Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg azon a nők, hogyha kimondom azt, hogy nem annyira intelligensek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Nos böngésztem ezt a facebook oldalt és annyi buta felszínes írások vannak, hogy az valami hihetetlen.


[link]


Miért nem értik meg a nők és miért kell azon megsértődni, hogy alkalmatlanok ahhoz, hogy egy normális cikkeket írjak.

Azért tettem a felnőtt párkapcsolatokhoz, mert tele van párkapcsolati cikkekkel. Abszurd az összes. Pedig nem vagyok nőgyülölő csak fel kéne fogniuk azt, hogy a férfiak azok inkább fej nehezek a nők meg szív nehezek. A férfiak inkább racionálisabbak a nők meg érzelmesebbek. Szerintem jobban tennék, ha nem írnának ilyen hülyeségeket, hanem inkább a nőiségüket fejlesztenék.


2018. jan. 18. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
93%

Te sem lehetsz egy észlény, ha egyetlen netes oldalból indulsz ki. :"D


22/N

2018. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim válasza:
88%

mert egyszerűen nem igaz. te is ilyen puzsér által agymosott hímsoviniszta troll vagy?


" férfiak azok inkább fej nehezek a nők meg szív nehezek"


mert ő szokta ezt mondani, aki antidepresszánsokat zabál reggel-délben-este és pszichológushoz jár mert pszichiátriai eset. ha jót akarsz óvakodj Puzsértól

2018. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Egy olyan irományt nem láttam még, amit nő írt volna és azt mondtam volna, hogy ez nagyon okos és elgondolkoztató. Nem csak bienből indulok ki. Csak ez a legalja.
2018. jan. 18. 14:59
 4/63 anonim ***** válasza:
93%
Hát te nem épp a fejnehézségedet bizonyítod ezzel a kérdéssel. Okos ember nem általánosít.
2018. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
De mit csináljak, ha ez az igazság? Ez a természetes? Emiatt agymosott vagyok?
2018. jan. 18. 15:01
 6/63 anonim ***** válasza:
92%

Szokásos:


édesanyádat köszöntsed ezzel, hülyegyerek. :D

2018. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, linkeltél egy szar oldalt, mellé idehánytál egy helyesírási és fogalmazási hibáktól hemzsegő közhelygyűjteményt. A szinted egy vagdalkozó kisgyermeké.

Ennyi. Várom a hisztis privid. Mehetünk tovább.

2018. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
94%
Belinkeljem innen az "intelligens" férfiak, "intelligens" kérdéseit? Azok alapján vitatkozhatunk naphosszat, hogy ki az okosabb. Eleve egy olyan oldalt linkeltél, aminek a készítői nem fognak atomfizikusoknak való cikkeket írni. Linkelhetnék ide hírportálokat, ahol férfiak írnak olyan értelmesen, hogy sírsz. De mivel eleve nő vagyok, azaz ostoba, ezért most megyek és nőiesen elolvasom a horoszkópomat.
2018. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
91%

Mert te aztán intelligens vagy :)

Csak megjegyzem, az elmúlt években a nők jobban teljesítettek az intelligencia teszteken. [link]


Amúgy ilyen épületes cikkeknek megvan a férfi verziója is.

2018. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
92%
Van egy weboldal ahol olyan férfiak gyülekeznek, akik anime csöcsöket rajzolnak mindenféle szállítási eszközre (pl vonat/repülő/hajó/mittudomén) és arra verik ki. Nos, ha te azt az egy facebook odlat szavazod meg a női nem reprezentációjának, akkor én a vonatb...szókat a férfiakénak.
2018. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!