Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szívesen szülnék gyereket, de emiatt nem merek belevágni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó házasságban élek, úgy érzem nem is kívánhatnék jobbat. A fizetésem is jó, páromé is,ő keres többet. Ketten együtt stabil anyagi körülmények közt élünk. A férjem is mondogatja, hogy szeretne babát, én is szeretnék. Viszont van, ami visszatart. Nagyon sok nő elhízik a terhesség alatt. Én alapból is hízékony vagyok. Rendszeres sport és kemény diéta mellett van jó alakom. Gondolom érthető, hogy ezek egyikét se tarthatom a terhesség alatt. Szoptatás alatt se fogyózhatok. Én már lassan 30 vagyok, a férjem 30 felett van, de egyre férfiasabb. Sok nő szeme megakad rajta, de ő hűséges, mindig az volt. Mégis rettegek, hogy a plusz kilók miatt kiábrándul, amit utána már nem fogok tudni helyrehozni akkor se, ha lefogyok. Félek, hogy egy fiatal lány elcsavarja a fejét, én pedig egyedül maradok a gyerekkel. Annyit azért mégse keresek, hogy a saját fizetésemre alapozva bevállalnám. A férjem nem ad okot a kételyekre, de annyi ilyen történetet hallani. A gyerek előtt ott se volt gond, de utána minden elromlott, és még a férj az akit sajnálnak, mert a feleség elhagyta magát,kevesebb a szex,nem szerelmes már,beleszeretett másba,stb...

2018. jan. 29. 11:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%

9# Nem, nem a nők. A férfiak.

Lásd: 25 fölött öreg vagy, kinek kell olyan, aki szét van szülve, hogy legyen 40 évesen 20 éves, 140 kilósan vékony csajom.

Tegyünk úgy, mintha a 40 éves feleség azért lenne lecserélve egy 20 évesre, mert annak érettebb a személyisége?

A férfiak ilyen egyszerűek: csak a szex érdekli őket, és a szép test. 99% bármikor otthagyja a gyerekeit és a feleségét egy szexi vékony 18 éves csajért. Akkor is, ha nem tud nokedlit szaggatni. ;)

2018. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

11.

Szörnyen megkeseredett vagy, ismeretségi körből a 80% még együtt van, apukáknak eszük ágában nem lenne lelépni egy fiatalabbal.Sőt, van rá 2 példa is, hogy anyuka lépett le egy pasi miatt. Úgyhogy nem kell a férfiakra ezt ráhúzni, mert ez nem igaz.

2018. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

#11

Ha elfogadnám az érveid felvetődne bennem a kérdés van-e értelme egyáltalán a komoly párkapcsolatnak ha ennyire felszínes,külsőségeken alapuló tényezők az alapjai.

A vonzalom,a másik iránti vágy érzelmi alapokon is nyugszik.Ahol a terhesség előtt meg volt ott a szülés után is megmarad.Ha nem akkor ott már előtte is komoly érzelmi deficit volt jelen a kapcsolatban.

2018. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Gyerek nélkül is otthagyhat
2018. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

12# és 13#

Testvérem és a legjobb barátnőm házassága is ebbe ment tönkre.

Ahogy a 4. is írja: még a 8. hónapban is legyen olyan tested, mint egy fitness modellnek, legyél lelkes az ágyban, és akkor nem csal meg. Szülés után is nézz ki úgy, mint aki a testéből él. Legyen tiptop a lakás, a baba meg se mukkanjon, anyád a környékre se jöjjön, anyós viszont legyen a legjobb barátnőd. Egyébként szegény, szegény férj teljes joggal érzi magát boldogtalannak, erre pedig csak egy gyógyszer van: 20 éves kolléganők.

Természetesen ezt akkor is kell prezentálni, ha feküdni kell a terhesség alatt, tilos a szex, hónapokra kórházba kerülsz, vagy ha terhesen szétnyílt a hasizmod.

Mer' a Rubint Réka bezzeg!

Tökéletes házasságok érnek véget a gyerek 3 éves kora előtt, rendszeresen úgy, hogy a férj megy a fiatalabb szeretőhöz. 10-ből 7.


