Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nőként hogy esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nőként hogy esne ha ismerkedésnél egy férfi extrém lassú tempót preferál az első kb fél évben?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk addig nincs szex mert nála nem sürgős..
2017. dec. 14. 22:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Én pont nagyon pozitív dolognak tartom ha valaki számára nem a szex az alapja egy kapcsolatnak, hanem inkább szeretné megismerni a másikat előtte. Nekem ez inkább azt jelentené, hogy komolyan gondolja és nem csak átmeneti élvezetet keres.

Mondjuk én ezt nem nevezném extrém lassú tempónak, nálunk például még lassabb volt a tempó, mégis nagyon jó a kapcsolatunk.

2017. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
31%
2-3 randi után az ember nem lesz szerelmes, viszont tudja, érzi, hogy kell-e neki vagy sem. Én nem foglalkoznék olyannal, akinél enynire lassú a tempó.
2017. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%

Meglepődnék, mert az ilyen pasi nagyon ritka, de úgy érezném, ilyen téren megfogtam az Isten lábát..

Nincs szex? Még jó hogy nincs szex egy vadidegennel, te jó ég, nem is értem, páran hogy gondolják, hogy pár találka után ágyba bújnak...

2017. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%

#1

Nyilván azért tervezzük az esküvőnket a vőlegényemmel, akivel 2 év ismertség után jöttünk össze és feküdtünk le, mert semmi komolyat nem akarunk egymástól :D

2017. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
A találkozások gyakorisága nem mindegy. Hány éves férfi? Amúgy, az nem baj, ha csak olyannal szexel, akit már ismer is.
2017. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Fel ev borzaszto sok. Volt hasonloban reszem, nagyon taccsra vagta az onbizalmamat, plusz nem fogom titkolni, kinzott a szuka-gorcs is. Annyira vagytam mar ra, hogy ez olyan volt, mintha eheztetnenek. Szandekosan nem mondok idotartamot, se az idohuzast se a kapkodast nem szeretem.
2017. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Nem.


Okés, hogy nem kell második randin ágyba bújni, de félév?! A kezét megfogod a csajnak, vagy az is "tabu"?


Ez nagyon gyerekes gondolkodás, felnőtt emberek félév alatt már igen sok mindent tesznek.

2017. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

amúgy 24, és a szexen kívül kb még annyi, hogy nem nézném meg minden nélkül


köszi a válaszokat, örültem, hogy minden irányból körüljártuk a témát

2017. dec. 16. 10:12
 19/35 anonim ***** válasza:
18/18 kérdező kommentjét értelmezi valaki: "kb annyi hogy nem nézném meg minden nélkűl"
2017. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
frissebb kérdések alatt könnyebb kötözködni
2017. dec. 16. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!