Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyit segít a férje?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segít a férje? Szerintetek sokat várok el?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes kislányom aki körülbelül egy hónapja eléggé ölbe szokott. Én pedig kezdek elfáradni, éjszaka kétszer kelek hozzá, nappal pedig egyáltalán nem alszik. 9kor kel fel és este 10ig fent van. Babakocsiban sem szeret lenni, hason sem a pihenőszékben körülbelül 20percig van el. Párom reggel 6ra jár dolgozni, haza pedig délután 16-18 óra között ér. Ha nem hozz anyukám főtt ételt akkor én főzök, viszont mivel már nem mama fürdet hanem apa ennyivel veszi ki a segítségét ami nekem kevés hiszen addig én is lezuhanyzom esetleg felsepregetek,felmosogatok. Szeretném ha este azt a keveset ami van elmosogatná, vagy ha a saját ruháit amit kimosok összehajtaná és eltenné, mert ha én nem teszem meg, 4 napig is a széken van nekem meg annyi időm sem volt. Van hogy fésülködni sem tudok, és már a reggeli fogmosást is mellőzöm annyira leköt a baba. Ma szerencsém volt mert ki tudtam porszívózni felmosni a szobába, míg anyukám vigyázott rá, viszont hiába kérem meg a páromat ha haza ér mindig duzzog érte, mert olyankor nem tudja nyomkodni a telefont, de ha én este mosogatnék felmosnék takarítanék akkor hajnal 1kor feküdnék le, főleg hogy most csökkent a tejem, 40 percig szaporító fejést végzek.
2017. okt. 19. 17:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Minden haztartasi munkat egyutt vegzunk. Baba nelkul ugyan, de en eleg sokat vagyok itthon (home office ha nem indokolt bemenni) megsem csinalom egyedul az egesz lakast lol. Ez akkor sem valtozna, ha gyerek is lenne. A parom nem csecsemo, o is tud rendet rakni, es nem segit, hanem alap, hogy az o dolga is.
2017. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Próbálj meg a gyerekkel is kezdeni valamit, mert az sem normális, hogy egy 10 hónapos gyerek ennyire leköti az energiáidat. Neki már el kellene tudnia játszani magában is egy rövid ideig. A szoptatást pedig lassan leépítheted, ebben az életkorban már elég kevesebb tej is, ezt jelzi a szervezeted is. A férjedet pedig minél jobban macerálod, annál jobban elvadítod magadtól.
2017. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Jelenleg napi 24 órában itthon vagyok, míg várom hogy elkészüljön a diplomám.

párom napi 10 órát is bent tölt az egyetemen, itthon pedig tanul. Mindent én csinálok így jelenleg, de ez így fair. Amikor nekem volt vizsgaidőszak,államvizsga, és ő már letudta a félévét, mindent ő csinált. Főzött, mosott takarított.

2017. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

10 hetesen nem hiszem hogy lekellene kötnie magát több időre azt pedig végképp hogy ne szopizzon, most minek térjek át a tápszerre...


Hozzászeretném tenni hogy párom pár évig külföldön dolgozott csupán 6hetente járt haza, ott munka után, főzött, mosogatott, mosot, teregetet, takarított munka mellett, itthon nem kell ennyit természetesen csak egy részében kellene kivegye a részét....

2017. okt. 19. 17:22
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs elnéztem. 10 hetesen más a helyzet (hónaposnak láttam). 10 hetes gyerek mellett sok segítségre lehet szükség. Mennyit alszik naponta?
2017. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzeted, ha még folyamatos műszakba dolgozna azt mondom ok.. az elég fárasztó, de így azért pár dolgot megtehetne nektek munka után, persze nemtudom mit dolgozik nyilván elfárad de ki nem?

Beszéld meg vele, mondjuk ez sok helyen így van sajnos ahol nálatok, mintha a nővéremet olvastam volna.. náluk

Is ez a szitu.

Az én barátom se különb sajnos, sokszor nagyon lusta.

Minenkinek van rossz tulajdonsága amit vagy elvisel az ember vagy nem. Nyilván van ennél rosszabb is!

Én mindig csak annyit mondok a tesomeknak is hogy sose találunk olyan palit mint az apukánk..aki rengeteget segített anyunak mellette dolgozott, most is főz ha kell elég jól, bármit megszerel stb! Régen is ritka volt az ilyen ember meg most is!

Mondjuk mi azon az elven vagyunk hogy legyen oda vissza a dolog.. mi lanytesok és anyu segítünk apunak fát hordani meg csináljuk a fűnyírást is ha kell stb hiába faszi munka..

2017. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de megkérdezhetem...előtte is ilyen volt?
2017. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Amíg én is dolgoztam addig közösen. Mosást esetleg betettem ő elindította, kiteregette, tudni kell hogy az udvarról egyből a konyhába lépünk, és a konyhában fával, vízteres kandallóval tüzelünk, ezért minimum 1szer sepregetni kell naponta! Ráadásul van egy kutyánk is aki a lakásban él. Mindegy a sepeegetést is csinálta magától, mosogatott is most meg úgy van vele hogy egésznap itthon vagyok és ráérek, pedig nincs így, én inkább elmennék dolgozni akkor sem lennék ilyen fáradt. Szívesen csinálom, imádjuk a lányunkat de közös érdekünk hogy kivegye a részét hisz oké este 9 után megcsinálom ha elalszik a baba de akkor kimerülök..
2017. okt. 19. 17:35
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Most nem leszek szimpatikus a valaszommal,de ha most nem vered ezt at rajta,kesobb meg rosszabb lesz a helyzet. Beszelj neki a nehezsegeidrol es gyozd meg h szukseged van a segitsegere.

Ha mashogy nem megy,add a kezebe es oldja meg.

En egyedul neveltem 2 gyereket,a kicsit szuletesetol egyedul,reggelente anyam atvette 20percre h rendbe tudjam szedni magam es ennyi volt a segitseg. Baromira kimerito. Na most kb uezt csinalod ugy,hogy neked ott van segitsegnek a ferjed.Hasznald ki h ott van! Ketten hoztatok letre ezt a bebit,vegye ki a reszet. Es legyszives fesulkodj es moss fogat, meg akkor is ha a pici rezgos szekben sir 2-3percet,bele fogsz pistulni az anyaszerepbe, na akkor aztan meg jobban nyomkodja majd a telefonjat es feled sem nez a parod:/

2017. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
S van rá ötleted, ez most miért változott? Ő hogy áll az új jövevényhez?
2017. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!