Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudnánk babával próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudnánk babával próbálkozni, de ő inkább elmegy a haverokkal sörözni. Te mit szólnál?

Figyelt kérdés
Menstruációs gondokkal küzdök, van hogy hónapokig kimarad. Most viszont megjött,es holnap lesz a 14. nap,amikor a legnagyobb esély van a peteérésre. Le van beszélve neki sörözés a haverokkal, kérdeztem ,hogy hogy oldjuk meg a dolgot,ha nem leszünk egy időben itthon? Én azt vártam volna, hogy lemondja az esti sörözést a cél érdekében. Túl nagy elvárás lenne?
2018. febr. 8. 20:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy a párod kiábrándult a dologból már és ezért tűnik érzéketlennek? Minél inkább 'muszájból' történik a dolog, annál lelombozóbb. 7 év nem kevés idő és sok pár van akik nem is tudják fenntartani a kapcsolatukat, mert annyira belebetegednek lelkileg, hogy nem jön a baba. A egyik barátnőm, szintén PCOS-s és szegénynek már olyan gondolatai voltak, hogy nem is igazi nő, mert nem tud teherbe esni, végül 9 év után lett csak lombikkal baba. Ez nálatok nem opció? (Ha jól tudom valamennyit támogat is a tb, de ezt nem mondom biztosra)
2018. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Benne lennénk a lombikban, de még egyelőre nem jutottam el odáig,mert az olyan utolsó mentsvárnak tűnik. Még reménykedünk,hogy sikerül természetes úton. Nem alkoholista a párom,de ezekből a hétvégi sörözésekből még nem nőtt ki,es soha nem is fog sztem. Nem jár minden héten,de azért havi 2 alkalommal minimum. És mielőtt azt gondolnátok hogy én korlátozni akarom őt,nem,nem akarom,csak 36 évesen már túl lehetne jutni ezen a sörözésen. El lehet menni úgy is a haverokkal, hogy nem részegen jövünk haza.
2018. febr. 8. 21:35
 23/39 anonim ***** válasza:
73%

Mert úgy érzi, hogy nem tenyészbika, aki adott időpontban ugrásra készen kell várjon. :D Ez kinek vonzó, hogy "szívem, akkor pontban 6kor szex, itt, velem."

Nem a barátoddal van a baj, szerintem a férfiak nagy része ilyen. EGyébként ő is szeretne gyereket vagy inkább csak te?

2018. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
60%
7 év után még gondolkozol a lombikon?? Ez nem túlzás. Neked komoly gondjaid vannak és ezért sem jön össze.
2018. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
56%

7 év után én már nem gondolkodnék a lombikon, hanem mennék és csinálnám. De szerintem ezt beszéljétek meg a pároddal, esetleg hagyjatok magatoknak egy kis pihenőt a babaprojektben, kapcsolódjatok ki, randizzatok csak úgy, aztán ha feltöltődtetek, és kiengedtétek a gőzt, akkor menjetek el dokihoz ezzel. Nem gondolom, hogy még mindig várni kellene.

Biztos, hogy nem csak téged visel meg, de őt is ez a sikertelen próbálkozás sorozat. Bele lehet fáradni.

2018. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű a helyzet.

Először is: én a helyedben nem mondanám meg, hogy peteérés van, és szexelni "kell" egyszerűen elkapnám egy (gyors) menetre, akár sörözés előtt.

Az időzítést te tudod úgy igazítani, hogy jókor legyetek együtt, de nem feltétlenül kell megbeszélni. A legtöbb férfit könnyű rávenni egy kis hancúrra, és nem ölöd ki a vágyat.


Viszont: normális luteális szakasz esetén 14 nappal a várható menstruáció előtt van peteérés. Ez ugye pont 14 nappal a menstruáció első napján van, ha átlagos, 28 napos a ciklusod. Jobban megfogalmazva: peteérés után kb. a 14 napon fog megjönni. Az előző menstruáció időpontja ezért nem ad pontos információt arról, hogy mikor van peteérésed. Mindenképp beszélj nőgyógyásszal erről!

Ezért lenne jó az időzítéshez, ha hőmérőzöl, használsz ovu tesztet, és odafigyelsz a testedre.

Egyébként a legbiztonságosabb módszer, ha két-három naponta szex van, így biztosan nem csúsztok le a termékeny időszakról.

2018. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom, talán nem kellene ennyire ráfeszülni a témára. Lehet kicsit elege van ebből. Ezt mint pcos-s írom neked.
2018. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27%
A távol-keleti bölcsek szerint egy baba oda érkezik meg és akkor, amikor eljön az ideje és a saját akarata. Ha hozzátok nem akar baba érkezni, annak komoly oka van, nem kívánkozik leszületni hozzátok valamiért. Járj utána, mi az ok az egészségügyi panaszokon túl.
2018. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
90%
7 éve nem jön össze a baba. Itt nem az segítene, ha nem menne el sörözni...
2018. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
46%

Off.

Ugye a lepontozók tudják, hogy a zöld, kék és piros gomb nem lájk gombok?

Hasznos vagy nem hasznos, ez a kérdés. Nem az, hogy tetszik-e a válasz. :) Csak mondom.

2018. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!