Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz egy férfitől hiv tesztet kérni a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Az új párom teljesen kiakadt, hogy gumi nélkül nem akarok vele semmit csinálni, amíg nincs teszt. Előző párommal voltunk, Ő nagyon együttműködő volt. Ez miért olyan nagy probléma Neki? Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló a mai világban. Azt mondta, hogy elmebeteg vagyok,hogy ilyennel túráztatom a pasikat :(Ti mit gondoltok a dologról?

2017. okt. 22. 21:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
16%

Lassan a párkeresés, olyan lesz, mint egy álláskeresés, ahova erkölcsi kell sokszor:DDD


Mai erkölcsöket látva mind két nemnél jogos és megérthető.

Ez második randin feldobva?

2017. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
15%

Tekintve, hogy a HIV továbbra is az afrikaiak és homoszexuálisok betegségeként van nyilvántartva (legalábbis a köztudatban), annyira nem lep meg, hogy berágott. Van férfi, aki ezt burkolt leb.z.izásnak veszi.


Amúgy ha tőlem ilyet kérnének, én is megrökönyödnék. Elmennék a szűrésre, mert miért ne, de a kapcsolatunk nem lenne hosszú életű szerintem... A full paranoia egy párkapcsolat rákfenéje, márpedig ha valaki ezzel nyit és ilyen stílusban, az már jól fejlett paranoia, és ott lesz féltékenykedés, zsebben turkálás, bizalmatlanság.

2017. okt. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Ez nem paranoia. Senkire nincs ráírva, hogy Hiv pozitív. Akárki lehet az, ez nem bizalom kérdése. Ha csak egy rossz emberrel találkoztál, aki nem tudta magáról, hogy az, ott a vége. És rosszul tudod, Afrikában, Nyugat EU-ban a legtöbben heteroszexuális úton fertőződnek. És a világon több a hetero HIV és, mint, a mások. Ennek semmi köze a bizalomhoz.
2017. okt. 23. 07:48
 34/39 A kérdező kommentje:
-és. Nekem pedig egy életem van és szeretnék rá vigyázni.
2017. okt. 23. 07:49
 35/39 anonim ***** válasza:
9%

#33-34 De, totálisan paranoia ezzel indítani.


Amúgy ha ennyire tájékozott vagy, akkor azt is tudod, hogy az "egy életem van" szöveg már eléggé idejét múlt, Magyarországon az elmúlt években több tucat HIV+ anyától született gyerek, mindegyik HIV negatív, és jól kezelt betegség esetén 1) krónikus betegségnek számít (teljes életet lehet vele élni), 2) nem fertőz az illető. Ebből következően paranoia...

2017. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
82%

35: senki nem tiltja neked, hogy aids-es legyél, ha már ennyire jól kezelhető, mint a nátha (jah, nem nem ennyire).


De mást ne akarj már belekényszeríteni. Szerintem teljesen természetes, főleg, hogy rengetegen manapság már egy évre visszamenőleg sem tudják számontartani a partnerek számát.

2017. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
64%
Ezen én is elgondolkodtam a közelmúltban, mert volt rossz tapasztalatom - óvszerhasználat mellett szedtem össze az új partneremtől valami bakteriális fertőzést. A nőgyógyászom erre az mondta, hogy az óvszer fogamzásgátlásra való, a nemi betegségek nagy részét nem is lehet vele teljesen kivédeni, és hogy NAGYON meg kell válogatni kikkel létesítünk szexuális kapcsolatot. Nekem pedig semmi kedvem az esetleges új kapcsolataimat azzal indítani, hogy a nőgyógyászhoz járkálok... :( Mert valóban, ránézésre senkiről nem tudhatod, hogy hordoz-e valamit, vagy hogy kikkel volt előtte. Eléggé kellemetlen téma, de ha valaki ennyire fel van háborodva ettől, az már gyanús szerintem!
2017. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
35. te hu..lye vagy. Bár nem halálos, de még mindig gyógyíthatatlan betegség. Persze csak addig nem halálos, míg egy életen át rendesen szeded a gyógyszereket. Ha csak egy napot is kihagysz gyógyszerrezintencia..... és maximum 3-szor tudnak új gyógyszerkombinàciót adni... Nem beszélve arról, hogy az AIDSeket a mai napig kitaszítja a társadalom. Ki akarja ezt? Nem egyszerűbb elmenni egy 20 perces gyorstesztre, minthogy egész életedben gyógyszereket szedj meg hordoznod kelljen az ezzel járó stigmát?! Úristen, de nagy a tudatlanság a fejekben....
2017. okt. 23. 12:19
 39/39 A kérdező kommentje:
Jah és igen..., ha ennyire jól kezelhető, krónikus betegség, akkor élj vele te boldogan... Én kihagynám. Gondolom még sosem beszéltél dr. Szlávik János infektológus főorvos úrral. Ő ezzel foglalkozik, de még Ő is kihagyná, ha lehet, nem véletlenül fektet hangsúlyt a prevencióra. A Szigeten minden évben megtalálod...hogy adjon kis felvilágosítást a témáról....
2017. okt. 23. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!