Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfiba vagyok szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiba vagyok szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van a szomszédunkban egy jó kiállású 30-as évei elején járó férfi . Néha szoktunk beszélgetni. Elhülyéskedünk ,jófejkedik és célzásokat tesz rá hogy tetszem neki. Néha viszont mintha meg sem látna szinte levegőnek néz. Viszont van neki felesége 1 éve(ha jól tudom a párjával 2éve vannak együtt). Félreértés ne essék nem akarom szétdúlni a házasságát,csak nem értem miért viselkedik így velem? Szerintetek? Nekem nagyon tetszik és egyre többet gondolok rá :(

Egy 24 éves nő.



2017. nov. 17. 15:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell elítélni kapásból a kérdezőt! Én is kerültem már ilyen helyzetbe, ráadásul mindkettőnknek volt családja. Erre mondják, hogy a szívnek nem lehet parancsolni. Ha szerelmes lettél, az gáz. Nehéz lesz kikeveredni belőle. Nekem majdnem egy évembe telt, mert minden gondolatom körülötte forgott. Szerelmes lettem, de a családomat választottam. Fel a fejjel!

És igen, kettőn áll a vásár. Megismerkedtem vele neten, eljött hozzám többször is Győrbe, egyszerűen imádtam. Jól megszédített, minden porcikáját szerettem. Sokáig tartott, mire el tudtam felejteni.

Ha magatokba néztek, akik egyből fikázzák a lányt, soha senkivel nem fordult ilyen elő? Nem flörtre gondolok, hanem az őszinte szerelemre. Mert hiába mondja bárki is, nem csak egy életreszóló szerelem létezik, hanem ilyen is. Durva tud lenni. :(

Kérdező, ne legyél naiv, minél előbb próbáld a felejtést, ami így sem lesz könnyű.

Ha van becsületed, nem szeded szét a családot, inkább szenvedj egyedül, jobban jársz, nekem elhiheted! Azóta sem tud egyik a másikról, ez az én titkom marad. Megfogadtam, soha többet... Aki nem ribi, az is belekeveredhet ilyenbe. Nem tudom, emlékszik-e valaki olyan csevegő oldalra, mint a Trefort.net. Egyáltalán nem társkeresős oldal, mégis így alakult.

2017. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyilván ő tudja, de magamból indulok ki: van párom, hűséges vagyok, van egy kisfiam, mégis többször jártam úgy, hogy flörtölem, éreztettem egy- egy nővel, hogy nagyon tetszik. De mélyen belül nem akartam többet, ez kódolva van belém.
2017. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív és a negatív véleményeket is.

Lehet tényleg csak bele magyarázom és nem akar semmit sem.

2017. nov. 17. 15:57
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Na most figyelj mert csak egyszer írom le másolását nem engedélyezem lesz neked pasi ne izgulj 24f
2017. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
11. vagyok. Egyébként sejtettem, hogy le leszek pontozva, de mégis leírtam, hogy ilyen is előfordul. Ha valaki figyelmesen végigolvassa az egészet, majdhogynem egyikünk sem tehetett róla, én szenvedtem meg a legjobban az egészet, mert nem akartam senkinek bajt. Ezt tanácsoltam a kérdezőnek is. Ráadásul nem 24 éves nő vagyok, hanem a kétszerese.
2017. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Még annyit, azóta eltelt 10 év. Ez lemaradt, bocs.
2017. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan lepontozhattok engem is, mert nem ítélem el a kérdezőt. Mindenesetre csak azt tudom mondani, hogy semmiképpen sem érdemes nős férfival kapcsolatba bonyolódni, még akkor sem, ha már válófélben van. Magányos hétvégék, ünnepek, nyári szabadságok, kellemetlen, megalázó helyzetek... Jobb elkerülni.
2017. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi az a Trefort.net??
2017. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
trefortnet.hu (azt hiszem, ez volt), hogy létezik-e még, fogalmam sincs. Társalgó oldal. Olyan, mint a chat.hu például.
2017. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!