Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nőként hogy esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nőként hogy esne ha ismerkedésnél egy férfi extrém lassú tempót preferál az első kb fél évben?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk addig nincs szex mert nála nem sürgős..
2017. dec. 14. 22:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Neked mi bajod azzal, hogy én nem húzom túl sokàig a szexet, mert minek? Nem mindegy neked? Szívem joga!


Azt is írtam, hogy 2 őszinte ember ismerkedése volt a mienk. Tehàt nem azt mondtunk amit akartunk, hanem az igazat. Bármennyire hihetetlen szàmodra.


Amúgy igen, neten ismerkedtünk meg, és annyi idő alatt míg talàlka nem történt, rég lekoptak azok akik csak szexre hajtottak, kamuztak. ( több ilyen eset is volt. )+ volt a dologban gyakorlatom, nem randiztam akàrkivel.


Egyébként ez a netes félelem tök alaptalan abból a szempontból, hogy a való életben is ugyanúgy talàlkozhatsz elmebeteggel aki meg akar erőszakolni, nincs a homlokàra írva, hogy jó ember csak mert nem neten ismered meg. Neten is pont ugyanúgy emberek vannak mint a való életben. Aztàn vagy ki tudod szűrni a normàlisabbakat mert tudatosan ismerkedsz, mert odafigyelsz, vagy nem. Nekem több éves gyakorlatom volt màr ebben, mire megismerkedtünk. Sosem volt semmi problémàm, évekig randiztam , ismerkedtem így, szàmtalanszor. Aki túl türelmetlen, nem fog fél éjszakàkat àtbeszélgetni több hétig neten olyan emberrel akivel sosem talàlkozott, mindezt ésszerűen értelmesen, visszakövethetően ( nem kaptam hazugsàgon) stb. Plusz persze alap óvintézkedések vannak. Telefont kézbe ha segítséget kell hívni, nyilvànos helyes talàlka az elején, tovàbbra is figyelni a viselkedését stb. Butasàg azt gondolni, hogy csak mert neten ismer meg valakit az ember, akkor az mindjàrt megtàmad. Ennyit erről. Az is megteheti aki csak úgy random odamegy hozzàd hogy meghívjon egy kàvéra.

2018. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Aki túl türelmetlen, nem fog fél éjszakàkat àtbeszélgetni több hétig neten olyan emberrel akivel sosem talàlkozott, mindezt ésszerűen értelmesen"

Tényleg elég naiv vagy. :/

Amúgy azt csinálsz, amit akarsz, csak ne erőltesd már rá mindenkire, és ne oltsd már le a föld alá azokat, akik nem értenek egyet veled.

2018. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem vagyok naív, csak ez a tapasztalatom. Had tudjam màr jobban mit éltem meg és mit nem.


Èn pusztàn a kérdésre vàlaszoltam, leírtam, hogy nekem nem kéne ilyen pasi mert nem tartom férfiasnak és pont!!! Ehhez jogom van. Mindenki úgy vàlogat ahogy akar. Te kezdtél el kötözködni és beleugatni az én vàlaszomba, amihez amúgy semmi közöd mert nem neked szólt. Szakadj màr le rólam...

2018. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#33

Oké, láthatóan nem tudod felfogni, értelmezni a téged körülvevő világot.

Igen, gratula, neked bejött a dolog, nagyszerű. Mindenki vezessen bepiálva, nekem se lett tőle még bajom.

Fantasztikus tanácsaid vannak, és ömlik belőled a rosszindulat.

Még jó, hogy én vagyok frusztrált.

2018. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem nem te vagy, à dehogy! Azért is kötözködsz még mindig. Hozzàteszem esélyes hogy màssal is ezt teszed màs kérdésnél. ( felismerhető a stílusod), gyanúsan hasonlít). Ennyit erről.


Még mindig nem vagy képes felfogni a csirkényi agyaddal, hogy nem utasítottam, nem tanàcsoltam semmit senkinek, csak a sajàt tapasztalataimat és véleményemet írtam le A KÉRDEZŐ szàmàra. Közöd a dologhoz nulla. Na szia!

2018. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!