Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudnánk babával próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudnánk babával próbálkozni, de ő inkább elmegy a haverokkal sörözni. Te mit szólnál?

Figyelt kérdés
Menstruációs gondokkal küzdök, van hogy hónapokig kimarad. Most viszont megjött,es holnap lesz a 14. nap,amikor a legnagyobb esély van a peteérésre. Le van beszélve neki sörözés a haverokkal, kérdeztem ,hogy hogy oldjuk meg a dolgot,ha nem leszünk egy időben itthon? Én azt vártam volna, hogy lemondja az esti sörözést a cél érdekében. Túl nagy elvárás lenne?
2018. febr. 8. 20:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
16%
Ovulációs tesztet csináltál?
2018. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
31%
Olyan se csinalnek gyereket, aki mar a baban pattog,de a sajat panaszaival nem kepes nogyogyaszhoz fordulni.
2018. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%
Ha előző hónapban megjött, az nem jelenti azt, hogy most is lesz ovulációd.
2018. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
23%
Olyannak*
2018. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Miből gondolod,hogy nem vagyok képes nőgyógyászhoz fordulni?? Ha ennyire érdekel, rendszeresen jarok kontroll vizsgálatokra. Köszi az építő jellegű kritikát.
2018. febr. 8. 20:51
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a 9. és 11.napon jött össze. Elkéstetek?
2018. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
58%

Csinálj ovulációs tesztet minden ilyen előtt.

Szerintem egy alkalom még kimaradhat, ne tartsd otthon a szex érdekében, az sosem jó.

Próbálkozzatok következő hónapban, vagy később. De egyébként folyamatosan van esély teherbeesésre. (Meg menzesz alatt is van, akinek van peteérése, csak mondom.)

Ne görcsöljetek rá ennyire.

2018. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem csináltam ovu tesztet. Előző hónapban nem jött meg. Már fél éve nem jött meg. Ezért is lenne fontos,hogy most próbálkozzunk.
2018. febr. 8. 20:53
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
És a nőgyógyász nem állapított meg semmilyen betegséget? Nem normális dolog, ha fél évig nem menstruálsz.
2018. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
De megállapított. IR/Pco
2018. febr. 8. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!