Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne megkérni a barátnőm, hogy próbáljunk ki női fogamzásgátlókat?

Figyelt kérdés
Nem akar tablettát szedni, amit meg is értek, én sem nagyon támogatom az ötletet, most gumizunk, de nem igazán szereti egyikünk sem (nekem még csak-csak rendben van). Szerintem a méhszájsapka lenne a legmegfelelőbb valami spermicid készítménnyel és megszakításos módszerrel, de nem találkoztam még ezekkel a termékekkel. Természetesen részben vagy egészben állnám. A kérdésem az volna, hogy van-e tapasztalatotok ezekkel a készítményekkel, illetve hogyan lenne érdemes ezt tálalnom ? Előre is köszi.

2018. jan. 28. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Latex mentes gumi? Síkosító?

Azt meg nem hiszem el, hogy fáj neki a szex gumiban, és mégis ragaszkodik hozzá. Ez kicsit sántít, nem gondolod?

Mirena spirál: kb. 70 ezer+plusz a felhelyezés. Részben vagy egészben fogod állni?

2018. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

A pesszárium + spermicid igen magas védettséget ad, a tengerentúlon pl. elég elterjedt módszer, pláne ha még megszakítással kombináljátok, ahogy írod.

Spirált inkább már gyermeket szült nőknek tesznek csak fel, arról nem is beszélve, hogy többen elég kellemetlen mellékhatásokról számolnak be. Gratulálok a barátnődnek, úgy tűnik, értelmes, felnőtt nő, akinek van annyi esze, hogy nem tömi magát hormonokkal, és kùrja szét a szervezetét. Szerintem szimplán csak vezesd rá, hogy vannak egyéb hatásos, hormonmentes módszerek, egy próbát megér.

2018. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
#11: a Mirena rohadtul nem hormonmentes spirál, ne ajánlgass ilyeneket, főleg, hogy nem is ez volt a kérdés.
2018. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
Nuvaring szerintem a legjobb. Havi 1x van vele teendő. Biztonságos és kényelmes.
2018. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
Huvelygyuru?
2018. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
nekem nőgyógyász alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót írt fel. nem híztam el, nem csökkent a libidóm, semmi bajom nincs. nem csak egyféle fogamzásgátló létezik amúgy.
2018. jan. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akár egészben is állnám neki, ha arról van szó. Olyat azért nem ajánlanék neki, amit mi nem tudunk ki-be tenni. Sántít i nem sántít, mert konkrétan vérzett neki miután( én is végeztem és az erekcióvesztéssel kezdett lazulni a gumi) kihúzták vagy folytattam. Igazából az lenne szempont, hogy ilyen előváladék vagy lemostam, de megyünk még egy kört mennyiségektől védelmet nyújtson. Nem arról van szó, hogy szeretném telepumpálni következmények nélkül.
2018. jan. 29. 02:32
 18/21 anonim ***** válasza:
16%

A minispirált kifejezetten nem szült nőknek találták ki.


A nuvaring érezhető mindkét fél számára valamennyire, én nagyon nem szerettem, de persze jobb, mint a gumi.


A mirena spirál 49 ezer, de azt valoban csak szülès után rakják fel, viszont a mini is hasonló elven működik, csak kisebb, annak nem tudom az árát.


Elenyésző mennyiségnek okoz akármi tünetet a spirál, bár igaz, hogyha valami miatt nem válik be, kidobsz az ablakon pártízezret méhgyulladás miatt(ami antiobiotikummal gyorsan elmúlik).

2018. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

A nuvaring is hormon!

Ugyanaz mint a tabi,csak nem halad át a tápcsatornán a hormon, hanem helyileg szívódik fel, nem teszi tönkre pl a májat.


Szerintem jó megoldás a méhszájsapka+spermicid+megszakítás. Én megkérném,hogy olvasson utána és próbáljátok meg.

Ha kamaszok lennétek ne,de ha nem lenne gond,ha baba lenne,akkor miért ne?

Mellesleg nagy a hatásfoka, ezeket kombinálva kicsi lenne az esély szerintem, sokan használják pl Amerikában jobban elterjedt

2018. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%

Uhh ismerős, nálunk is ez volt mikor gumiztunk (latexmentesnél is, síkosítóval is)

Én hüvelygyűrűre váltottam, de ha valaki nem akar hormonos dolgokat, annak ugye ez nem opció...

Mondjuk én elmennék egy normális dokihoz, és vele íratnék fel fogamzásgátlót... Én pl nem híztam (a mellem nőtt 1 méretet), a libidóm nem változott, semmi mellékhatása..

Nem játszanék ilyen-olyan kuruzsló módszerekkel, ha gyerekről van szó.

2018. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!