Egyébként: nincs értelme a komoly kapcsolatoknak. A házasság célja a közös gyerek, és a gyerekek felnevelése stabil hátterű, biztonságos családban. Amikor mindenki felrúgja ezt, mert a másiknak jobb a melle, vagy szélesebb a válla, akkor semmi értelme ezzel bohóckodni. Szerelemre és testi vágyra nem lehet építeni közös életet.

2018. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

A lakást én is ki tudom pucolni,sőt nálam patika rend van otthon,nem hagyom szét a gatyáim,nem hagyom elől a mosatlant,finom illat van,főzök magamra,sütök.

Férfiként mindent meg tudok csinálni,mosok is.

Mindezt 10 óra meló mellett,jah és minden reggel 7-kor megyek edzeni,este meg elkészítem a napi kajámat,mindemellett tanulok is fejlesztem magam.

Mindenre van idő.

De igen akinek nincsen igénye arra,hogy szexi legyen az ne csodálkozzon,munkahelyedről is kivágnak ha lazázol,ennyi.

2018. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
82%-os, keress fel egy pszichológust! Én nem azon csodálkozom, hogy kizárólag ilyen férfiak álltak veled szóba, hanem hogy ők egyáltalán leálltak veled. Jobb lenne mindenkinek, ha megfogadnád a tanácsomat, rendbe raknád az elméd és nem mérgeznéd az itteni kamaszlányok tudatát.
2018. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%

Tudod olyan miatt aggódni ami meg sem történt elég ostobaság :)

Ha normálisan tudtok állni majd a dologhoz nem lesz gond.

Feleségem elég jól meghízott terhesség alatt illetve után, mivel folytatta a zabálást...nekem nem jelentett gondot. Hűséges voltam, azért mert ilyen ember vagyok, aki nem bántja meg a többi embert. Párodat te ismered gondolom valamennyire hogy ő milyen ember...


Nálunk végül az exfeleségem csalt meg... Szóval bármi lehet nálatok is, az is hogy senki nem csal meg senkit, de az is hogy valamelyikőtök igen. Ilyen az élet, nincs forgatókönyv! Adott szituációban kell a legjobb döntést meghozni.

2018. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%

Nehéz kérdés, az életed nagy döntése előtt állsz, és nem könnyű. Ugyanis a következő a helyzet: Ha a férjed 30 fölött egyre sármosodik és egyre több nőnek kell, te meg 30-hoz közeledsz, ráadásul még gyereket is vállalsz, akkor nagyon könnyen megtörténhet az, amitől minden 30 éves nő retteg. A férje talál egy fiatalabb csinosabb nőt, ő meg ott marad 30 évesen egy gyerekkel, és úgy aztán találjon magának másik pasit... Esélytelen. Onnantól kezdve már csak a gyereknevelésről és a küzdelemről fog szólni az életed, örömök nélkül, ha a férjed elhagy.

Viszont ha meg nem vállalsz most gyereket, akkor lehet, hogy már később meg már túl idős leszel a gyerekvállaláshoz és az lesz a gond. (Bár 35 éves korig még nincs para)


Ez van, ez egy nagy döntés, ezt neked kell meghoznod, nem az itteni gyik-es trolloknak. Igazából ezért ilyen jó a 20-as évei elején járó nőknek és ezért bolondul meg minden nő 30 évesen, mert sokan ebben a dilemmában vannak és ez a félelem jogos is.

2018. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%

"Annyit azért mégse keresek, hogy a saját fizetésemre alapozva bevállalnám."

Akkor ne vállald be! Egy gyerek felnevelése 20-25 év, ez alatt bármi történhet. Nem csak megcsalás. Baleset, munkanélküliség, vagy más miatt lecsökken vagy kiesik a férjed fizetése. Soha nem szabad azt se kijelenteni, hogy nem fog a férjed megcsalni, vagy nem akar más miatt válni. Lehet, hogy te akarsz válni. 20 év rettentően hosszú idő.

Előbb teremtsd meg a feltételeket, és majd utána. Ebbe beletartozik az is, hogy egyedül is állod a sarat, mert a gyerekért élete végéig te vagy felelős. Gyerektartásra, családi pótlékra nem lehet alapozni.

2018. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!