Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg azon a nők, hogyha kimondom azt, hogy nem annyira intelligensek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Nos böngésztem ezt a facebook oldalt és annyi buta felszínes írások vannak, hogy az valami hihetetlen.


[link]


Miért nem értik meg a nők és miért kell azon megsértődni, hogy alkalmatlanok ahhoz, hogy egy normális cikkeket írjak.

Azért tettem a felnőtt párkapcsolatokhoz, mert tele van párkapcsolati cikkekkel. Abszurd az összes. Pedig nem vagyok nőgyülölő csak fel kéne fogniuk azt, hogy a férfiak azok inkább fej nehezek a nők meg szív nehezek. A férfiak inkább racionálisabbak a nők meg érzelmesebbek. Szerintem jobban tennék, ha nem írnának ilyen hülyeségeket, hanem inkább a nőiségüket fejlesztenék.


2018. jan. 18. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
55%

#19

a femina.hu se maradjon ki :)

2018. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
2%
Abban mondjuk van igaza a Kérdezőnek, hogy pl. tudományos témakörökben, oldalakon jóval kevesebb a női hozzászóló vagy éppen nők által publikált cikk. Például annak az esélye, hogy egy férfival jobban el lehet beszélgetni a fibrált sokaságról, a globális felmelegedés okozta problémákról, vagy hogy mi történik akkor, ha szemetet hajigálunk egy fekete lyukba és beszippantja a szingularitás, nagyobb, mintha egy nővel akarnék erről beszélni, szerintem csak nézne rám, és azt kérdezné magától, hogy ez vajon milyen intézetből szökött? :D
2018. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
90%
#22 Te nem gyakran kerülsz értelmiségi nők közelébe, igaz?
2018. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
3%

#23, mostanság valóban nem, de azelőtt azért volt rá példa. Egyetemen, ahova magam is járok. Nem azt mondtam, hogy nincsenek értelmiségi nők, mert igenis vannak, csak annyit állítottam, hogy tudományos jellegű témával hamarabb fogsz férfit találni mint nőt, aki érti is, miről beszélsz, és hozzá tud szólni, nem unott fejjel hallgat, aztán meg "aha, nagyon klassz, de figyelj csak, mennem kell haza..."

Saját gyűjtés, nem fantáziálok.

2018. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
79%

férfiak azok inkább fej nehezek a nők meg szív nehezek.

Lmao, nem inkább "phasznehezek"-et akartál írni?

2018. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
98%
24 Én meg több nőt ismerek, akikkel lehet ezekről beszélni. Férfiak véleménye ebben a témában nem túl releváns, hogy miről lehet a nőkkel beszélgetni, mert általában komolyabban csak azokkal akarnak beszélgetni, akik bejönnek nekik, akik általában inkább azok a lányok, akik több időt töltenek az edzőteremben és a barátnőkkel pletykálással, mint a tudományos témákon elmélkedésekkel. Nem, nem a ronda lányokat érdeklik csak ezek, de a tökéletes külsejű lányok nem véletlenül azok, nyilván erre áldoznak sokkal többet az idejükből. Aztán azt hiszitek, ha véletlenül rábukkantok egy elmélkedősebb lányra aki tisztában van a full alap tudományos dolgokkal, akkor valami hatalmas kincsre leltetek XD Közben nőként én és mindenki, aki kb. bármilyen nővel bármilyen célból szóba áll, barátkozik, az tudja, hogy ez teljesen alap és minden 3-4. lány ilyen kb.
2018. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

Azért sértődnek meg, mert így ebben a formában bunkóság.


Egyébként statisztikailag férfiaknál nagyobb a szórás. Tehát több nagyon okos és több retardált férfi van, mint a nők között. A nők pedig közel mozognak az átlaghoz.

2018. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
29%

#26 hiszek neked, meggyőztél :) és végső soron igazad is van, csak hát ilyen elmélkedős lányt nehéz lelni, akivel tényleg lehet ilyesmikről is beszélni. Nyilván nem tudományos konferenciát akarok az adott nővel, vagy értekezletekre járni, de nem szégyen az, ha egymás ismereteit szaporítják :D elég belegondolni, hogy ha a barátnőkkel tud pletyizni az edzőteremben, ugyanannyi erővel értelmes témákat is megvitathatnának :)

Szimpatikus, hogy nem lepontoztál, hanem tényleg érveltél és el is tudtad mondani jól, hogy gondolod az egészet :)

2018. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
93%

[link]


[link]


Kiutáljátok a nőket a tudományos területekről, aztán panaszkodtok, hogy a nőket nem érdekli a tudomány. Így van, ez a logika koronája.

Az meg, hogy nőkkel lehetetlen tudományról beszélgetni, #22: nőként a férfiakkal sem sokkal jobb a helyzet. Amint a téma kezd egy kicsit is komollyá válni, a beszélgetésből átváltotok okításba. Ha nem a hétvégi program kaliberű dolgokról beszélünk, a férfiak nagy része valami mesternek, vagy tanítónak képzeli magát, aki a bölcsességét osztja meg velem (vagy úgy általában akármelyik nővel) szóval jobb kerülni veletek az ilyen témákat.

2018. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi erővel most lemehetnék a helyi kocsmába és az alapján alkothatnék véleményt a férfiakról, amit ott látok. Az ilyen bulvárlapokat primitív nők(férfiak?) írják és olvassák, de ez messze nem jelenti azt, hogy minden nő ezt tenné. Ha egy értelmes nőt nem ismersz, akkor valami proli lehetsz, akivel csak a buták állnak szóba.
2018. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!