Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagon felülien igényes lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon felülien igényes lennék?

Figyelt kérdés
Évente kb. 720.000 forint körüli összeget költök ruhára, kozmetikumra, sminkre, cipőre, táskára, fodrászra, kozmetikusra,körmösre. Ez havonta 60.000 forint átlagban, de van olyan hónap amikor kevesebbet vagy többet vásárolok. Nem érzem jól magam, ha ápolatlan és rosszul öltözött vagyok. Más kiadásom nagyon nincs.

2018. jan. 20. 16:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

Ez szerintem sem igényesség kérdése.

Igényes magára az az ember is tud lenni, aki nem jár fodrászhoz,körmöshöz,kozmetikushoz, nem vesz sok új ruhát.

Míg vannak olyanok, akik ugyan járnak rendszeresen fodrászhoz,körmöshöz,kozmetikushoz, de igénytelenek, zsíros hajjal mászkálnak, centis kosz van a műköröm alatt. Nem mossák le a sminket este, másnap úgy mennek el otthonról,hogy ott a lepergett smink a szeme alatt.

De ugyanúgy a ruháknál is.Lehet igényes az, aki turiból öltözik.

Lehet igénytelen az, aki designer ruhákat hord, csak éppen napokig hordja a fehérneműt is, nem szeret fürdöni ,büdös stb....

Annyira változó.

De alapjában én is úgy látom, hogy akik sokat költenek ilyen téren magukra, azok igényesebbek .De ez nem törvényszerű.

A mamámnak az egész piperecucca egy darab szappanból és fogkrémből áll.Mégis minden nap fürdik, hajat mos, egy ruhát egyszer vesz fel , megy a szennyesbe stb. Nem ül le utcai ruhában a megágyazott ágyra stb. Igényesnek mondom,mégsem költ sokat magára

2018. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
És ha más kiadásod nincs, akkor az életed többi részét egy balek férfi finanszírozza vagy anyuék?
2018. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Lol összesen nem láttam még ennyi pénzt egyben :D

Attól függ. Te megteheted, hogy átlagon felülien költekezz, de több lányt ismerek, akik tényleg átlagon felülien igényesen magukra és a környezetükre, és ez nem kerül nekik ennyibe. Szóval nem pénz függő, maximum ha az igényességnek számít a márkák miatt csinálod. Ha ezek mellett nagyon nagyon tiptop vagy, akkor igen, nagyon igényes vagy.

2018. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 mikeXxX ***** válasza:
53%
Ez teljesen normális kb egy nőnél ! 38f
2018. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Az igényesség nem attól függ,mennyit költesz magadra,hanem hogy mennyire nézel ki ápoltnak.

Ha megengedheted magadnak,rajta,lelked rajta,ha magadnak finanszírozod.

2018. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Írod,hogy más kiadásod nincs. Ez mit jelent?A szüleiddel élsz, vagy a párod fizeti az egyéb megélhetéssel kapcsolatos kiadásokat, rezsit?Gondolom nincs még gyereked, ezt sem említetted.


Akinek átlagfizetése van - legyen az akár diplomás bér-, otthona, gyerekei, nem hiszem,hogy ennyit tud, vagy szeretne költeni magára.


Nekem kicsit pótcselekvésnek is tűnik, és ahogy az egyik hozzászóló írja, talán önbizalomhiányra is utal. Ezért vársz talán megerősítést is arra vonatkozóan,hogy ez természetes és Te bizonyára egy nagyon ápolt, nagyon jól öltözött nő vagy.

2018. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
Az első gondolatom az, hogy milyen lehetsz alapból, hogy ennyi pénzzel lehet csak ellensúlyozni...
2018. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Mitől gondolod, hogy ez átlag feletti. Mi neked ebben az átlag?
2018. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevezném ezt átlagon felüli igényességnek. Én kb havi 100-at költöttem magamra, amíg nem kellett másra a pénz. Ez élethelyzet kérdése is, ha nincs se kutyád se macskád, többet költesz magadra.
2018. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nincs családom, gyerekem. Más kiadást úgy értem, hogy másra nem sokat költök az általános kötelezettséget leszámítva.
2018. jan. 20. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!