Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van karácsonyi hangulatotok? Ha van párotok, hogy ünnepeltek? Ha nincs, akkor nem hiányzik egy társ?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 11:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Semennyire

Nincs párom

Hiányzik nagyon

2017. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Reggel jöttem haza munkából. Nem igazán van karácsonyi hangulatom. Neked? 🙃 Én egyedülálló férfi vagyok.
2017. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Semmi hangulatom. Van kapcsolatom, de korábban letudtuk a karácsonyt, az ünnepek alatt pedig mindenki a családjával van. Nincs hangulatom. Még hónap elején volt, karácsonyi vásárban romantikázni, de elég nagy csalódás volt, úgyhogy otthon folytattuk. Az az egy nap meghitt volt és olyan karácsonyos. De majd este megnézzük Kevint, hátha az segít. :D Bármennyire is elcsépelt.
2017. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nincs párom és nagyon hiányzik is, hogy nincs aki átöleljen vagy azt mondja, hogy szeret és ezeket viszonozni tudjam neki... Nem is érzem jól magam egyedül a Karácsonyi ünnepek alatt.
2017. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Végre nem melózok tegnaptól számítva 12 napig. Ettől máris default remek a hangulatom. Nem hiányzik semmiféle társ.
2017. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nincs karácsonyi hangulat egyelőre. Párom osztott műszakban dolgozik, így napközben itthon lesz pár órát, de valószínűleg aludni fog.
2017. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

#14:

Most akkor van egy éved...

2017. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Jobb lenne kettesben valakivel

26f

2017. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nincs most pasim. Nincs karacsonyi hangulatom igy egyedul. Jobb lenne kettesben valakivel.
2017. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs karácsonyi hangulatom (9-10 éves korom óta nem is volt). Ma este is a vizsgákra fogok készülni. A szüleim valamit biztosan fognak sütni/főzni (mily meglepő, hogy velük élek...) de enni sincs kedvem. Egy barátnő talán nem is hiányzik, mert akkor vszeg miatta is kellene asszisztálnom ehhez a nyálas, mézes-mázos erőltetett karácsonyi álszent hangulathoz, amitől rosszul vagyok. Hát mit ne mondjak nem vagyok egy érzelgős/romantikus személyiség.
2017. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!