Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg azon a nők, hogyha kimondom azt, hogy nem annyira intelligensek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Nos böngésztem ezt a facebook oldalt és annyi buta felszínes írások vannak, hogy az valami hihetetlen.


[link]


Miért nem értik meg a nők és miért kell azon megsértődni, hogy alkalmatlanok ahhoz, hogy egy normális cikkeket írjak.

Azért tettem a felnőtt párkapcsolatokhoz, mert tele van párkapcsolati cikkekkel. Abszurd az összes. Pedig nem vagyok nőgyülölő csak fel kéne fogniuk azt, hogy a férfiak azok inkább fej nehezek a nők meg szív nehezek. A férfiak inkább racionálisabbak a nők meg érzelmesebbek. Szerintem jobban tennék, ha nem írnának ilyen hülyeségeket, hanem inkább a nőiségüket fejlesztenék.


2018. jan. 18. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
92%
Miért kéne az intelligenciát nemekhez kötni? Mindkét nemben vannak hülyék és értelmesek is. Te az első csoportba tartozol.
2018. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
81%
Az általánosítás valamiért rossz. Nekem kevésbé esik rosszul, ha valaki kifejezetten nekem mondja, hogy ostoba vagyok, persze indokkal. De ha egy csoportra mondod, ott valószínűleg a bizonyíték sem számít.
2018. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
Egy valami tisztázzunk. Férfiak között is vannak buták és intelligensebb nők. De ettől függetlenűl átlagban a férfiak racionálisabban tudnak gondolkozni. Ez nem tudom miért sértő. Mi se sértődünk meg azon, hogy mi az már, hogy a nők érzelmesebbek, empatikusabbak. Van egy alap természeti rend, amit lehet utálni, de úgy van. Én meg nem utálom a nőket, de azt nem szeretem mikor fogalmuk sincs semmiről, de azért okoskodnak. Több ilyen cikket láttam és kártékonynak találom őket.
2018. jan. 18. 15:14
 14/63 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok és inkább racionális, mint érzelmi alapú. Na ezt kapd ki. Nemis gondoltad volna, hogy ilyesmi létezik, mi? Fura lehet a Marson élni :D
2018. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, mert általában a férfiak azok, akik mindenféle racionális indok nélkül ragaszkodnak egy nőhöz egy működésképtelen kapcsolatban is, vagy akarnak barátnőt, nekik bárki jó aki kedves és szép (ezek nem éppen racionális indokok), stb. míg egy nő általában jóval átgondoltabban és tudatosabban választ. Ezerszer több érzelmes, érzelgős, "hülye" férfit ismerek, mint nőt. Empátiában pedig manapság senki sem bővelkedik. :)
2018. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
89%

Én ugyan nem sértődöm meg, ha kimondod. Egyrészt mert idegen vagy a világban, és nem adok hitelt a véleményednek. Te véleményed, te bajod, te problémád.


De ha már fejnehéz meg szívnehéz a témád, férfiak között is van ám szívnehéz bőven...közhelyes általánosítgatás.


Megteheted, hogy osszad az észt, bármi kiírj magadból...de a kérdés alapján elgondolkodnék a helyedben a saját intelligencia szintemen, gyakorolnék egy kis önismeretet, aztán szégyenemben törölném ezt a kérdést is.


Anyukádra vonatkoztatva is ilyen megtisztelően nyilatkoznál?

2018. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy párkapcsolati baromságokról nők cikkeznek inkább, de a konteókat meg főleg férfiak terjesztik. Talán ha nem szennylapokat nézegetnél hanem rendes cikkeket észrevennéd, hogy komoly irományokat írnak nők is és sok szemetet férfiak írnak.
2018. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem láttál még okos, elgondolkoztató írást nőtől, az a te szegénységi bizonyítványod.

Ha nem tudod, ki pl Marie Curie, Ada Lovelace, vagy vegyünk csak pármillió "átlagos" tudós, orvos, stb nőt, akkor tr vagy a műveletlen, nem a nők a buták.


Az meg nagyon aranyos és naiv elképzelés, hogy a férfiak aztán milyen racionálisak :DDD

Maradjunk annyiban, hogy kevés racionális férfit ismerek.

2018. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
84%
Ajánlom a vous.hu-t és a femcafe.hu-t is, ha ennyire kedvedet leled az ilyenek olvasgatásában ;)
2018. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
7%

Sérted vele az önérzetüket.

Ráadásul manapság tele van a világ feministákkal, akik mindenképpen felsőbbrendűnek tekintik magukat a férfiaknál. Egy ilyen kijelentésre pedig ugranak. Akkor is, ha NEKED van igazad ebben a kérdéskörben. Mondom ezt nőként.

2018. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!