Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az összeköltözésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az összeköltözésnél lefektetni az alapszabályt, hogy a férfi is ugyanúgy végezze el a fele házimunkát és ne azt várja el, hogy a nő csinálja az egészet még a munka mellett?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 17:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nyilván nem arra gondoltam én sem, mikor koszt szétkenünk takarítás címszóval vagy lazázunk azzal, hogy az női munka. Amit írtam, eddigi tapasztalataim alapján írtam, segítő szándékkal. Örülök, hogy akadt aki ezt észre vette.

31/f

2018. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

31F- nek tenyleg nagyon igaza van. Anyukám ilyen, hogy csak ugy van jól, ahogy ő csinálja, folyton morog apukámmal, hogy 30 év után se tudja, hogy kell ezt meg azt megcsinálni. Szerintem többre menne vele, ha épp megdicsérné, ha valamit megcsinál, és nem kötözködne. Pl. nálunk mindig is úgy volt, hoyg a tojást használat előtt megmostuk a csap alatt, nekem ez igy természetes, és magam sem tudnám elképzelni, hogy ezt a lépést kihagyjam, racionális oka is van, hiszen mikor leütöm, beleeshet a héja, ami sokszor piszkos. Viszont, pároméknál ez nem szokás, mégis, hihetetlen hálát éreztem, és meg is köszöntem a páromnak, mikor rántottát készitett nekem, és tökre nem érdekelt, hogy hogy csinálta. Anyukám viszont erre üvöltözéssel reagált volna, mert ki látott már olyat, hogy nincs megmosva a tojás, az úgy nem jó. Most ezek után ki csinálna neki szivesen még egyszer rántottát?

másik példa - mikor a pároméknál laktam, anyukája egy csomó mindent másképp csinált a konyhában, mint nálunk szokás. Mi ezt tök érdekesnek tartva mindig megvitattuk, ki hogy szokta csinálni, és mindenki maradt a saját szokásainál. Ellenben anyukám ilyenre azt reagálná, hogy csak úgy jó, ahogy ő szokta.

Valóban a végeredmény a fontos, nem az, hogy hogyan is jutottunk el odáig.

2018. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Irasban, szerzodessel.....

Az exem keptelen volt normalisan takaritani, neki azt jelentette a fszoba takaritasa hogy leöntött minden lefolyón 1l hypot/ vizkőoldót/ sósavat. A felmosás nála ugy történt, hogy 5cm-nyi vizet öntött a vödörbe és azt kente szét. Próbaltam szépen elmagyarazni de hiaba....sztem dirrkt szarul csinalta.

2018. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!