Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha úgy érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy érzem, nem való nekem kapcsolat mert megvagyok egyedül? 23N

Figyelt kérdés

18 évesen nagyon szerelmes voltam egy srácba, aki becsapott és nagyon nehezen tudtam túllépni rajta. Több udvarlóm is volt a főiskola alatt. Egy ideig vágytam volna kapcsolatra, mert irigyeltem mások boldogságát de nem jött össze. Teltel az évek aztán most úgy alakult hogy lett barátom néhány hónapja. Jó vele a szex, szeretek vele lenni minden téren, viszont nem vagyok olyan szerelmes mint az érettségi utáni időszakban... Most tanulok még, dolgozok, alig van szabadidőm. Úgy érzem nem való nekem kapcsolat, túlságosan is megszoktam az egyedüllétet. A szakításon gondolkodok sajnos.

Mit gondoltok? Lehet élni párkapcsolat nélkül? Vagy később meg fogom ezt bánni?


2018. jan. 1. 13:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Orulok hogy atbasztak 18 evesen, ahogy olvasom a hozzaszolasaid eleg gusztustalan egy noszemely lehetsz, biztosan megerdemelted.
2018. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Normális.

Sokan érzik ezt így.

Azért jól gondold át, és legyél nyitott a másféle gondolkodásra is...

43f.

2018. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed,hogy most jobb neked egyedül,akkor talán tényleg jobb lesz szakítani,mert így ez a kapcsolat kissé erőltetett.

Végülis még előtted az élet,lehet később kapcsolatod,amikor szükségét érzed.

2018. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért nyilatkozol így mert nem találtál olyan srácot, aki nagyon megfogott volna.

Az mindenesetre nagy pocsékolás volt, hogy évek után összejössz egy olyan emberrel, akivel csak úgy elvagy.

Ilyen alapon összejöhettél volna 5 másikkal is az évek alatt és akkor legalább a testi része megvan a dolgoknak szépen egyenletesen.

2018. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, eszedbe ne jusson emiatt kevesebbnek érezni magadat, viszont ha később jól működő kapcsolatot akarsz, majd legyen meg benned a törekvés arra, hogy tisztázd le pontosan, mi az, ami egy kapcsolatban boldoggá és elégedetté tenne, és mi az, amit meg biztosan nem tudnál elviselni. Bármilyen apróság eszedbe jut (akár pozitívum, akár negatívum), azt gondolatban jegyezd föl magadnak, hogy oké, ezt biztosan igen, ezt meg biztosan nem. Fontos: jogod van mindarra vágyni, amitől jól érzed magadat, amíg ezzel másokat nem korlátozol (pl. ne rabold az idejüket, ha nem vagytok egymáshoz valók, de abból, amit írtál, úgy tűnik, hogy erre amúgy is figyelsz). Egyébként meg ameddig másokkal szemben tiszták és jók a szándékaid, nincsen semmi okod a lelkiismeret-furdalásra. Kb. ennyi.
2018. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"jogod van mindarra vágyni, amitől jól érzed magadat"


javítás:


amitől tudod, hogy jól éreznéd magadat / boldog lennél. És jogod van tenni is érte... (innen folytatás lásd az előző hozzászólásom).

Ja, és ha javasolhatok valamit: törekedj arra, hogy minél kevesebb dologban és minél kevésbé érezd magadat bizonytalannak! Ezzel egyébként a környezetedben másoknak is sokat segítesz, anélkül, hogy tudnád.

2018. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#12: Aki olyanokat irogat nekem ismeretlenül itt hogy hú de megdugna, aztán ugyanezt megirja nekem priviben, innen meg leszedi a nevét ami a privi előtt 2 perccel ki volt téve, nem hiszem hogy kedvesen kéne beszélnem egy ilyen primitív emberrel. De ha szerinted az a normális ahogyan ő viselkedik, írj neki hogy nyugodtan privit, aztán társalogjatok! Megérdemlitek egymást ahogy látom!


A többieknek pedig köszönöm szépen mert hasznos válaszokat kaptam! A szakítás mellett döntöttem. Szeretem a párom mint embert de nem vagyok szerelmes. Bár ő azt mondta hogy attól elvagyunk együtt (nem csak a szexben!) és ne adjam fel. :/

2018. jan. 2. 10:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök annak,hogy sikerült döntened.Kívánom a legjobbakat!:)
2018. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!