Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre a mai férfiak/pasik nagy része nem mer se közelíteni, se közvetlen lenni a nőkkel! Inkább Tindert-, Badoo-t alkalmazzák a csajozásra, amit természetesen (személyem szerint) nem komoly kapcsolat kialakítása céljából használnak!?

Figyelt kérdés
Hol vannak a régi módi pasik (ha még vannak), a régi módi randik, akiknek nem az olcsó leányzók kellenek? 21. -ik században ezek az alkalmazások nélkül már teljesen lehetetlen ismerkedni?
2017. dec. 23. 20:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
23%

Az utolsónak

Már eleve tinderes férfiak szexre mennek a legtöbb és szintén badoon is

Na ez a közelítés engem nem nagyon érdekel és nem is fog.

Jah és akkor is igaza van a kérdezőnek ha egyeseknek nem is tetszik!!!

Mindkét oldalon voltam fent és nehogy már tiszteljem azt a férfit aki csak "dugni" akar. Csak egy luknak néz! Már elnézést! Hagyjuk már! És egyébként igen udavaroljon a férfi úgy mint régen, nehogy már ez olyan nehéz dolog legyen ne én csináljak már mindent! Na lehetne tanulni pl némely keleti férfitől /és mosr jön majd hogy zsákban kell járnom...de nem, ott megadják a módját és tiszetlik a nőt, a családot, a gyerekeket, az időseket, na mindegy/ itt nagyon nagy problémák vannak ám itt leírt kommentekből kiindulva, sok mindenki elgondolkodhat és talán kellene egy kis önkritika, és nem csak a szabados züllött életmódot követni, hanem kicsit kellene tudni viselkedni is szerintem és jobban megismerni a másikat stb.

2017. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem ugyanúgy igaz a nőkre is, felesleges általánosítani:

"kellene egy kis önkritika, és nem csak a szabados züllött életmódot követni, hanem kicsit kellene tudni viselkedni is szerintem és jobban megismerni a másikat"

2017. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:
93%

"És egyébként igen udavaroljon a férfi úgy mint régen"


Az megvan, hogy az udvarlás régen is a családnak szólt? Mert a család (elsősorban a nő apja) döntött a házasságról, nem a nő maga. Így is érdekel a dolog?

2017. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
100%
Ha régimódi pasik kellenek, akik régimódin udvarolnak, akkor azt is bevállalod, hogy esetleg azt mondja, a nőknek a konyhában a helye? Vagy csak a régimódiság jó része kell belőle?
2017. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező elvárja 2017 ben hogy mindenki úgy nőzzön mint a faterja
2017. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező nem számolt a nőkkel! :/
2017. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 anonim ***** válasza:
Kérdező elég nevetséges véleményt fogalmazott meg. :D
2017. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
47%

94-97 -ig

Na inkább ti hallgattok volna bölcsek maradtatok volna :D az én apámnak nem kellett engedély, hogy elvegye anyámat. Fogalmatok nincs arról, amiről szó van. Úgy látszik az ünnep elvette a kedvetek. És itt savanyodtok XD na ne is várjuk sokat akkor. És mi van a konyhával??!! Talán majd édes anyukátok fog ételt enni elétek?! Szerintem a konyhával semmi gond nincs, nekem nem is volt gondom vele megfőzök és megfőztem eddig is. Ilyen hülye véleményt leírni. Azért ha 2017 van, ha nem, de azért egy lány, nő tudjon főzni és háztartási munkát végezni, ezzel semmi gond nincsen és nem élem meg ezt túlzásnak.

Itt lázadoztok, vagy lázadozol , nem tudom egy, vagy több személy vagy, de akkora baromságokat írtál/írtatok.

Na nem is csoda, hogy ez a kérdés megszületett XD

2017. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:
És szól még a 93-nak is!!!
2017. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok besavanyodva, jóérzés volt látni ahogy az igazság szétszedi a hülyeséget left and right. :D
2017. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!