Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Hogy fogadnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy fogadnátok, ha egy férfi megjegyezné, kissé csórónak látszotok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megjegyezné, csinos vagy amugy, csak kissé szakadtan festesz. (Látszik a kor a ruháidon)
2017. dec. 5. 18:11
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha nincs szándékában ezen változtatni (mondjuk pénzelni, új ruhákat venni nekem) akkor fogja be a száját az ember, szerintem, rohatd unintelligens dolog, másrészt a f-sz se kérdezte.

Valószínűleg figyelmen kívül hagynám a megjegyzését meg őt is. Vagy képen röhögném. Mindenesetre többet mondania nem nagyon lenne esélye, az biztos.

2017. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyelt volna le anyád!

Ne legyen már ilyen tuskó valaki.

2017. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne ilyen ember.

Egyébként szerintem nem lehet megmondani az ember anyagi helyzetét a ruhái alapján.

Van aki keveset keres, de sok pénzt fordít a megjelenésére.

Van aki nagyon jól keres és nem nagyon köti le pl a ruha téma, nem érdekli a minőség és a sok darab, simán eljár ugyanabba évekig is(mosás után nyilván)..

Nekem itthoni viszonylatban rengeteg tartalék pénzem van(bankban). Az öltözködésem alapján senki nem mondaná meg.

Vehetnék fél millás táskát is, de jó nekem az 5 ezres is a kínaiból.

Kinek mi a fontos, bunkónak és megalapozatlannak tartanám az ilyen megjegyzést.

2017. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fura lenne, hogy miért érez erre ingerenciát, hogy megjegyezze. Az, hogy látszik a kor a ruháimon, még nem szakadtság... ha viszont szakadt, lyukas ruhákban járnék, az igénytelenség lenne, de nem járok olyanban :D.

Az lenne a benyomásom, hogy anyagias, felszínes és bunkó.

2017. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csinosnak nem nevezne, de buszke lennek ra es mondanam neki, hogy igen csoro is vagyok! :D de tenyleg.
2017. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!