Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a párod étkezése neked?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 12:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk húst hússal enne.
2017. dec. 9. 12:40
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Számít.

Egészségtudatos életet élek, ezért csakis olyan párt választottam, aki hasonlóan gondolkodik erről.

2017. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Számít. Pláne majd együtt élésnél. Ha valami betegsége van nyilván tudni kell róla, ha érzékeny valamire szintén. Ha különleges étkezési szokásai vannak, mondjuk vegán, vegetáriánus, paleo vagy csak simán fogyózik/súlyt tart és számolja a kalóriákat azt is jó tudni. Ha mondjuk nem élünk együtt és egészségtelenül eszik akkor noszogatni fogom valószínüleg, hogy ne tegye, mert mindig azt nézzük ami a párunknak a legjobb
2017. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Semennyire, nem az anyja vagyok, hogy nevelgessem.

Persze egyszerűbb, ha többé-kevésbé hasonló az elképzelés, de ha nem, az se baj. A kölcsönös "tisztelet" viszont alap, tehát pl. ne akarjon velem húst etetni.

2017. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Imadok enni es a parom is. Rajtam nem latszik meg, a paromon igen. Felszedett 30 kilot par ev alatt, mert minden esemenyt evessel unnepeltunk, ha unatkoztunk, pizzat/hamburgert ettunk, a boltban rengeteg edesseget/sossagot osszevettunk es altalaban meg aznap elpusztitottuk. Tulzasba estunk. Azota lefogyott 20 kilot, probaljuk visszafogni magunkat. Engem nem zavartak a kilok, imadnak ugyis, o kezdte magat kellemetlenul erezni, ezert fogott dietaba es edzesbe.

L

2017. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Fontos hogy vitaminban gazdag gyümit is egyen, az nem jelenti hogy nem ehet húst.
2017. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

"Ha mondjuk húst hússal enne."


Ha pénze van rá és az alkatán sem látszik (nem kövér), akkor nekem rendben van.

2017. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Túlzásba ne vigyen semmit. Na és ne akarjon meggyőzni, hogy nekem mi a jó.

Én sem akarom semmiről meggyőzni. Szerencsére, mindketten mindenevők vagyunk.

2017. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Minimálisan. Lehetőleg ne úgy étkezzen mint munkatársnőm aki a félórás szünetben bevágott egy jó nagy darab szalonnát, egy 150 grammos csipszet meg valami brutális üdítőt. Ezt még nézni se jó. Még a 160 kg körüli nagyapám sem eszik ilyeneket ilyen mértékben.


De amúgy még annyi, hogy ne kelljen miatta répalevesen tengődni, mert "a hús rossz", de az ellenkező zsírszalonna zsírral végletet se. Szeresse a csirkét, mert nekem is az a kedvencem :D

2017. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor számítana, ha gusztustalanul elhízna a kajálástól. Akkor szólnék, hogy nem kellene ennyit. Amúgy baromira nem érdekel.
2017. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!