Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatról kinek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Megismertem egy online társkeresőn egy férfit. A távolság kb 170 km. Háromszor randiztunk. Kétszer ő jött az én városomba, egyszer én az övébe. Kávéztunk, beszélgettünk. Viszont félek, hogy hosszú távon nem tartható fenn a kapcsolat. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Illetve esetleg pozitív történet? Ahol működött?

2017. dec. 2. 09:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Lehet belőle valami, ha minimum az egyik nem földhöz ragadt! Rokonok, szülők, lakóhely, lakhely, stb.,..."


A mai nap leghülyébb válasza. Köszönjük!

2017. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csak ha zaros hataridon belul vki feladja az eletet a masikert es osszekoltoznek. Mi igy tettunk 9honap tervezes utan.Abban a 9honapban pontosan tudtuk h miert csinaljuk,mire varunk es folyamatosan terveztuk kalkulaltuk a jovot.Evekig osszeugrani hetvegente semmi ertelme.
2017. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nem igazán vagyok híve. Egyszerűen imádom a másik lelki közelsége mellett a fizikai közelségét is érezni. Muszáj, hogy napi szinten az életem része legyen a szeretett nő. Átmenetileg oké a távkapcs, amíg nincs más megoldás, de tartósan nálam nem menne.

F

2017. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11# miért is hülye válasz? Tök igaza van. Ha egyik fél sem hajlandó költözni (ilyen-olyan oknál fogva) akkor halálra van ítélve. A távkapcsolat nem kapcsolat az én megítélésem szerint. Kivéve persze ha ki van tűzve egy cél/időpont, hogy mikor költöznek össze, tehát ideiglenes.
2017. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasonlóan gondolkodom én is. Esélyt adok a dolognak mindenképpen.
2017. dec. 2. 11:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi fél éve vagyunk együtt és a távolság miatt csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni, ha valami egy hétvégén közbejön, akkor máris két hét külön...nehéz! Akármennyire szeretitek egymást, a távolság óriási szakadék két ember közt. A telefon és a chat pedig nem olyan, mintha hozzábújnál. Mi tervezzük az összeköltözést, de nehéz, hiszen mindkettőnknek kialakult élete van a jelenlegi lakóhelyén. Munka, család ... stb. Nálunk egyikőnk sem határolódik el teljesen attól, hogy lépjen. Viszont még nem látjuk elérkezettnek az idejét és kapkodni sem szeretnénk, mert mindkettőnknek volt már rossz tapasztalata a hirtelen jött nagy szerelemmel. Amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan sepert végig és ment is tovább szélsebesen. Úgyhogy mi a megfontolt, átbeszélt döntések mellett vagyunk.


Bárhogy is van, az tény, hogy egy ilyen lépéshez elengedhetetlen, hogy mindkét embert akarja és ne csak "beleegyezzen". Nagy lépés mindkét embernek, akárki akárimt mond, főleg bizonyos kor felett.


36/N

2017. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű fenntartani, én közel 1 évig bírtam, de annyira beleszerettem a lányba hogy érte feladtam az akkori munkahelyemet és közelébe költöztem. Ma már egy albérletben lakunk, de célunk a saját ingatlan vétele.
2017. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!