Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van karácsonyi hangulatotok? Ha van párotok, hogy ünnepeltek? Ha nincs, akkor nem hiányzik egy társ?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 11:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Süt a nap,szinte tavasz van,nincs semmilyen hangulatom.Szívesen lennék valakivel,de ő mással van,így csak egy xbarátnőmmel leszek délután.
2017. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

baromira sincs hangulatom a karácsonyhoz most nekem se.

Nem is értem, h mi a francnak van pont most.

Párom sincs.

2017. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Jah. Karácsonyi hangulat. Idegesség, gyomorgörcs és feszültség. Mert anyám megint b--zakszik, mert neki semmi se jó, semmi se elég... De.. inkább itt próbálok az embereknek segíteni egy egy válasszal. A legtöbbjük legalább honorálja egy köszönő levéllel.


Boldog karácsonyt mindenkinek!

2017. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Még szüleimmel élek, és mint szinte minden ünnepnap, ez is veszekedéssel kezdődött mikor felkeltem, ráadásul ma az exemmel álmodtam aminek nagyon nem örülök, így a mai naptól csak annyit várok hogy jól téli egyem magam halászlével aztán huzzak aludni...sajna velem.mar kiskorom óta sikerült megutáltatni minden unnepet
2017. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Imádom a karácsonyt, viszont jó lenne azért valamilyen pár is:(
2017. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Semennyire nincs karácsonyi hangulatom. Nincs párom, nem is kell.
2017. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szüleimmel élek, napi veszekedés letudva. Semmi karácsonyi hangulatom nincs. Hála az égnek, nincs párom.
2017. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Idén nekem sincs semmi hangulatom már pár napja.

Párom van, hazajöttünk, de csak az ideg van. Anyám pasija kegyetlenül idegesítő, nem tudunk miatta lazítani, anyám nem állítja le... legszívesebben mennénk haza. Ez az év amúgy is olyan mehhh volt, vége lehetne már.

2017. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Más mint gyerekként, de megvan. Csak most én sütök, főzök mindent, varázsolom varázslatossá a lakást, házat, kertet, épp hol járok :D
2017. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!