Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól érzem magam egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól érzem magam egyedül, nők nélkül is, akkor már elértem egy magasabb tudatállapotra?

Figyelt kérdés

Tinikoromban zavaró volt a nőtlenség, illetve később is.

Aztán rájöttem hogy igazából én jól érzem magam egyedül is, egy barátnő valószínűleg csak béklyó lenne számomra.

Mámorít a szabadság, hogy senkinek nem kell megfelelni, hogy nyugalomban élhetek.

Sok ember szerint ez szenvedés és nyomor, szerintem meg ez az igazi élet.


Most vagyok 27 éves.


Élettől duzzadó nagykan bikának érzem magam. Ha kívánom a szexet, felszedek egy nőt szexre, de többről szó sem lehet.


Imádok így élni, mi ebben a rossz egyesek szerint?


2017. dec. 23. 09:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert aki jól érzi magát a bőrében, az netes idegenektől vár visszajelzést a döntéseivel kapcsolatban.
2017. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A kis übermensch férfimacsó bikánk depressziós a nőhiánytól? Mily meglepő fordulat...

2017. dec. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!