Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint komoly párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint komoly párkapcsolat előtt kikell élni magunkat azok milyen fogyatékosságban szenvednek?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy olyan kérdést ahol egy srác őszintén elmondta, hogy huszonévesen még szűz erre a csaj azt mondta, hogy élje ki magát utána keressen kapcsolatot, mert ő komolyat keres. Hogy lehet valaki ennyire fogyatékos? Csak az lehet komoly kapcsolatban aki elfogyasztott legalább 5-6 nőt, ez milyen alap feltétel már? Hogy lehet így gondolkozni? Ezt nem lehet normálisnak nevezni. Épp az alkalmasabb normális párkapcsolatokra, aki nem tárgyiasítja a másikat, nem skalpnak nézi, hanem egy normális emberi lénynek. Az meg, hogy eddig nem volt senkije még nem jelent semmit, mert ugyanolyan jó társ lehet, mint aki túl van 1-2 komoly kapcsolaton.
2017. dec. 9. 08:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%
na ez a beszéd....
2017. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
75%

Vannak akik csak az után tudnak megkomolyodni,hogy mind ezen átmetek. Vannak akik ez alatt az idő alatt jönnek rá,hogy az amit tesznek baromság. Persze vannak akik ezek után is ilyen gyerekesek maradnak és vannak akik meg alapból komolyat akarnak. Innen ered ez a megállapítás,csak sajnos sokan általánosítanak.

A helyzet amit felvázoltál,az abszúrd. Igazad van,attól,hogy a srác nem olyan mint a többség nem jelenti,hogy alkalmatlan egy komoly kapcsolatra,sőt szerintem elég érett,hogy elkezdje.

2017. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
65%

Mivel ma, egyetlen értékhez tudnak csak ragaszkodni, mert más nincs, ez a kapcsolatban a hűség. Ugyanakkor, az emberek nagy többsége, szeret össze-vissza szexelni. Erre jött az éld ki magad fogalom. Egy pasi, vagy nő azt mondja kiélem magam, az egyenlő azzal, aki szembe jön, azzal szexelünk.

Az is igaz, bármennyit szexelt mind két fél, ha nem illenek össze szexuálisan is, car lesz a kapcsolat.

2017. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, te tipikus példája vagy a primitív emberi önzőségnek. Ha valakinek a véleménye a tiéddel ellentétes, az egyből “fogyatékos”. Arra esetleg nem gondolsz, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek mások az igényei?


Sokaknak nagyon is szüksége van arra, hogy kiéljék magukat. Első kapcsolatomnak is épp úgy lett vége 2 év után, hogy mindketten úgy éreztük, még ki akarjuk próbálni mással is(nem csak a szexre gondolok). Fiatalon tombolnak az emberben a hormonok és a kalandvágy, a megismerés vágya, számomra egyenesen szenvedés leragadni egy kapcsolatban. Mert nekem unalmas minden nap ugyanazt az embert látni, pont azt szeretem az életben, hogy sosem tudhatom, mit hoz, kivel ismerkedek meg, és senki nem szabályoz be, senkinek nem tartozom elszámolással. Nem bírom a kötöttségeket, a kiszámíthatóságot, és bizony egy kapcsolat ezekről szól, ezért nemis volt az első kapcsolatom óta másik tartós, de mondom, egyelőre nemis akarok.


Ezzel szemben viszont vannak olyan emberek is, akik 1 percig nem tudnak egyedül létezni és lételemük az, hogy kapcsolatban legyenek. Én nem ítélem el őket, csak azért, mert mások, mint én. Mindenki éljen úgy, ahogy akar. De ha 40 évesen, 3 gyerekkel rádtör a kapuzárási pánik, mert nem éltél, akkor majd jusson eszedbe ez a téma.

21L

2017. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

#4 És arra nem gondolsz, hogy valakit ezért visszautasítani mekkora önzőség? Én azért tartom a ti fajtátokat úgymond fogyatékosnak, mert primitív, embertelen, saját érdekeitekre menő, szívtelen barmok vagytok.

