Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szívesen szülnék gyereket, de emiatt nem merek belevágni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó házasságban élek, úgy érzem nem is kívánhatnék jobbat. A fizetésem is jó, páromé is,ő keres többet. Ketten együtt stabil anyagi körülmények közt élünk. A férjem is mondogatja, hogy szeretne babát, én is szeretnék. Viszont van, ami visszatart. Nagyon sok nő elhízik a terhesség alatt. Én alapból is hízékony vagyok. Rendszeres sport és kemény diéta mellett van jó alakom. Gondolom érthető, hogy ezek egyikét se tarthatom a terhesség alatt. Szoptatás alatt se fogyózhatok. Én már lassan 30 vagyok, a férjem 30 felett van, de egyre férfiasabb. Sok nő szeme megakad rajta, de ő hűséges, mindig az volt. Mégis rettegek, hogy a plusz kilók miatt kiábrándul, amit utána már nem fogok tudni helyrehozni akkor se, ha lefogyok. Félek, hogy egy fiatal lány elcsavarja a fejét, én pedig egyedül maradok a gyerekkel. Annyit azért mégse keresek, hogy a saját fizetésemre alapozva bevállalnám. A férjem nem ad okot a kételyekre, de annyi ilyen történetet hallani. A gyerek előtt ott se volt gond, de utána minden elromlott, és még a férj az akit sajnálnak, mert a feleség elhagyta magát,kevesebb a szex,nem szerelmes már,beleszeretett másba,stb...

2018. jan. 29. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez minimális gond. Az a gond ha nőgyógyászati okok miatt nem tudsz teherbe esni és megvisel téged és a kapcsolatot.


Neked a megoldás : dietetikus szemelyre szabott etrenddel a 9 hónapon át ami nem fogyókúra

Személyi edző


Szerintem ha nem lesz gyerek a végén elhagy a parod ha o is akar te meg maradsz a kcal számlással egyedül.

2018. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van egyfajta gondolkodásom,miért nem akarok gyereket,de a te hozzáállásod se kutya ebben a tekintetben.Jobb ha nem szülsz.
2018. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!