Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg azon a nők, hogyha kimondom azt, hogy nem annyira intelligensek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Nos böngésztem ezt a facebook oldalt és annyi buta felszínes írások vannak, hogy az valami hihetetlen.


[link]


Miért nem értik meg a nők és miért kell azon megsértődni, hogy alkalmatlanok ahhoz, hogy egy normális cikkeket írjak.

Azért tettem a felnőtt párkapcsolatokhoz, mert tele van párkapcsolati cikkekkel. Abszurd az összes. Pedig nem vagyok nőgyülölő csak fel kéne fogniuk azt, hogy a férfiak azok inkább fej nehezek a nők meg szív nehezek. A férfiak inkább racionálisabbak a nők meg érzelmesebbek. Szerintem jobban tennék, ha nem írnának ilyen hülyeségeket, hanem inkább a nőiségüket fejlesztenék.


2018. jan. 18. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
12%

#29, ez is igaz lehet, bár ez inkább a múltban volt jellemző, hogy a nő az ne szóljon bele semmi tudományterületbe, húzzon kifele a konyhába pitét sütni, manapság már sokkal jobb a helyzet, a nők előtt nincsenek zárt ajtók tudományos területen, akár elmélet, akár gyakorlat. Aki pedig okoskodik, az nem biztos, hogy ért is a témához, pár keresztkérdéssel könnyen ki lehet deríteni :)))

Azért vetettem fel ezt a témát, mert meglepett hogy pl. mikor tavaly decemberben hazafele beültem egy füstös kis kocsmába, hogy legurítsak egy kólát, a közeli asztalán egy sörgőzös társaság épp ezt a témát vitatta, hogy hogy működnek a fekete lyukak, mi az a szingularitás, és hogy ott a fizika miért működik másként. Totálisan ledöbbentem, korábbi években ugyanazon a helyen még a dajdajozás, mocskos Orbán, foci, rohadt munkahely, rohadt főnök, szar időjárás témák voltak az etalon :) mondom mi a franc, csak elindult az emberiség az evolúció útján? :DDD

2018. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
95%
31 Tudományos területen jól fogadják a nőket (bár ott is biztos előfordul pár maradni férfi kolléga), de úgy általában az életben látod mi a megítélés. És az sem segít a dolgokon, hogy a kislányokat leültetik a Barbie mesék elé (nem, nem azért, mert úgy született, hogy ez köti le, hanem mert születése óta ezzel tömi a fejét a szülő), a kisfiú meg megkapja a MiMicsoda sorozat valamelyik kötetét az űrről, dinókról, autókról stb. Az egész nagyrészt nevelés kérdése, nem előre meghatározott tulajdonságoké.
2018. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
10%
#32 ehe ez pontosan így van :D én tényleg megkaptam csomó MiMicsoda könyvet, mái napig megvannak - "Atomenergia" "Modern fizika" "Otthonunk a világegyetem" - két húgom is van, őnekik teljesen más könyveket vettek a szüleim, de ezt leszámítva se vették kölcsön soha az ismeretterjesztő könyveimet, pedig szerintem érdekes témák. Könyvet szinte soha nem is kértek, mindig csak plüssállatot, Barbie-babát, meg mesefigurákat, csak jóval később kezdtek el olvasni, és akkor is csak fikciót.
2018. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántásból de, a kerdès és a kijelentés is degradáló a maga formájában :D Lehet ott lesz a problèmába :D 22/F
2018. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk sok család még mindig ott tart tényleg, hogy a kislàny babázzon, a fiúknak meg tök szuper fejlesztő játékokat, könyveket adnak... Én mondjuk jól jártam, kb fiúnak neveltek a szüleim, így kaptam repülőmakettet meg MiMicsodát, de pl anyósomat 8. osztály után kivették a szülei a suliból, mondván hogy leánynak nem valók a tudományok, ő ne tanuljon, menjen majd jól férjhez. A bátyjai egyetemre is mehettek, szóval nem magával a tanulással volt gondjuk, csak ennyi, hogy nem nőnek való. Aztán oké, ő felnőttként, 2 gyerek mellett leérettségizett és csinált több szakmát is, de azért így piszok nehéz lehet.

Főleg idehaza, ahol a politikusok megengedhetik maguknak, hogy a nőkkel flegmán közöljék, hogy ne szóljanak be a politikába, nem érthetik, nem való az nekik...... Meg hasonlók..

