Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kérdezi meg hogy telik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kérdezi meg hogy telik a napom. Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal, minden tökéletes Vele. Az igazság az, hogy javarészt elmesélem neki a napom, ha együtt vagyunk. Van a héten egy két nap amikor nem találkozunk, ilyenkor ugye neten beszélünk, de soha nem kérdezi meg hogy telt a napom, hogy vagyok, vagy valami kedveskedés... ez borzasztóan rosszul esik, mert én mindig megkérdezem, néha visszakérdez, de ha valamit mondok esetleg, akkor is visszatereli a szót saját magára.

Érzem, hogy sokat jelentek neki, de ez nagyon elveszi a kedvem. Próbálkoztam azzal, hogy ugyanezt csinálom, de nem veszi észre magát... valószínüleg ő ilyen.


Ti mit tennétek? Hogyan beszélnétek meg a dolgot?


23N 24F


2017. nov. 29. 10:34
 1/4 Diavolino44 ***** válasza:
57%

Szerintem megvalaszoltad, o ilyen, es kesz, nem kell tul cifrazni.


Nem engem nem erdekel, az exeim, szinte sose kerdeztek meg milyen volt a napom, igaz nem is hianyzott.

2017. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nagyon ritkán kérdezzük meg egymástól, h milyen napod volt, mert amúgy is mindennap beszélünk, sőt ha olyan dologról van szó, akkor magunktól elmondjuk a másiknak a napunkat belefűzve azt, h jó vagy rossz napunk e volt. Az meg, h ki beszél sokat, ez mindig más. Van, h én panaszkodom fél napot, van, h a párom. Ezen nem tudok megsértődni... :D
2017. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ellen nagyon nem tudsz tenni.

Elmondhatod hogy zavar és úgy érzed, nem érdekled őt, de nem látok nagy esélyt rá hogy ennek foganatja is lesz.

Nálunk is ez van. Mindig megkérdezem a páromat milyen volt a napja, illetve az esetek 80%-ában kérdezni sem kell, elmeséli.

De én lehetek bárhol, csinálhatok bármilyen nem mindennapi dolgot, soha nem kérdezi meg hogy na mi volt. Igazából már megszoktam, csak olyankor esik rosszul amikor tényleg nagy, nem mindennapi esemény történik velem, de még az sem érdekli annyira hogy rákérdezzen.

41f

2017. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve vagyunk együtt, van 2 gyerekünk de nagyon ritkán kérdezzük meg egymástól.

Ha történik valami említésre méltó úgyis elmondjuk.


Ha megkérdezné úgy, hogy nem is érdekli meg az lenne a bajod, hogy milyen tahó

2017. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!