Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "beteges féltékenység" ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "beteges féltékenység" ha nem engedem a barátnőmnek, hogy olyan szobába költözzön, ami "csak diáklányoknak", "csak fiatal hölgyek részére" kiadó?

Figyelt kérdés

Még csak másfél hónapja vagyunk együtt, nem akarunk még egybe költözni. De a barátnőmnek új albérletre van szüksége.

Sok hirdetésben viszont, ki van kötve, hogy csak diáklányok, vagy csak hölgyek részére kiadó a szoba, és jellemzően olcsóbban is adják ki a lányoknak. De én semmiképpen nem akarom, hogy a barátnőm egy ilyenbe költözzön. Szimplán azért, mert aki ilyen kikötéseket tesz, és olcsóbban is adja a szobát, csak nő lakjon benne, annak valaki vaj, túró vagy egyéb dzsuva van a füle mögött. Nem véletlenül akar nőt a szobájába, barátnő feelinget akar, érezni akarja egy nő közelségét, perverzkedni akar a gondolatra, hogy egy nővel lakik együtt vagy akár rosszabb esetben egyéb, szexuális jellegű szolgáltatást is akar tőle néha napján.

A saját csajomnak viszont nem engedem meg ezt! Vele senki nem csinálhatja ezt!

Beteges féltékenységnek minősül, ha azt kérem tőle, hogy együtt döntsük el hova költözik és nézzünk ki egy normális hirdetést?

Nem akarok főnökösködni felette, meg nem akarom, hogy azt érezze, hogy én megmondom neki, hova költözzön. De úgy érzem jogos elvárás, hogy a saját barátnőm, ne költözzön egy perverz lakásába..


2017. dec. 3. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni ki adja ki. Ha egy lány keres maga mellé, akkor érthető, ő sem akarna idegen férfit. Ha férfi adja ki, én is félnék.


29/N

2017. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lányok szívesebben laknak lányokkal. Ha férfi ad fel ilyen herdetést, akkor valóban gyanús, de pl. gondolj bele egy olyan szituba, hogy egy lány lakik 2 fiúval. Te vagy a lány, épp menstruálsz és nincs otthon tampon sehol. A lakótársadtól kérsz egyet, meg van oldva. Sok lány viszont fiúkkal zárkózottabb, szégyellősebb is.

(Szintén lánnyal lakó lány vagyok.)

2017. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az a normalis, h felted a nodet. Az en baratom sem engedte volna, hogy ilyen helyzetbe keruljek. En is lanyokkal lakom egyutt, sokkal jobb. Van egy ismerosom, aki egy fiuval lakik egy szobaban. Meg ugy istenigazabol nem csalta meg a parjat, de en a tizedet nem engednem meg magamnak, amit az a lany csinal a sraccal, mikozben a baratja videken var ra.

Amugy arra kicsi az esely, h molesztaljak, arra sokkal nagyobb, h befogjak Hamupipokenek. Szinten nem egy sztorit hallottam mar, h a lany lett a potanyu, szedegethette az alsogatyakat a foldrol.

2017. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle utánanézés nélkül igen, eléggé.

Rengeteg ismerősöm van, aki így hirdet, de nem dugni akar meg kapcsolatot. Hanem:

- női lakótársak egy szobában, akik lány lakótársat szeretnének (ne legyen annyira ciki egymásra fürdőszobában rányitni, tamponcsere, ne legyen kínos, ha fiú a lakótárs, és többet akarna vagy fordítva, a lány akarna többet)

- rengeteg emberben még mindig az a sztereotípia él, még ha nem is igaz, hogy a nő rendszeretőbb meg kevésbé balhés, piás, rumlis, nem hord fel minden nap más bulát (hanem ő megy a pasihoz), kevésbé amortizálja a lakást, tisztább, pedánsabb

(szüleim is így voltak vele pl...)


Mit lehet tenni? 2en együtt mentek el megnézni az albit, így te is le tudsz szűrni dolgokat.

2017. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

>A saját csajomnak viszont nem engedem meg ezt! Vele senki nem csinálhatja ezt!


Abszolút elfogadhatatlan eleve, hogy bármit "nem engedsz" meg neki. Ilyen nincs. Javasolhatsz, tanácsolhatsz, kérhetsz, de NEM tilthatsz. Ez nem féltékenység, nem is beteges féltékenység, ez annál sokkal-sokkal rosszabb. Ez agresszív birtoklási vágy, szigorú alá/fölérendeltésgi viszony és a tisztelet teljes hiánya. Én tőled féltem a barátnődet, ha együtt maradtok. Pont úgy hangzik, mint egy bántalmazó kapcsolat kezdete.


>Nem véletlenül akar nőt a szobájába, barátnő feelinget akar, érezni akarja egy nő közelségét, perverzkedni akar a gondolatra, hogy egy nővel lakik együtt vagy akár rosszabb esetben egyéb, szexuális jellegű szolgáltatást is akar tőle néha napján.


Ráadásul ez hülyeség. Tudod, miért akarnak sokan lány albérlőt? Mert kisebb rá az esély, hogy tönkreteszik és elhanyagolják a lakást, plusz könnyebb kivágni őket, ha arra kerülne a sor. Kisebb kockázatú, biztonságosabb megoldás (vagy annak hiszik).

2017. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk nem érdekelne, milyen nemű az a nyomorult tapló paraszt, aki rámtöri az ajtót tamponcsere közben, de mehetne haza az anyjához, aki nem tanította meg kopogni.
2017. dec. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!