Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint komoly párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint komoly párkapcsolat előtt kikell élni magunkat azok milyen fogyatékosságban szenvednek?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy olyan kérdést ahol egy srác őszintén elmondta, hogy huszonévesen még szűz erre a csaj azt mondta, hogy élje ki magát utána keressen kapcsolatot, mert ő komolyat keres. Hogy lehet valaki ennyire fogyatékos? Csak az lehet komoly kapcsolatban aki elfogyasztott legalább 5-6 nőt, ez milyen alap feltétel már? Hogy lehet így gondolkozni? Ezt nem lehet normálisnak nevezni. Épp az alkalmasabb normális párkapcsolatokra, aki nem tárgyiasítja a másikat, nem skalpnak nézi, hanem egy normális emberi lénynek. Az meg, hogy eddig nem volt senkije még nem jelent semmit, mert ugyanolyan jó társ lehet, mint aki túl van 1-2 komoly kapcsolaton.
2017. dec. 9. 08:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
65%

30: Ez abban segít, hogy ne a rendes nők idejét rabold.

Vannak akik normálisan gondolkodnak a párkapcsolatokról.

2017. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

#28 Az is vicces, hogy te meg a férfiak ellen beszélsz. Tudod nem csak a férfiak szoktak félre lépni, nők is ugyanúgy megteszik. A kérdésemet nem csak a nőkre irányítottam, hanem a férfiakra is, mert ebben a hülyeségben mindkettő nem bűnrészes. Nem azzal van a gond, hogy kételkedik benne, hanem ahelyett, hogy megismerné rendesen beszélgetne vele egy jót és, ha megvan a közös vonzalom akkor összejöjjenek. De már előre levetíteni azt, hogy elfogja hagyni majd pár év múlva elég gyerekes. Egyébként a családon belüli erőszakért se csak a férfiak felelősek ugyanúgy vannak bántalmazva férfiak, mint nők és a nők azok inkább verbálisan bántják a párjukat, mint fizikailag, érdekes erről nincs diskurzus. Én mindig kerülöm a nemi háborút, mert én nem hiszek abba, hogy valami ok okozatért csak a nők vagy a férfiak felelősek. A sok elkényeztetettet, anyagias nőkért a férfiak is felelősek, mert sajnos van erre kereslet.

Na visszatérve a témára valamelyik válaszoló írta azt, hogy egy valakivel is kilehet élni magunkat és ez nagyon igaz, csak a gond az, hogy mostanában nem találok kölcsönös vonzalmat az összes egyoldalú vagy kellenék neki, de nekem nem vagy valakiért nagyon vonzódom, de ő nem talál bennem vonzalmat. Sose gondolkoztam úgy, hogy kiélem magam sok csajjal utána keresem életem párját, hanem mindig is hosszú távú kapcsolatban gondolkodtam, ahol vele élhetem ki magam.

Nos ezért tartom fogyatékosságnak ezt az először éld ki magad felfogást, mert ha valaki megtetszik nekem, szeretem a közelségét, az érintését, hangját, mindenét, hülye lennék ott hagyni és nem is beszélve arról, hogy nem akarnám őt tönkretenni. Általában akik nem tudják csak egy valakivel kiélni magukat azok vagy alacsony intelligenciájúak vagy nem volt ló jó a szamár érdekkapcsolatokban vannak. Nekem utóbbira nem egy esélyem lett volna, nem szeretnék csak azért valakivel együtt lenni, mert most éppen nincs senkim.

2017. dec. 10. 08:48
 33/43 anonim ***** válasza:

Én nem beszélek a férfiak ellen, csak leírtam egy általános tapasztalatot. Én is ezt tapasztaltam és ezt látom körülöttem sok széthulló házasságon is. Ez nem jelenti azt, hogy minden férfi ilyen, de a kérdésben felvázolt szituáció pontosan azt mutatja, hogy a nő komoly kapcsolatot keres és az ő tapasztalata alapján a férfiakra ez a jellemző. Ő ezt csak néhány körülötte levő esetből meg 1-2 kapcsolatból szűrte le és természetesen nincs is maradéktalanul igaza, viszont ez az ő tapasztalata és te ezt nem vitathatod el tőle és nem nevezheted fogyatékosnak. Ahogyan az itt fröcsögő férfiak negatív tapasztalatát sem vitatom el buli bubus csajokról. Ilyen is van.

De hogy egy huszonéves szűz akadjon ki azon, hogy az ő véleményére párkapcsolatok terén nem sokat adnak és inkább saját tapasztalatból vonnak le konklúziókat....az vicces.

