Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint komoly párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint komoly párkapcsolat előtt kikell élni magunkat azok milyen fogyatékosságban szenvednek?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy olyan kérdést ahol egy srác őszintén elmondta, hogy huszonévesen még szűz erre a csaj azt mondta, hogy élje ki magát utána keressen kapcsolatot, mert ő komolyat keres. Hogy lehet valaki ennyire fogyatékos? Csak az lehet komoly kapcsolatban aki elfogyasztott legalább 5-6 nőt, ez milyen alap feltétel már? Hogy lehet így gondolkozni? Ezt nem lehet normálisnak nevezni. Épp az alkalmasabb normális párkapcsolatokra, aki nem tárgyiasítja a másikat, nem skalpnak nézi, hanem egy normális emberi lénynek. Az meg, hogy eddig nem volt senkije még nem jelent semmit, mert ugyanolyan jó társ lehet, mint aki túl van 1-2 komoly kapcsolaton.
2017. dec. 9. 08:34
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
2017. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
#7 Ezt azok csinálják, akik nem ismerik saját magukat és nem tudják, hogy mit akarnak. Olyannal érdemes randizni, akivel mér előtte kialakult tartalmas beszélgetés, megvan a közös vonzalom és nem random csajokat leszólítgatni. Én mindig ellene voltam ennek volt időszakom, mikor én is ebbe hittem, de rájöttem olyannal érdemes randizni, akivel érdemes.
2017. dec. 9. 10:39
 13/43 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok hívő, egyszerűen csak nem tartom helyesnek, hogy a fogyasztás, pénzköltés, pezsgés, múló dolgok lettek az elsődlegesek, amitől senki nem lesz boldogabb és szarnak a Föld sorsára.
2017. dec. 9. 10:45
 14/43 anonim ***** válasza:

Az a gyakori tapasztalat, hogy az első partner mellett egy idő után fel szokott merülni, hogy milyen lehet mással. Akinek volt már 2-3 partnere azt már nagyjából tudja hogy mi a dörgés. Persze, van aki az első mellett marad, de sokszor megcsalás vagy szenvedés a vége.

Én az első partneremhez mentem férjhez, 12 év után elváltunk. Nem miattam, de ő elkezdett szenvedni ennyi év után hogy ő már sosem fog mással szexelni. Nem csalt meg, mert nem vártam meg hogy ez bekövetkezzen. Sosem lehet tudni, mit hoz a jövő, és ha az a nő ezt tapasztalta hogy első párkapcsolat nem tart örökké, akkor ettől ő nem önző vagy proli vagy tudom is én.

De lehet hogy csak elbeszélgetett veled és rájött, hogy milyen beszűkült gondolkodású tahó vagy.

Az pedid sosem önzőség ha valakit elutasítunk és magyarázatot sem kéne kérni. Ne haragudj, de nem, és kész. Én most már egyet értek azzal a nővel, de nyilván nekem is más a tapasztalatom mint neked....vagyis neked még nincs is.

2017. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
70%

Végtelenül primitív és kapcsolatra alkalmatlan vagy, ha nem tudsz különbséget tenni aközött, hogy


- valaki "fűvel-fával" orgiákat rendez


és


- előző kapcsolatokban szerzett tapasztalat, együtt élés, közös élet révén tisztában van azzal, hogy mit tud nyújtani letisztultabb, világosabb, reálisabb elvárásai vannak, tudja, hogy mikor kell kompromisszum vagy inkább kár erőltetnie. Ezek kellenek egy kapcsolathoz.


A saját erkölcsi felsőbbrendűségedtől elhomályosultan feltűnt egyébként, hogy itt egyedül te vagy képtelen kultúráltan megnyilvánulni? :D

2017. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
76%

"Önző vagyok, azért mert kiállok az emberséges viselkedés mellett, amire te teljesen képtelen vagy?"


Felhívom a figyelmedet, hogy KIZÁRÓLAG TE ítélkezel itt mások felett és mindezt rettentő gusztustalan és primitív stílusban teszed.

2017. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
75%
"Az a gyakori tapasztalat, hogy az első partner mellett egy idő után fel szokott merülni, hogy milyen lehet mással" -----de hol van az előírva, hogy kötelező több emberrel is szexelni? Aki így gondolkodik, az soha nem áll meg. Mert akkor ott lesz a fejében mindig, hogy ezzel milyen lehet, meg emezzel milyen lehet...mindig ott van az emberben akíváncsiság, ez csak elhatározás kérdése, mindenkit úgysem kaphat meg. Vagy van egy szabály, hogy 10 emberrel feküdt le, akkor már tapasztalt? Akkor ha 20-szal fekszik le, még tapasztaltabb lesz? Amúgy nem egy olyan párt ismerek, aki az első szerelmével él együtt boldogan huszonakárhány éve.
2017. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
82%
Aki meg ezen rágódik, hogy ezzel meg azzal milyen lehet a szex, milyen lehet mással, soha nem lesz boldog.
2017. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
#10 kezdjük ott, hogy rohadtul nem érdekel a véleményed. Ki vagy te, hogy érdekeljen? A másik pedig, hogy nem mondok ilyet “az aktuális páromnak”, mivel, amint írtam is, direkt nemis kezdek kapcsolatba, mivel nem akarok.
2017. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
42%

Isten mentsen meg az olyan nőtől aki tapasztalatszerzés céljából kuratja magát vagy egyik kapcsolatból ugrik a másikba úgy hogy közben figyelmen kívül hagyja a partnere érzelmeit. Mert egy kapcsolat vége azt jelenti hogy valaki sérül.

Az ilyen embernek nem való tartós és komoly párkapcsolat mert előbb-utóbb kell a még több tapasztalat és a változatosság. A sok kapcsolatban csak az igények és elvárások száma nő, az új kapcsolatot kapásból össze fogja hasonlítani a régiekkel és rögtön lesz 10 olyan hiányosság ami a régi kapcsolatokban valakivel jobb volt.

Egy emberi kapcsolatnak a szeretetre kellene épülnie, elfogadni a másikat olyannak amilyen és elsősorban adni kellene tudni és nem elvárni és kapni.

Kérdezővel teljes mértékben egyetértek, a tapasztalatszerzés céljából történő szex degeneráció.

Lehet kritizálni, lepontozni "kedves" ultraliberális olvasó.

2017. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!