Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól érzem magam egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól érzem magam egyedül, nők nélkül is, akkor már elértem egy magasabb tudatállapotra?

Figyelt kérdés

Tinikoromban zavaró volt a nőtlenség, illetve később is.

Aztán rájöttem hogy igazából én jól érzem magam egyedül is, egy barátnő valószínűleg csak béklyó lenne számomra.

Mámorít a szabadság, hogy senkinek nem kell megfelelni, hogy nyugalomban élhetek.

Sok ember szerint ez szenvedés és nyomor, szerintem meg ez az igazi élet.


Most vagyok 27 éves.


Élettől duzzadó nagykan bikának érzem magam. Ha kívánom a szexet, felszedek egy nőt szexre, de többről szó sem lehet.


Imádok így élni, mi ebben a rossz egyesek szerint?


2017. dec. 23. 09:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#16 : Mit másolgatsz ide privátokat? Dugni szoktam, szextárgynak jók a nők (néha)


Jó nagy tróger nő vagy amúgy hogy kimásolgatod a privátot.

2017. dec. 23. 11:21
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egész ott lesz vicces, hogy utálod a nőket. Emiatt hiteltelen.


Nekem sem kell férfi, és nem utálom őket, nem szidom őket. Gyereket se akarok, nem megyek a baba kategóriába, hogy megvilágosultam. Én így élem az életem, más máshogy.

2017. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Èn az "èlettől duzzadó nagykan bikánál" röhögőgörcsöt kaptam, így számomra ez a kèrdès itt kifújt, bocs.
2017. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%
Én azt gondolom, hogy te csak emögé a szöveg mögé szeretnél bújni a saját nyomorod elől. Inkább hárítassz, te nem akarsz nőt, nem akarsz kapcsolatot, de a lényeg az legyen, hogy nem azért alakult így, mert ők nem akarnak téged, hanem mert te alakítod így az életed. Szerintem gyáva vagy. Magadat dicsőíted, miközben tudod mélyen, hogy egyáltalán nem így tervezted, csak meg kell békélned a helyzettel. Épp most is ezzel próbálkozol, nyugtatod magad ilyen orbitális hülyeségekkel. Tudod, én ismerek ilyen férfiakat, köztük a saját testvérem. Na, ő egy ilyen kaliberű oldalt körberöhög, és soha nem hallottuk a szájából, hogy a nők parasztok, rbancok, szextárgyak, etc.. mert ő nem a nők okozta csalódottságtól lett ilyen, hanem tényleg így boldog. Te viszont vágytál rájuk, csak nem jött össze, esetleg átvertek, így kialakult a nők iránti gyűlöleted, amit most palástolni próbálsz. Én kivanom, hogy tudj túllépni a sértettségen, és tálald meg azt a lányt, akivel kialakíthatsz egy olyan kapcsolatot, amire vágysz.
2017. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy gyerek, mert már önmagában nem érzed az egész felvetés gyerekes mivoltát.

Továbbá, hogy a nő bemásolt szövegére replikáztál AZTÁN besértődtél az megint nagyon nevetséges.

Mister felvilágosult. Egyébként hidd el senkit nem érdekel, hogy te most annak tartod magad vagy sem, vagy boldog vagy vagy sem. Legyél ami akarsz. Nekünk csak az LENNE a jobb, ha boldog lennél, mert annyival kevesebb picsogó lenne. Bár így lenne. ;)

2017. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
61%

Anyukádat se láttad 18 éves korod óta bizonyára, az aljas rabszolgatartót:DDD


Sokat nézted a csillagkaput s te is a felemelkedést kutatod végül:DDD


Mikor letörik a szarvad s sz@rik fejedre mindenki, akkor felébredsz, hogy elbattam életem..., de akkor már késő s meghalsz a kórházi ágyon az infúzióba kapaszkodva egyedül..."szabad lehetsz".

2017. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Igen, már elértél.Mostmár sütheted a rakottkrumplit.
2017. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkora bika lennél, akkor nem írkálnád ki ezt a kérdést hetente, hogy találj valakit aki bólogat a hülyeségeidre.

Te csak egy hisztis szűz vagy, kb a bombanős idiótával egy kategória

2017. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"Dugni szoktam, szextárgynak jók a nők (néha) "


Tudod, van egy haverom, aki így gondolkozik. A különbség közötte és közötted az, hogy ő nem a GYK-n elmélkedik magányosan, hanem hármasával szedi fel a csajokat, és dobálja ki őket.


Nem mondom, hogy nem lehet így is, de te nagyon nem vagy ez a típus

2017. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egy netes fórumon azt vetítesz, amit akarsz, de nem kéne legalább saját magadhoz őszintének lenned?
2017. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!