Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudnánk babával próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudnánk babával próbálkozni, de ő inkább elmegy a haverokkal sörözni. Te mit szólnál?

Figyelt kérdés
Menstruációs gondokkal küzdök, van hogy hónapokig kimarad. Most viszont megjött,es holnap lesz a 14. nap,amikor a legnagyobb esély van a peteérésre. Le van beszélve neki sörözés a haverokkal, kérdeztem ,hogy hogy oldjuk meg a dolgot,ha nem leszünk egy időben itthon? Én azt vártam volna, hogy lemondja az esti sörözést a cél érdekében. Túl nagy elvárás lenne?
2018. febr. 8. 20:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
75%
Tankönyvi ciklusnál 14. nap az ovu, de a tiéd nem az... csinálj ovutesztet, mert egyáltalán nem biztos, hogy most lesz peteérés. De ha igen, akkor ténykedjetek rá ma. És akár holnap is, sörözés után csak haza megy majd, nem?
2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Végülis igen,de hajnal kettőkor alkoholmamorban nem hiszem h ezzel fogunk tenykedni 🙂
2018. febr. 8. 21:03
 13/39 anonim ***** válasza:
77%
Túlságosan rágörcsölsz, ez így nagyobb gond lehet mint bármilyen nőgyógyászati probléma... Nem csak egy este lehet tehebeesni, tudtommal az több nap. Na meg lehet azt a nap bármely szakában is csinálni. Én nő vagyok de ez a túlerőltetettség még így olvasva is zavar. Akkor csináljátok reggel, vagy minden nap, ha akar úgyis jön a baba. De élvezet legyen, ne "muszáj", meg csak most de most mindenképp. Egyébként meg honnan tudod hogy most van peteérésed? Érzed? De több olyat is hallottam aki alig menstruált- de mivel nem görcsölt rá, egyszer csak terhes lett.
2018. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha rágörcsölsz, az sem tesz jót, lazíts, és próbálkozzatok. Kitartást!
2018. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
63%
Túl nagy elvárás lenne és nem a sörözés miatt, hanem mert parancsszóra kell szexelni. Kicsit vicces... talán nem kellene ennyire rágörcsölni a dolgokra.
2018. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Igen,tudom h nagyon rágörcsölök,de 7 ev próbálkozás után nem tudok nem rágörcsölni, és a paromtol is több odafigyelésre vagynek.
2018. febr. 8. 21:09
 17/39 anonim ***** válasza:
30%
Nehogy piásan töltsön tele! 🙂
2018. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
71%
Ha 7 évig nem sikerül, akkor miért nem a beültetéssen gondolkodtok? Igen, drága dolog, de lehet, h neked természetes úton nem is lehet, ha 7 év alatt nem jött össze...
2018. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem tudsz teherbe esni annak oka van... Az ilyet nem is szabad eröltetni.
2018. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább örülnék, hogy időben kiderült, hogy fontosabbak neki a haverjai. Azért egy pénteki sörözést nem nehéz átrakni szombatra, sőt, akár ki is lehet hagyni, gondolom nem ez volt az utolsó alkalom, mert holnap külföldre költözik az egész társaság. Vagy netán alkoholista szegény és muszáj neki menni? Nem vállalnék gyereket olyannal, akinek még ez a szint, hogy ha péntek este, akkor kocsma és berúgás.
2018. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!