor pislognak, hogy a nagy manager nem tud beverni egy szöget a padlóba vagy kicserélni egy villanykörtét, mert hát ő ugyan ilyen "munkás" piszkos melókat életébe nem csinált és nem is fog.

2017. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11# Az nem baj, mert en siman megoldom mindkettot :) De szerintem te meg eletedben nem beszeltel managerrel sem, megnyugodhatsz, siman megcsinaljak ok is mindkettot.
2017. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!