Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért könyvelnek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért könyvelnek el felszínes, nagyképű baromnak, ha elmondom azt, hogy nekem igenis számít a nő külseje?

Figyelt kérdés

A legfontosabb az arc, mert ha csúnyának találom vagy nem tartom valami szépnek, onnantól nem érdekel bármennyire jó a belseje. Alaktól annyit várok el, hogy ne legyen sovány, kövér ne legyen kis és formátlan melle a feneke se legyen túl lapos.

Most őszintén mi a nagyképűség abban, hogy leírom az igazat és nem álszentkedek? Egy harmonikus, rendes kapcsolatban számít, hogy ne legyek rosszul a közelségétől, ne kívánjak meg más nőt. Tudom, hogy a szépség mulandó, de úgy gondolom, hogy aki most tetszik 20 30 év mulva is fog. Nem kell annyira elhanyagolnia magát és már nem lesz annyira mulandó.


2017. nov. 26. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Elárulok egy titkot: a férfiaknak semmi más nem számít, csak a nő külseje.


Mikor gimiben kicsit ducibb, szemüveges lány voltam és elég hülyén is öltözködtem, akkor érdekes módon mindig csak lúzer pasik találtak be. Vagy még azok se. Aztán érettségi után lefogytam, nagyon bomba alakom lett, elkezdtem divatosan öltözködni, szolidan sminkelni meg ilyesmi...és érdekes módon azóta olyan pasik kezdeményeznek nálam, amilyenekről régen álmodni se mertem. Sportos, gazdag, diplomás pasik.


Ennek következményeképp viszont elkezdtem a férfiakat egyszerű állatias ösztönlénynek tekinteni, akiket pusztán a külsőmmel úgy ki lehet használni, mint a huzat.

2017. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

"Elárulok egy titkot: a férfiaknak semmi más nem számít, csak a nő külseje."


Ez marha nagy hülyeség. Az elhízás az egyetlen kizáró ok nálam (nem pár kiló plusz, hanem a durva elhízás).


Viszont pl most egy elég csinos nővel pont az gondom, hogy szellemileg nem egy nagyágyú. Lefektetni nem akarom, kapcsolatot meg nem tudok vele így elképzelni

2017. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
#12 igen, hosszútávon persze a belső is szàmít, de a külső a beugró, amíg az nem oké, addig senkit nem érdekel a belső. De ez így természetes.
2017. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebben én csak a "mell elvárásokat" nem tartom fair-nek, mert azokon műtét nélkül lehetetlen alakítani. És összejössz vele, szex előtt levetkőzik, elborzadsz, de egyszer azért megdugod, ha már ott vagy, vagy azt mondod neki, öltözz fel, undorító vagy.
2017. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

"akkor érdekes módon mindig csak lúzer pasik találtak be"


És ez nem ugyanolyan felszínes gondolkodás, mint amit előtte-utána szidtál?

2017. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

#14


Jó ez olyan, mint egyes nők magasság vagy pénisznagyság-elvárásai. Ezeken sem lehet változtatni. És lehetsz (átlag)magas vagy átlagfarkú ha épp belefutsz olyanba akinek "csak a kétméteres az igazi férfi" vagy "csak 18-tól felfelé számít a pénisz, azalatt nem ér". Ezek ugyanolyan szarul esnek errefelé, mint a mell-elvárás odafelé.


Egyik sem túl jó.

2017. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

A pénisznagyságot aláírom, bár én inkább a nagytól parázok, de a magasság látszik.


De megint csak visszatámadni lehetett, és nem a jogos félelmemről beszélni. Fsza ez a hely.

2017. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

#17


De lehet, csak meg kell említeni az érem másik oldalát is, hogy ne legyen olyan hatása, hogy csak az egyik oldal létezik, a másik pedig nem.

2017. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
Aha, neked az qrva jól megy. Érdemben nem beszélsz semmiről, csak megemlíted a saját nyomorod. De ha a nőket szidják, ott nagyban kussolsz, ott nincs másik oldal. Ott még be is szállsz a kórusba.
2017. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%

#19


Most pedig te csináltad ugyanazt. Mitől jobb, ha te csinálod ugyanezt? Az rögtön "nem érvényes"? Vagy a szokásos "az más"?

2017. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!