Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal összevesztünk, és szakított, kiakart tenni a lakásból, de azt mondta ha ezt meg azt csinálom maradhatok ( itt szexuális szolgáltatásra gondolok) akkor az erőszak? Én megcsináltam, de nagyon élveztem is, persze mondtam, hogy ne, stb..Viszont ő komolyan gondolta, és élvezte, hogy ki vagyok szolgáltatva... De azért valódi ellenálást nem mutattam, inkább beleegyeztem, de tetszett titokban, hogy ezt csinálja, mert felizgatott.. Akkor ez most erőszaknak minősül, vagy mégis minek?

2018. febr. 24. 07:16
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Úgy tehet ki, hogy megfogja a cuccaim, és kirakja a gangra.... akkor mit csinálok, rendőrt nyilván nem hívok rá... Van köztünk legalább 25 kg különbség, ha nem több, akkor mégis, hogy akadályozzam meg, hogy kitegyen? Én nem fogok szórakozni rendőrséggel, stb, nem akarok ilyesmibe belebonyolódni...
2018. febr. 24. 08:52
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, hogy tudsz ilyen emberrel élni?
2018. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
90%
A hozzáállásoddal sodorhatod magad olyan helyzetbe, hogy erőszak áldozata leszel.
2018. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Ezt már kérdezték sokan, és valószínűleg, én is azt tanácsolnám másnak, hogy menekülj fuss, stb.. de más ha az ember benne van... elmegy a józan esze.
2018. febr. 24. 08:56
 25/55 anonim ***** válasza:
90%

Nem szórakozol rendőrséggel, de azért azon pörögsz, hogy most megerőszakoltak-e??

Szedd már össze magad, b+! Hogy lehet valaki ennyire nyomorék?

2018. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
90%

Te állásból vagy olyan hülye mint más nekifutásból....


1. Én és a párom között meg 50 kg különbség van, de ha kiakarna rakni, akkor sem félnék tőle, nem hagynám magam.


2. Egy ütésébe kerül és feljelenteném, el is vinnék a rendőrök


3. Kirak, felhívod a rendőröket. Mivel a neveden van a lakás, ezért a párod nem tehet semmit se.


4. Ha vagy ilyen barom, h még ezekután is együtt vagy vele, akkor megérdemled a sorsodat, remélem annyira elkalapál, h a következő kérdésed az lesz, h "Hogy állítsam el az orrom vérzését, mivel a párom megütött?". Megérdemled a sorsodat. Remélem gyereket nem terveztek!

2018. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
17%

[link]


Remélem ezt minden ide kommentelő áldozathibáztató kretén elolvassa.

2018. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
78%

27.

Olvasd már el, a kérdező élvezte is... Aki nem élvezi ezt, az bele sem megy!

2018. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
19%

"Egy bérbeadó közli a bérlővel, hogy azonnali hatállyal felmondja a bérleti szerződést, másnap el kell költöznie a bérleményből. A bérlő kiszolgáltatott helyzetben, télvíz idején nem biztos, hogy hirtelen tud számára megfelelő lakást keresni. Ezt felismerve és kihasználva a bérbeadó azt is közli a bérlővel: nem mondom fel a bérleti szerződést, ha szexuálisan kielégítesz. Ez egy fenyegetettségi helyzet, a bérlő fenyegetve érzi magát, fél attól, hogy ellenállása esetén ki kell költöznie, hol tud egyik naptól a másikra bérleményt találni, hol tudja elhelyezi a személyes dolgait és így tovább. Ez az akaratot hajlító, úgynevezett nem kvalifikált fenyegetés."


Tessék, kimásoltam a lustáknak. Ami veled történt, az szexuális kényszerítés. Az nem menti fel a másikat, hogy neked fizikális élvezetet okozott, az a kevésbé fontos.


Persze van még egy rakás tényező, amiből akár ki is derülhet, hogy kölcsönös beleegyezésen alapult a dolog teljesen korrekten, vagy akár az is, hogy féltél, hogy erőszakkal dob ki, és akkor súlyosabb a helyzet, de, ha feljelentést akarnál tenni, szerintem szexuális kényszerítéssel lehetne.

2018. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Rendben.. Persze, hogy élveztem mert szeretem, és végre egy picit úgy éreztem szeret.... és nem goromba velem, mert azt gyűlölöm, és nem bírom elviselni, ha csak egy kicsit is ignorál... Nem mondom, hogy nincsenek bajok velem, de így érzem.. és ha legalább fizikailag közeledik egy picit kevésbé érzem magam szar embernek...
2018. febr. 24. 09:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!