Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudnánk babával próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudnánk babával próbálkozni, de ő inkább elmegy a haverokkal sörözni. Te mit szólnál?

Figyelt kérdés
Menstruációs gondokkal küzdök, van hogy hónapokig kimarad. Most viszont megjött,es holnap lesz a 14. nap,amikor a legnagyobb esély van a peteérésre. Le van beszélve neki sörözés a haverokkal, kérdeztem ,hogy hogy oldjuk meg a dolgot,ha nem leszünk egy időben itthon? Én azt vártam volna, hogy lemondja az esti sörözést a cél érdekében. Túl nagy elvárás lenne?
2018. febr. 8. 20:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
14%
Ha 7 éve semmi, akkor aztán tökmindegy, hogy ma, vagy holnap rak tele.
2018. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz hasznos-e nem a kérdés..

2018. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
34%

"Hasznos vagy nem hasznos, ez a kérdés."

Ott a vessző. Egy szóval nem írtam, hogy a kérdésre vonatkozik.

2018. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
12%

"Off.

Ugye a lepontozók tudják, hogy a zöld, kék és piros gomb nem lájk gombok?

Hasznos vagy nem hasznos, ez a kérdés. Nem az, hogy tetszik-e a válasz. :) Csak mondom."


Most komolyan... szerinted tudják? A kéket nem is használják, mert azt hiszik véletlenül került oda.

2018. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
55%
Itt ennél sokkal nagyobb problémák vannak, és ezt te is tudod. Lehet, nem véletlen, hogy nem jön ossze egy olyan pasassal, aki 36 evesen meg ott tart, hogy hetvegi alkoholmamoros bulika a haverokkal rendszeresen. Ez nem az a férfi, akire gyereket es csaladot szabad epiteni, ugye tudod? Arrol nem is beszelve, ha 7 eve nem jon ossze termeszetesen, akkor valamelyikotok nagy valoszinuseggel meddo, neked meg nyilvanvalo egeszsegugyi problemaid vannak, amik jelenleg kezeletlenek, tehat 1 a milliohoz az eselye kb. hogy neked barmilyen peted is "eletkepesen" megerjen pont ma. 1-2 evet szoktak hagyni, es ha utana nem jon, akkor kell elkezdeni mas uton gondolkodni. Ti ezt mar haromszorosan is meghaladtatok. Itt nem a sorozes a legnagyobb baj...
2018. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Te kivizsgáltattad magad, és a fèrjed? Nagyon sok pco/ir-es teherbe tud esni spontán. Ha 7 év alatt nem jött össze, egyáltalán nem biztos, hogy kizárólag emiatt van.
2018. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
#34 a szabályzat azt írja, hogy azt kell használni, ha egyetértesz a válasszal, illetve akkor is, ha nem. Tehát bem igazán lehet rosszul használni. :)
2018. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de a női ciklusról a tudásod nem a legjobb. Az, hogy most megjött azt jelenti, hogy valószínűleg 2 héttel ezelőtt lehetett ovulációd. Hogy most mikor lesz, azt nem lehet tudni. Ovuláció után 2 héttel jelentkezik menstruáció, ha nincs megtermékenyítés. Ha IR és PCOS (mint nekem is) akkor az is lehet, hogy hónapokig megint semmi nem lesz. Diétázol, mozogsz, gyógyszert szedsz? Mert én igen, és lám, a ciklusom beállt 28-35 nap közöttire. A peteérést pedig bőven meg lehet érezni: tojásfehérjés nyák, petefészek szurkálás. Ha ezeket érzed most, akkor elképzelhető, hogy peteérésed lesz, ha semmit, akkor kár ezen kiakadni, hogy a férjed elmegy sörözni. Szerintem 7 év próbálkozás után már illene elmenni meddőségi központba és elkezdeni a kezeléseket, mert Te sem leszel fiatalabb, ne várj a csodára.
2018. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

7 év után szerintem nem a kéthavi sörözésről kellene lemondania, hanem elmennetek kezelésre. Lehet hogy simán hormonnal összejönne. De a csodára már nem várnék... Meg kikapcsolódnotok, közös programokat szervezni, mert ez a túlzott ráfeszülés is rá tesz jó nagy lapáttal arra hogy még nincs baba.


Több olyat is ismerek aki már talán a lombikig is elment, aztán mikor föladta azonnal terhes lett. Nagynénémék végső elkeseredésükben már örökbefogadtak egy gyereket, mondanom se kell hogy pár hónap múlva terhes lett... Volt akinek az orvos tanácsolta hogy menjenek el egy hétre nyaralni. 9 hónap múlva család lettek.

2018. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!