Ezek miatt óriási probléma az, hogy az emberiség elfordult Istentől és már csak a múló dolgokban, pezsgésekben keresik a boldogságot.

Amúgy én egyáltalán nem vagyok kapcsolatfüggő mindig megválogatom azt, hogy kivel legyek együtt, de akkor azt szeretem, ha tartalmas is az együttlétünk.

2017. dec. 9. 09:56
 6/43 anonim ***** válasza:
59%

Te milyen fogyatékosságban szenvedsz hogy ennyire egysíkú következtetésre jutsz? Irigységben?


1) az ember a hibáiból tanul, és ez fokozattan igaz a párkapcsolatra is, hiszen ott sokszor nincs második lehetőség.

Ehhez is fejlődni és tapasztalni kell, nem csak a kapcsolatok száma, de a minősége, mélysége és tartalma is nő.


2) miért jelentene tárgyasítást vagy skalpvadászatot az, hogy valakinek volt már több kapcsolata? EZ a nem normális gondolkozás (nem akarok rossz indulatú lenni, de nagy valószínűséggel az irigység szűlte ezt a gondolat menetet önigazolásképp.)


Ha mindenáron általánosítani akarsz, és összefüggéseket keresni, akkor viszont nem fog tetszeni az igazság.

Akinek huszonévesen nem volt még kapcsolata annak kb mindegy, csak legyen egy nő végre. Na, ez a felszínesség, és ebből nem lehet komoly kapcsolat - legfeljebb valamilyen alá-fölé rendelt kínlódás, ha neki az első lenne, a lány pedig már komolyra vágyna - egyszerűen "nem ugyanott tartanak", mások az elvárások, "elsőre a kapcsolatot sem értheti, nem hogy egy komoly kapcsolat mibenlétét, ha nem volt még része benne.

A komoly kapcsolat nem azt jelenti, hogy "nagyon szeretlek, soha nem hagylak el".

Sajnálom.

Másrészről a tapasztalat formál és kell a fejlődéshez, hogy egy kapcsolatot igazán tudj értékelni vagy egyáltalán megérteni (!).

2017. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
68%
Az alapgondolat pedig nem hülyeség. Minél több emberrel randizol, minél többet ismersz meg annál jobban fogod tudni, hogy igazából milyen embert is akarsz magad mellé. A párkapcsolati tapasztalat nagyon hasznos dolog ahhoz, hogy később egy tényleg jó kapcsolatod legyen valakivel. Akinek még semmilyen tapasztalata nem volt, az általában egy álomképet, egy idealizált párt kerget. Nem tudja kit akar vagy ki való hozzá. A "kiéléssel" nem értek egyet, de a tapasztalat fontos párkapcsolati téren.
2017. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező okos értelmes ember,mert nem a mennyiségre megy hanem a minőségre hogy megtalálja az igazit.
2017. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
58%

A kérdésből is gyanítottam, de az #5 kommentedből egyértművé vált, hogy az irigység fröcsög belőled.


Visszataszítóan önző vagy és teljesen alkalmatlan bármilyen kapcsolatra:


"visszautasítani mekkora önzőség?"


Hogy gondolhatod azt, hogy egy párkapcsolat az "jár"??


Fogalmad sincs arról, hogy mi az a párkapcsolat.


Megjegyzem, mielőtt kifordítanád olyan undorító módon, mint a teljesen korrekt #4 kommentjét senki nem állította, hogy ne legyen kapcsolata. Próbálkozzon olyannal aki szintén még kevésbé tapasztalt. De ha neki ez az első lenne, a lány pedig már komolyat szeretne, akkor nem működne. Kínlódás és folytonos csalódás lenne.


(oft feltünt másnak is, hogy sokszor az ilyen nagyon mély hívők a legálszentebbek és tudnak a leggusztustalanabb módon kikelni magukból? :D)

2017. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%

4#

Szoval minden baratnodet dobni fogod azzal az indokkal, hogy unod a fejet es mast akarsz mar latni reggelente? :D Megneznem szivesen, mikor egy aktualis parodnak ezt eloadod. :D

Az ilyenektol mensten meg az eg, mint amilyen te vagy!

2017. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!