Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre a mai férfiak/pasik nagy része nem mer se közelíteni, se közvetlen lenni a nőkkel! Inkább Tindert-, Badoo-t alkalmazzák a csajozásra, amit természetesen (személyem szerint) nem komoly kapcsolat kialakítása céljából használnak!?

Figyelt kérdés
Hol vannak a régi módi pasik (ha még vannak), a régi módi randik, akiknek nem az olcsó leányzók kellenek? 21. -ik században ezek az alkalmazások nélkül már teljesen lehetetlen ismerkedni?
2017. dec. 23. 20:20
 51/101 anonim ***** válasza:
19%
Hány nem kifejezetten jóképű férfi van,akinek piszok jó barátnője van? Egy sem...nekem sincs,pedig hunorom is van,illetve volt, normálisan próbáltam hozzáállni a dolgokhoz, semmivel sem volt rosszabb a személyiségem,mint másoknak, de hiába. Meg ugye az utcán se láttam még soha olyan párt,hogy a férfi kevésbé volt jóképű, a barátnője pedig piszok jó nő lett volna. Ilyen nincs, engem nem lehet ilyenekkel beetetni,hogy előnytelen külsővel esélye lenne egy férfinak. 12-13 éves koromban még talán elhittem ezt a mesét,de 14 éves koromtól tudom,hogy ilyen nincs,nem is volt és nem is lesz.
2017. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
21%
Hidd el van más örömöm is, de a legjobb hogy ezen el fogsz gondolkodni és ha van egy kis eszed, talán a hozzáállásodon változtatsz. Utána jön az önismeret. Belátod a hibáid, szembe nézel velük, elkezded szeretni magad, utána jön a többi. :)
2017. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
14%

kérdező mit kéne írni mikor else olvassátok az üzenetet mert ugye ha van valakiről kép lássátok direkt else olvassátok az üzenetét meg amúgyis,nehogymár regényt keljen irni a nőknek meg nehogy unatkozzon,szórakoztatni kell titeket?

a nők se tudnak többet irni nem fogod fel te pszihopata?

egyszer irt rám egy nő,második mondata az volt hogy neki milyen régen volt barátja

2017. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
21%

Jól mondja a kérdező... próbálkozzatok meg valami frappáns dologgal. Ha csak annyit tudtok kinyögni hogy: szia mizu? Azzal semmire nem mentek. :D

Miért? Mit gondolhat a nő?

Nem foglalkozik a külsejével, azzal sem ahogy kinéz, a stílusával, de még csak valami kreatívat sem tud kitalálni. Se önbizalma, se semmi.


Nektek kellene ilyen nő? Szarik a külsejére, mindenre, siránkozik és önbizalomhiányos. Ugye hogy nem? :D

Tusé asszem. :D

2017. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
33%

Nektek kellene ilyen nő? Szarik a külsejére, mindenre, siránkozik és önbizalomhiányos. Ugye hogy nem? :D

Tusé asszem. :D


ismerek ilyen nőt,nem is eggyet,van fickójuk....

2017. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
83%

Nőként nem értek veled egyet kérdező!

Volt már rá példa, hogy ültem a buszon, és egy srác megkérdezte, hogy leülhet-e velem szembe, és aztán elkezdett velem beszélgetni/ismerkedni. Ha valakinek tetszik a másik, és van bátorsága, simán kezdeményez! Csak tudod a legtöbb lány bunkó, lenéző, és még köszönni sem tud. Ha pedig egy pasi leszólítja, rögtön hisztirohamot kap, hogy nem k*va, van pasija, és stb. A legnagyobb gond pedig az igényeknél kezdődik. Tudod ha egy lányt egy szegényebb, kevésbé helyes pasi szólítja le, szóba se áll vele, de azért ha egy gazdag pasi cabrióval, az azért már szimpatikusabb rögtön. Lehet itt vitatkozni bárkivel, de ez itt a Gyakori Kérdések, ahova ha te kérdést írsz ki, bárki válaszolhat, és mindenki a saját véleményét mondja el, és nem feltétlen azt amit olvasni akarsz. Attól, hogy le elmebetegezed a másikat, még nem vagy semmivel jobb, csak az összes többi ember aki olvassa a válaszaidat, egy hülye p*csának fog gondolni, aki a pasikat próbálja lealacsonyítani, csak mert nekik más a véleményük.

2017. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
38%
Igazad van. De nőként is azt gondolom, hogy az első válaszolónak igaza van. Sajnos.
2017. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
35%
ennek hiába beszéltek,kapott egy car nevelést,neki kéne változnia
2017. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
24%
Nincsenek különösebb hibáim,legalábbis a személyiségemet tekintve,ami gátolna az ismerkedésben, egyedüli hibám a külsőm,ez nem egyszer bebizonyosodott. Az lenne a gond,hogy keveset beszélek? Ronda férfi ha csendes: "Biztos valami mentális betegsége van,nagyon gáz" Ha egy jóképű csendes: "De izgalmas, milyen titokzatos,szexi". Ez van,ez az igazság! Legjobb lenne kiírtanom magamból az érzelmeket,legalábbis a nők iránt, teljesen felesleges táplálok bármilyen érzelmet is feléjük.
2017. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
19%

57-es nem értek veled egyet.

Szerintem mindig is voltak ilyenek és mindig is lesznek (aki bunkón küldi el a pasit), de a férfi legyen igenis férfi és szerezze meg a nőt. Vállalja a visszautasítást és nézzen vele szembe, saját magával is.

A 35%-os válaszoló, akivel hosszasan vitázom mást sem csinál, mint hárítja a saját hibáját. Ha ebből nem jön ki, nem lesz barátnője (értelmes tuti nem).

Létezik építő jellegű kritika és létezik nő, aki elvárja a férfitől a kezdeményezést. Mert ő a férfi...

Sajnos abból kevés van mostanában.

2017. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!