Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz egy férfitől hiv tesztet kérni a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Az új párom teljesen kiakadt, hogy gumi nélkül nem akarok vele semmit csinálni, amíg nincs teszt. Előző párommal voltunk, Ő nagyon együttműködő volt. Ez miért olyan nagy probléma Neki? Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló a mai világban. Azt mondta, hogy elmebeteg vagyok,hogy ilyennel túráztatom a pasikat :(Ti mit gondoltok a dologról?

2017. okt. 22. 21:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
7%
Én szerződést is íratnék az együttlétek előtt...
2017. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Ő ezt megalázónak tartja....Szerintem meg kettőnk érdekében egy sima kompromisszum
2017. okt. 22. 22:00
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.


Nekem is kért már nő. Mondtam neki, hogy természetesen, de akkor ő is. Úgyhogy elmentünk együtt.

2017. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
49%

Jó, de mit érsz a HIV teszttel, attól még lehet HPV, meg vagy 10 féle más.


[link]

2017. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol rossz volt a felvezetés, nem jól vezetted föl, lehet, hogy számonkérőnek tűnt.

Valahogy úgy kellett volna, hogy "figyelj, menjünk el egy hiv-tesztet csináltatni, te is megcsináltatod, meg természetesen én is. Szerintem valahogy így kellett volna, hogy ne vegye rossz néven.

2017. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Csak az ezer valami az rövid távon nem halálos a HIV-vel szemben.
2017. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
3%
Legalább az ágyban feledteti a dedót vagy ott is ennyire szar? ;)
2017. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
15. Kb úgy mondtam, hogy ehhez mindenkinél ragaszkodom. Nem volt bántó
2017. okt. 22. 22:09
 19/39 anonim ***** válasza:
89%
meg sem merem kérdezni hány tucattal kefélt gumi nélkül ez a véglény :D hpv teszt szerintem sem ártana amúgy a hiv mellett,mert az alattomosabb. És az ellen a gumi NEM véd!
2017. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
84%

nem gaz, amai eszemmel en is ragaszkodnek hozza.


36/N

2017. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!