Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint komoly párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint komoly párkapcsolat előtt kikell élni magunkat azok milyen fogyatékosságban szenvednek?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy olyan kérdést ahol egy srác őszintén elmondta, hogy huszonévesen még szűz erre a csaj azt mondta, hogy élje ki magát utána keressen kapcsolatot, mert ő komolyat keres. Hogy lehet valaki ennyire fogyatékos? Csak az lehet komoly kapcsolatban aki elfogyasztott legalább 5-6 nőt, ez milyen alap feltétel már? Hogy lehet így gondolkozni? Ezt nem lehet normálisnak nevezni. Épp az alkalmasabb normális párkapcsolatokra, aki nem tárgyiasítja a másikat, nem skalpnak nézi, hanem egy normális emberi lénynek. Az meg, hogy eddig nem volt senkije még nem jelent semmit, mert ugyanolyan jó társ lehet, mint aki túl van 1-2 komoly kapcsolaton.
2017. dec. 9. 08:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
62%
Szexben a legjobb tapasztalatszerzés: egy partnerrel (akit szeretünk) orrba-szájba dugni, naponta többször is, és kipróbálni mindent, amit szeretnének. Ehhez nem kell több partner. Nekem ne mondja egy ribi se, hogy azzal szerez tapasztalatot, hogy egy buliban egyéjszakással lekúratja magát hátulról a wc-ben. :D
2017. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
70%
Olyan érdekes, hogy itt pont az olyan emberek hiszik magukat ultraintelligensnek, akik próbálják megmondani másoknak, hogy hogy éljenek(pl a kérdező, #23-as válaszoló, stb). Kérdés, hogy ez mennyire intelligens emberre utaló viselkedés(segítek, semennyire). Belepofázni mások életébe, ahelyett, hogy elfogadnátok, hogy mindenkinek más életstílus okoz örömöt? Ha nekem az esik jól, hogy minden héten mással szexelek, akkor minden héten mással fogok szexelni. Ha neked pedig az esik jól, hogy mindig van egy párod, és csakis ő, akkor pedig élj úgy. Abszolút semmi köze nincs ehhez másoknak.
2017. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
78%
25. Szerintem senki nem pofázik bele az életedbe, főleg nem egy anonim fórumon. Csak véleményt mondanak róla. Vagy azt is megtiltod? Ha minden nap másik pasival kefélsz engem az sem érdekel, mert nem befolyásolja az életem, attól még leírhatom, hogy ez nekem szimpatikus vagy épp nem 8az én értékrendem szerint). De látom túlzottan is magadra vetted a kritikát.
2017. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
49%
Nem is értem, ez egy fórum, idejössz, írsz magadról, valakinek ez nem teszik, ezt leírja, és besértődsz, hogy mi az hogy nem szimpatikus a "hozzáállásod" mindenkinek?
2017. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
38%
#26 épp arról beszélek, hogy ez a részetekről nem puszta véleménynyilvánítás, hanem utálkozó, intoleráns fröcsögés. Olvasd csak vissza a kommenteket.
2017. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
31%

*25-ös

Itt te vagy aki nem türi el az övétől eltérő véleményt. Kapjál már a fejedhez! Egy aninim fórumon ahol mindenki elmondhatja a véleményét milyen viselkedés ez? Egyáltalán ha magadra veszel minden véleményt akkor miért vagy itt?

NEM NEKED SZÓLNAK A VÉLEMÉNYEK HANEM A KÉRDEZŐNEK!

2017. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
#29 én arra reagáltam, amit külön nekem írtak(ugyanis az elején már írtam véleményt és arra válaszoltak páran nem épp kulturált módon). Ha nem tudod miről van szó, akkor bölcsebb csendben maradni :)
2017. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Egyébként vicces, hogy már megint mindenki a nőket támadja, amikor a kérdésben szereplő lány komoly kapcsolatot keres és a férfiakkal kapcsolatos tapasztalata mondatta azt hogy inkább menjen, élje ki magát...merthogy ez a férfiakra jellemző mentalitás. Ők kezdenek 3 gyerek után megőrülni hogy nem elég szexi az asszonyka stb.

Szó sem volt arról, hogy bárki is bármilyen bulikban akarna naponta mással szexelni, 1-2 komoly kapcsolatról volt szó. Lehet ugyanolyan jó társ valaki zéró tapasztalattal is, csak nem ez a gyakori, és a lánynak szíve joga kételkedni ebben. Ettől még nem fogyatékos. Maga a kérdés stílusa és a kérdező kommentjei viszont elég határozottan személyiségzavarra utalnak.

2017. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
87%
És íme amiért a legtöbb ember nem képes boldog életet élni... Kell az önzőség. A párkapcsolat nem minden. Aki együtt marad valakivel, csak mert jajj nem akarja megbántani, meg hát mégis csak ne dobjuk el a kapcsolatot, az egy igazi idióta. Az ilyen felfogás miatt van annyi értéktelen, elcseszett "kapcsolat", ahol mindenki saját magába szerelmes. Mert ő milyen jó ember, hogy inkább sínylődik valaki mellett, akivel már nem akar együtt lenni csak hogy a másiknak jó legyen... És osztja az észt annak, ami mert tenni a saját boldoságáért, mert az biztosan rossz ember aki kilép egy kapcsolatból, mert újra vágyik.
2017. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
31%
A kiélés, számomra, ismerőseim számára azt jelentette, minden elfogadható nőnek szerelmet vallani, hogy letolja a bugyit. Majd nevetve tovább állni, ez is megvolt. El nem tudom képzelni, ez, hogy segített volna egy jó párkapcsolat kialakításában?
2017. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!