Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyit segít a férje?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segít a férje? Szerintetek sokat várok el?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes kislányom aki körülbelül egy hónapja eléggé ölbe szokott. Én pedig kezdek elfáradni, éjszaka kétszer kelek hozzá, nappal pedig egyáltalán nem alszik. 9kor kel fel és este 10ig fent van. Babakocsiban sem szeret lenni, hason sem a pihenőszékben körülbelül 20percig van el. Párom reggel 6ra jár dolgozni, haza pedig délután 16-18 óra között ér. Ha nem hozz anyukám főtt ételt akkor én főzök, viszont mivel már nem mama fürdet hanem apa ennyivel veszi ki a segítségét ami nekem kevés hiszen addig én is lezuhanyzom esetleg felsepregetek,felmosogatok. Szeretném ha este azt a keveset ami van elmosogatná, vagy ha a saját ruháit amit kimosok összehajtaná és eltenné, mert ha én nem teszem meg, 4 napig is a széken van nekem meg annyi időm sem volt. Van hogy fésülködni sem tudok, és már a reggeli fogmosást is mellőzöm annyira leköt a baba. Ma szerencsém volt mert ki tudtam porszívózni felmosni a szobába, míg anyukám vigyázott rá, viszont hiába kérem meg a páromat ha haza ér mindig duzzog érte, mert olyankor nem tudja nyomkodni a telefont, de ha én este mosogatnék felmosnék takarítanék akkor hajnal 1kor feküdnék le, főleg hogy most csökkent a tejem, 40 percig szaporító fejést végzek.
2017. okt. 19. 17:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát én se segítettem a hazimunkaval többet
2017. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm 9es hát délutánra mire haza ér meg vagyok fésülködve... :D

Utolsó a kislányát szereti imádja, állandóan ölében fogta, ennek is köszönhető hogy felkapott lett a kis drágám :) egyébként tervezett baba, szóval tudtuk mit vállalunk.

Egy másik példa... én eddig heti 2-3 alkalommal porszívóztam a szobát, egyik héten megcsinálta, megkértem 1hét múlva is és megkérdezte minek? Hisz még egy hete volt megcsinálva....

2017. okt. 19. 17:44
 13/25 anonim ***** válasza:
passz, ötletem sincs akkor.
2017. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy felkapott. Vele egész nap foglalkozni kell. Én is bömbölnék ha nem lenne elég izmom a mozgáshoz, és egész nap feküdnöm kéne. A férjednek többet kellene segítenie, és/vagy kevesebbet dolgoznia.
2017. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Heti három-négyszer fürdetés, pizsibe öltöztetés, mese, mert utána várja, hogy fittebb legyek a házasélethez. (egyébként ez így igaz is.)

Ezen kívül néha vásárol, nekem nincs autóm, neki van.

ÉS ENNYI sajnos.

Két gyerekünk van, ő szeretne még, mondtam neki, hogy mivel sokszor kértem, hogy vegye ki a részét a házimunkából, hisz én is dolgozom, fizetem a rezsist, stb. de ő nem, én mondtam, hogy szó sem lehet több gyerekről.

Ennyi.


Az elején is ilyen volt, többször kértem, nem hajlandó változtatni. Más konfliktusunk nincsen, de tudom, hogy ha hajlana több segítségre, nagyobb lenne felé még mindig a szerelmem, így nem tudom elég hosszú életű lesz -e ez a házasság.

2017. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én sose értettem ezt a "férjem besegít" dolgot. Besegít mibe? :DDD Ugyanolyan lakója a háznak, ugyanúgy szülője a gyereknek, nem a "besegítés" a dolga, arra ott van esetleg a takarító meg a bébiszitter, akinek igénye meg pénze van ilyesmire alkalmanként, esetleg a nagymama egy-egy délutánra. A férj meg egy apuka dolga az, hogy aktívan jelen legyen a gyereknevelésben meg a háztartás vezetésében. Nyilván, ha ő dolgozik, akkor nem napközben, de mondjuk hétvégén meg este nyugodtan megcsinálhatná a házimunkát, vagy foglalkozhatna a gyerekkel. Egy férfi nem attól lesz apuka, hogy hazaviszem a pénzt és a gyerekem felé napi fél órára nézek, az asszonyt meg hagyom, hadd szakadjon bele a munkába :D :D Kész röhej. Ehelyett mit látok? Hogy még hétvégén is az anyukák viszik ki a gyereket játszani, az anyukák hurcolják bevásárolni a gyereket, és vergődnek a bevásárlókosárral a gyerekkel a karjukon. apuka ilyenkor hol van?

Aztán majd megy a sírás 40-50 évesen, hogy a családja nem vonja be semmibe, nem kérik ki a véleményét, a gyerek nem kötődik hozzá és hisztiznek, mert a család többi tagja megtanult nélküle döntést hozni meg kikapcsolódni :D

2017. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

besegít? nem.

hanem csinálja a dolgokat, elmosogat, porszívoz. van amit észrevesz, hogy meg kell csinálni, vagy amikor szólok, hogy meg kell csinálni és megcsinálja, ennyi.

2017. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Ejj pedig én napi kb 1 órát gyerekezek és hozom haza a pénzt. Szóljak asszonynak hogy valami nálunk el van cseszve ?
2017. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Apa reggel 7-17-18-ig dolgozott (szerelő), és utána fürdetett, ha kellett etetett, pelenkázott, játszott velem.

Ha anya fáradt volt (már 29 évesen kezdett fizikailag leépülni a betegsége miatt), szó nélkül felkelt hozzám éjjel.

Főzött is (volt, amit csak ő tdott finomra készíteni), hétvégén közösen takarítottak, stb.


A férjed egy tahó, már bocs.

2017. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
Most a besegítés dolgot félretéve, mit csinálsz a gyerekkel, hogy még fogat mosni sem tudsz? Reggel 9-től este 10-ig a kezedben van? Van gyerekem, úgyhogy tudom, hogy nem könnyű egy csecsemővel, de azért az nem normális, hogy ölben fogod egész nap.
2017. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!