2017. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Én meg azt vettem észre, hogy akiknek nagyon sok kapcsolatuk volt egyre jobban elszakadtak a saját személyiségüktől, korrumpálódtak. Az olyanok nem tudnak hinni a szerelemben, nem szeretetből választanak párt, hanem érdekből. Persze most én is általánosítok, de azt látom, hogy a sok partner általában a személyiség nélküliséghez vezet.

Nem az a gond, hogy a tapasztalataira hallgat, hanem amikor ész nélkül ontja az észt és azt hiszi, hogy mindent tud az emberekről, mert ő megtapasztalt mit tudom én 8 párkapcsolatot és kész, ennyi, el van intézve én mindent tudok.

Nekem ez az egész azért furcsa, mert sokan azért maradnak egyedül, mert nem akarnak szar kapcsolatot egy olyan nővel, férfival akikhez nem tudnak annyira vonzódni és én szerintem a párkapcsolat szépségét az adja, hogy egy számunkra különleges emberrel jövünk össze. Lehet az a srác azt a különlegességet érezte abban a nőben, csak mivel az a nő előítéletes volt ezért nem ment bele, holott most lehet egy harmonikus párkapcsolatban élnének. Nem tartom helyesnek amit mondasz, hogy aki szűz arra ne hallgassunk. Tudod attól, hogy én nem tapasztaltam meg, hogy milyen párkapcsolatban lenni, van fogalmam róla, hogy működik meg nem is értem ezt, hogy képzelitek el. Gondolom mikor nektek se volt barátotok/barátnőtök azért volt fogalmatok arról, hogy hogyan működik. Ez nem atomfizika. Ha meg csak tizenévesek voltatok, az meg le van tudva azzal, hogy aki tizenéves még éretlen, de egy huszonéves ember jobb esetben egy felnőtt. Az a nő nyilván valóan ész nélkül hallgatott a tapasztalataira. Ez felszínesség és műveletlenség. Dehát mit várunk egy olyan társadalomtól, aki való világ, éjjel nappal budapest, pumpedék féle szinvalon nől fel és nem lázad fel az ilyen hulladék műsorok ellen.

2017. dec. 10. 12:21
 35/43 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a kérdező a legfogyatékosabb.Biztos még szűz és így akar a bénaságából erényt kovácsolni. :)
2017. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, szívemből szóltál!

Én azon szoktam elgondolkodni, hogy milyen szomorú, üres lehet az élete annak, akinek az, hogy "kiélik magukat" egyenlő pár laza kufirccal... Az élet kicsit több szerintem, de kinek mi.. :D

23L

2017. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Az élet mindig halállal végződik.Ha valaki unalmasan akarja eltölteni megteheti.
2017. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent "teljes életet élni". Van kinek azt,hogy fiatal korában kiéli magát,van ki hasznosabb dolgokkal tölti az idejét. Senki sem "fogyatékos" mert más az értékrendje.
2017. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Az aktuális szapópéter, vagy coelho ezt mondta. Esetleg a kapcsolatfurkáló "hidd el, én tudom milyen ő" "barátnők".


A fogyatékosság neve: hiszékenység, divatbúzaság, önálló vélemény hiánya.

2017. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Jaj te vagy már megint az a gyerek aki írta hogy "a lányok sok kapcsolat után korruptabbak lesznek"!!! :D


Ember, ott írtad nagy mellénnyel:

"Az a típusú ember vagyok, aki nem megy bele olyan párkapcsolatokba amikből hiányzik az alap vonzalom, hanem keresem azt akit kívánok testileg, lelkileg."


Most meg prédikálsz, hogy hát a nők igenis szánjanak meg minden férfit, mert az a rendes fiúknak JÁR hogy kapcsolatban legyenek:

"Nekem ez az egész azért furcsa, mert sokan azért maradnak egyedül, mert nem akarnak szar kapcsolatot egy olyan nővel, férfival akikhez nem tudnak annyira vonzódni (...) Lehet az a srác azt a különlegességet érezte abban a nőben, csak mivel az a nő előítéletes volt ezért nem ment bele, holott most lehet egy harmonikus párkapcsolatban élnének."


Ember, elmondom megint, hogy

ad1. hogy ilyenekkel találkozol csak, téged minősít, és nem sztatisztikai tény

ad2. a frusztrációd (nem vonzódnak hozzád a csajok) másra projektálod (azért nem vonzódnak mert korruptak! :D meg mert orgiákat rendeztek! )


Bezzeg a te tökéletes lelked... szűz lelked méghozzá, ami oké, nem ítélünk el, de te se pattogjál már hogy más nincs veled együtt szánalomból.

Onnan látszik hogy nem értesz a párkapcsolatokhoz, hogy neked még mindig CSAK te magad létezel. Mindenki más korrupt (:D), fogyatékos, lotyó. Még véletlenül se egy EMBER, más véleménnyel.

2017. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!