2018. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
19%

A férfiaknál nagyobb a szórás. Több férfi emelkedik ki intelligenciával,mint nő és több köztünk a lecsúszott ember is átlagban. Míg a nők nagyobbik része van ugyanolyan szinten és kevesebb köztük a kiemelkedően buta és okos. Ennek a jelenségnek a megnyilvánulása minden.


Tudományok...felesleges azon vitázni,hogy mindenki keres egy nőt vagy egy férfit,aki okos,művelt.Mindegyikből van bőven. Össztársadalmi mértékben viszont férfiból van több belőlük,hiszen már csak evolúciós okokból is nekünk kellett a természetet megérteni és használni,amíg a nők a gyerekneveléssel és családi kapcsolatokkal foglalkoztak. Úgy hívják ezt,hogy természetes nemi szelekció,az emberi természetre,férfi és női különbségekre sokkal jobban hatnak csoportszinten az evolúciós ösztönök (több millió,de több százezer évesek biztos),mint pár évtized kulturális változás.


Pontosan ezért,hiába adott a lehetőség nők előtt a férfias élet,szakmák elsajátítására,egyszerűen az érdeklődési körük nem a külvilág tanulmányozásából áll (ismétlem össztársadalmi méretekben),hanem inkább a családi,emberi kapcsolatok megértéséből. Ezt a mai világban,amikor lényegében mindenki azt csinál amit akar,azzal foglalkozik amivel akar,nem is lehetne letagadni: tele van nőkkel minden családi,baba-mama fórum,a bölcsészkarok (pszichológia),az olyan szakmák,amiknél emberekkel kell foglalkozni (tanár,ápoló,vendéglátás,maga szolgáltatás szektor..),míg műszaki fórumokon,iskolákban,szakmákban vagy természettudományos világban a férfiak vannak túlsúlyban. Pontosan az a kevés nő bizonyítja,akik helytállnak a férfias világban,hogy nincs se elnyomás,se semmi láthatatlan patriarchális hatalom,mert adottak a feltételek minden nő előtt,csak ehhez képest mégis többen akarnak "női" dolgokkal foglalkozni,ami teljesen rendben is van.

2018. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig lenéznek, ha fekete lyukakról beszélek, pedig a kedvenc témám. Pont ma reggel is erről beszélgettem apukámmal, talán ő az egyetlen férfi, aki nem akar kioktatni, vagy nem sértődik meg, ha valamiről én tudok, ő meg nem.


Egyik gyerekkori legjobb barátom férfi, neki is szóltak már be, hogy miért beszélget velem fociról, Forma1-ről, és ő szintén elküldte az adott pasit melegebb éghajlatra. Pedig a sport nem is tudományos téma.


A húgom meg mindig meséli azt a sztorit, mikor a pasija elmagyarázta neki, hogy kullancs csak a fákon van, a talajon, bokrokban nincs, még a fejét is megsimogatta, hogy milyen kis butus. Velem is mindig ilyen van. A kis lenéző félmosoly, hogy úgysem tudom, miről beszélek.

2018. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
57%

#37 ezen olyan jót mosolyogtam :D ahogy írtad, plasztikusan átéreztem az adott eseteket, amikor tudományos témákról próbáltál értekezni másokkal, és sikerrel jártál/nem jártál sikerrel :)

Engem férfiként rohadtul nem érdekelne, a környezetem mit szól ahhoz, ha a fekete lyukakról, geológiáról, vagy természetföldrajzról beszélgetek a barátnőmmel...ha nem tetszik, ne hallgassák.


Szerintem itt arról is szó van, hogy egységesen folyik a lakosság elhülyítése a média által. Az embereknek megmondják, mit vegyenek, mit gondoljanak, mit érezzenek, ők meg teszik amit mondanak nekik. Gondolkodni minek? Megteszi más helyettünk! Na ez nagyon szomorú...

Jellemzően olyanok szólnak be ilyen miatt, akik a bulvárnál komolyabb témát nem tudnak feldolgozni.

2018. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
89%
Ritka értelmes válaszokat olvashattam most, ez nem jellemző a gyakorin. Köszi mindenkinek! :)
2018. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
96%

A nők elleni rendszeres gyűlöletkeltő kérdések miért nem kerülnek törlésre?

Lassan minden negyedik kérdés burkoltan vagy nyíltan hímsoviniszta.

Tényleg ez a színvonal kell a gyakorira? Mindegy, csak az oldal pörögjön.

Nem érzi úgy az üzemeltető, hogy felelősséget vállalt az itt megjelent tartalomért?

2018. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!