Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nőként hogy esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nőként hogy esne ha ismerkedésnél egy férfi extrém lassú tempót preferál az első kb fél évben?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk addig nincs szex mert nála nem sürgős..
2017. dec. 14. 22:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Magyarázd el légyszíves.
2017. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
10%
Részemről pàr hétnél tovàbb felesleges húzni az intimitàst. Ha tizenéves szüzek szintjén akar jàrogatni akkor nem egymàst keressük. Fél év nulla szex? VICC egy felnőtt egészséges kapcsolatban Ha úgy nem illünk össze, akkor időpocsékolàs az egész. Nem óhajtok hónapokat vàrni arra, hogy ez kiderüljön. Ès ez azt sem jelenti, hogy első nap lefekszem vele..de ismerkedés, 3-4-5 randi utàn szerintem alap. Ha valaki nekem azt mondja, hogy majd fél év múlva szexelünk, addig majd fogjuk egymàs kezét meg beszélgetünk, kiröhögném és otthagynàm. Felnőtt egészséges férfi tàrsra vàgyom,aki nőként tekint ràm, vàgyik ràm, szeret, a magàévà akar tenni, nem impotens kisfiúra.
2018. máj. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

#22

Szóval aki nem akar vadidegeneket k*rogatni, az impotens kisfiú. Oké.

2018. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó, ha analfabéta vagy arról nem tehetek. Tanulj meg olvasni/ vagy szöveget értelmezni. Sehol nem írtam olyat, hogy vad idegenekkel kellene lefeküdni, de a fél év màr a ló túloldala. Mindenkinek szíve joga úgy vàlogatni ahogy csak akar. Nàlam àltalànossàgban 6 hónapos szexmentesség kizàrva és kész.

Ha ez neked nem tetszik mert még pl egy csaj se engedett neked,vagy fene se tudja mi a kínod, az nem az én hibàm . Ne itt vezesd le a frusztràcióid, hogy nem kellettél senkinek.

2018. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%

#24

TE miről beszélsz? Te magad írtad, hogy "3-4-5 randi utàn szerintem alap"... Most akkor mégse?

A személyeskedő gyalázkodást meg csúnyán benézted, férjes nő vagyok, de azért jól megmondtad, gratula! :3

2018. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
39%

3-4-5 randi messze nem vadidegennel kurogatàs amilyen szépen te fogalmaztàl. Pl A férjemmel én a 3. randi utàn feküdtem le először, addigra 6 hete volt, hogy ismerkedtünk egymàssal és 2 hete voltunk egy pàr. Nem volt idegen. Marhàra nem okos dolog àltalànosítani, te pedig ezt tetted azzal, hogy minden hàttérismeret nélkül idegenekkel való dugàsra degradàlod azt amit említettem.

A hozzàszólàsod és rosszindulatú kötözködésed mögött mint làtható, joggal hittem, hogy savanyú a szőlő. Az a tény, hogy van férjed, ezen nem vàltoztat. Attól még lehetsz dugatlan frusztràlt liba. Különben nem kötnél bele egy màsik ember egyéni véleményébe mert semmi közöd nincs hozzà. :) Tudtommal nem te tetted fel a kérdést, így a vàlaszom se neked szólt.

2018. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
42%

#26

Szóval 3 tali után már ismersz valakit? Melyik mesében élsz? :'D

2018. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%-os neked mi a bajod? Miert kell gunyolodnod?
2018. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%

Te tényleg nem tudsz olvasni... Nem szimplàn 3 talit írtam. 1,5 hónapnyi ismerkedést írtam amiben 3 randi volt meg mellette (előtte és közben is) rengeteg órànyi beszélgetés.... Igen , megismertük egymàst annyira amennyire egy ilyen lépéshez kellett. 2 arra nyitott és őszinte ember közt így működik akik szimpatikusak egymàs szàmàra és vonzódnak egymàshoz. Ezt érezni lehet Szívből sajnàllak, hogy te soha nem éltél àt hasonlót, nem érezted azt az összhangot amit mi. Nem talàltàl olyat aki ilyen intenzív hatàssal van ràd....Akivel ennyire passzolnàl. De ilyen tapasztalat hiànyàban valahol mégis picit értem miért a felhàborodàsod. Ha neked valami nem adatott meg,akkor az màssal se történhet meg. Persze, vilàgos:) Egyébként meg Nem vagyunk képmutatók, nem kérettük magunkat hónapokig. Minek?

Mindegy. Fingod nincs az egészről...csak ugatsz tudatlanul és ítélkezel, ha plusz infót írok lepereg rólad, csak nyomod tovàbb a sajàt hülyeségeidet. Légy vele boldog, ezek szerint nincs jobb dolgod mint kötözködni és meghazudtolni random embereket.

2018. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
83%

#29

Nem tavar, hogy te álltál neki személyeskedni? :D

Nyilván azért vagyok férjnél, mert nem találtam olyat, akivel meglenne az összhang. Ja. Ha az a véleményem, hogy lefeküdni nem kéne random emberrel, akkor majd én nyilván hozzámegyek egyhez. Logikus. :D


Egyébként abbó indult az egész, hogy kategorikusan kijelentetted, hogy amelyik pasi nem dönti meg a csajt pár találka után, az impotens kisfiú, és nem kell olyan.. te nem vagy frusztrált valami miatt esetleg? :D


Nézd, én teljesen elhiszem, hogy neked ez bejött, és jól megvagytok a pároddal.. csak hát ha csak 3-szor találkoztatok, akkor nem tudom, hogy beszélgethettetek olyan nagyon sokat... Neten, vagy telefonon? Ahol bárki azt mond magáról, amit akar? Nekem egy kicsit fura, hogy ennyire nincs semmi veszélyérzeted. Engem akart már megerőszakolni pasi, akivel hónapok óta dumáltam...nem, marhára nem ismersz meg senkit némi chateléssel. Te jól jártál, de ne mondd már, hogy "alap"...


Meg főleg ne degradálj már másokat kb az emberi lény alatti szintre csak azért, mert nem olyan nyitottak, mint te...

2018. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!