Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a párod étkezése neked?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 12:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sok férfit ismertem már, akik elsőre elképesztően gusztustalan mennyiségeket esznek, sokszor hús hússal, vagy a kaja minősége (nem úgy hogy romlott, nem így értem) is kérdéses, de mellette sportolnak, mozognak, edzenek is napi szinten, úgyhogy elfogy náluk az a bevitt energia. Amíg nem látszik rajtuk, nem érdekel.
2017. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Hús és hús között hatalmas különbség van. Nagy különbség, hogy csirkét, pulykát, halat eszel sokat vagy töpörtyűt zsíros gyesznópörkűttel, szalonnával meg oldalassal.
2017. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Ez azért mennyire kész.


Mikor idegen kövér emberekről van szó, mindenki maga alá pisál, hogy "jaj, de a kövérség aaaanyiraaa egészségtelen".


Itt meg? "Leszarom, csak ne hízzon el."

Wow, igazi szerelem. Tök mindegy, hogy a vérzsír vagy a húgysav szintje az egekben van, csak ne látszódjon rajta, hogy dagadt, kit érdekel, ha 40 évesen köszvényes lesz.

2017. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%

#13


Egyedül a disznót kellene elhagyni, a legkárosabb hús mind között. Az egyetlen szimpatikus dolog a szemita vallásokban. Bár én így is hányok a disznóhústól újabban, kéthavi 1 bőven elég belőle, jobban esik a csirke, hal, pulyka.

2017. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14 Velünk meg jól kitoltak a törökök... Magyarországon azért a disznó a legelterjedtebb még ma is, mert a megszállás idején csak azt nem nyúlták le tőlünk, mert tisztátalan állatnak tartották.


Egyébként én sem értem, hogy miért gondolja valaki,hogy a hús egyértelműen hizlal és rossz. A csirke és a halhús például kifejezetten jó, ezerszer jobb, mint pl. a fehér kenyér vagy valamilyen tésztaétel...


A kérdésre válaszolva: amíg nem alakulnak ki egészségügyi problémák a páromnál étrend miatt, addig nem szólok bele.


22/N

2017. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15


Az em,beri fejekben nincs rend itthon. Banánból is maratoni mennyiség fogy, az indok: "mer' régen nem lehetett kapni". Pedig a banán pont nem az egészséges gyümölcsök éllovasa.

2017. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13/14 Nem tudom hol élsz. Nekem, napi szinten kell a szalonna, füstölt kolbász. Zsíros disznóhúst is szép mennyiségben fogyasztok, sőt, nyersen is szoktam enni. Munkámból adódóan, eléggé sűrűn volt orvosi vizsgálat. Egyetlen alkalommal nem volt gond. Az általad említett 40 évet, már jócskán túl haladtam. Kórházba csak akkor voltam, mikor munkáltató küldött kivizsgálásra.
2017. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem egészségtelen a disznó, csak akkor, ha valaki napi szinten kétpofára zabálja a legzsírosabb részeit. A sovány részeivel semmi gond nincs.


A banán pedig egészséges, csak kalóriadús, vigyázni kell a mennyiséggel.


Azért butaságokat ne terjesszünk, gyerekek...



Egyébként a kérdésre: Számít, én elvárom az ésszerű egészségtudatosságot.

2017. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Zavar. Vega vagyok. A parom nem, de alig eszik hust, akkor is csak csirkemellett. Kb. Havi 1-2 alkalommal.

Es tevedes, a vega nem azt jelenti, hogy akkor szenhudratot eszunk szenhidrattal.

2017. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amíg nem a pénztárcám bánja, azt ezsik, amit akar. De fogadja el, hogy én nem eszem meg a húst, mert rosszul vagyok tőle.
2017. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!