Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezután randiznátok még vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezután randiznátok még vele?

Figyelt kérdés
Első randin kb 2 óra után megkérdeztem, hogy beülünk-e valahova enni, mert éhes lettem. Erre fel a srác: hát ilyen drága első randim még nem volt, a következő az lesz, hogy menjünk ruhát venni? Vicces hangnemben mondta, ezért csak most utólag tűnt fel, hogy mekkora egy paraszt volt. Szó nem volt róla, hogy meg akarnám hívatni magam, de amúgy ez normál esetben egy rendes pasinak nem szokott gondot jelenteni. Mindig meghívnak valamire vagy valahova, akkor is, ha felajánlom a részem. Jogosan gondolom, hogy egy garaskodó bunkó?

2017. okt. 17. 17:00
1 2
 11/16 Heart of Darkness ***** válasza:
65%
Nevetséges egyén lehetett. Az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni.
2017. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Van az a hangnem, amiben ez vicc.
2017. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 szerintem ez első randin elég erős lenne poénnak. Biztos nem mernék ilyen viccet benyögni...de amúgy tuti nem az volt, mert más jelek is voltak, hogy spórolós :D Köszi a válaszokat amúgy!
2017. okt. 17. 17:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Ettetek végül, mert esetleg akkor, de még akkor sem vicces.
2017. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
franc se tudja hogy volt valójában. Aztán lehet h poénnak szánta, csak te túlgondolod. Sose derül ki számunkra.
2017. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 akkor se randiznék vele tovább, ha csak poénnak szánta, mert szerintem ez kicsit sem vicces...
2017. okt. 17. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!