Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják a szüleim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a szüleim, hogy vénlány legyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de mindenkit elüldöznek körülöttem.

Egy az nem mehetek sehova, mert utánam telefonálgatnak, ordibálnak, ne adj isten megpofoznak. Ha barátnőmmel vagyok, akkpr is "tuti megyek lesni valakit". Már 16 évesen rám fogták, hogy a hittan táborban, csak megdugatni mentem magam, tuti terhes vagyok. Ahányszor elkapott a hányós-vírus, tuti terhes vagyok.

Azt is elérték, hogy itthon maradjak egyetemre.

Senkit nem hívhatok át. Ha valamit akarok, akkor meg bokszzsáknak használja az arcom apám. Meg tönkreteszem a családot, ha elmegyek egy buliba.

Persze van ilyen csúnya, buta, fél fogyi gyerek, azzal mindig szekálnak, hogy az jó lesz, mert dolgozik majd neki legalább.


2017. dec. 28. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel apád.
2017. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

De ki adja vissza ezeket az éveket???

Mert mikor járjon el valaki otthonról, ha nem fiatalon? Majd 2 gyerek mellett 40 évesen? Ezt kellene megérteniük.

Vagy régen az volt a divat, hogy a lányok azt csinálták, amit az apjuk mond vagy bevertek egyet neki? Lehet elég szókimondó vagyok, de sosem csúnyán és ezt sem merném nekik így előadni.

Már rég elmúltak azok az idők, amikor a család mondja meg, kihez menjek férjhez.

2017. dec. 28. 18:57
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába múltak el azok az idők, a szüleid nem fejlődtek a korral.Maradiak.Ez már nem fog változni kérdező.Amint tudsz, lépj le tőlük és minél messzebbre.Más megoldás nincs.
2017. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnal osszekoltozni egy baratnoddel az egyetemrol? Diakmelo+diakhitelbol csak kijonnel valahogy. Ha piackepes szakon vagy, es varhatolag egesz jol fogsz keresni, akkor egy kis nadragszij meghuzassal vissza lehet fizetgetni eleg gyorsan. Most meg lentebb vittek a kamatot.
2017. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Költözz koleszba. Ideje, hogy a sarkadra állj. Ezeket az éveket senki nem fogja visszaadni - de azért még tehetsz, hogy az elkövetkező éveid jobbak legyenek!
2017. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!