Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal összevesztünk, és szakított, kiakart tenni a lakásból, de azt mondta ha ezt meg azt csinálom maradhatok ( itt szexuális szolgáltatásra gondolok) akkor az erőszak? Én megcsináltam, de nagyon élveztem is, persze mondtam, hogy ne, stb..Viszont ő komolyan gondolta, és élvezte, hogy ki vagyok szolgáltatva... De azért valódi ellenálást nem mutattam, inkább beleegyeztem, de tetszett titokban, hogy ezt csinálja, mert felizgatott.. Akkor ez most erőszaknak minősül, vagy mégis minek?

2018. febr. 24. 07:16
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
90%
De a pasija nem a főbérlője... Csak egy senki a bérleti szerződés szempontjából, ezért is nevetséges azzal fenyegetőzni, hogy kirakja a kérdezőt az kérdező által bérelt ingatlanból...
2018. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
88%
#31 Ne erőlködj, a két hülye egymásra talált, már nincs mit tenni. :D
2018. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
97%

De el tudod képzelni ezt a rendőrségi jegyzőkönyvben, mint szexuális erőszak feljelentést?? 😀

Hát már a rendőr is körberöhögne, hogy jaj a barátom ki akarta rakni a cuccaim a sját albérletemből, majd felajánlotta, hogy ha kicsit odatartom a pi.sámat,akkor minden rendben lesz! Erre én odatartottam a pi sám, és még élveztem is! 😂

2018. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
97%

"Nem mondom, hogy nincsenek bajok velem, de így érzem.. és ha legalább fizikailag közeledik egy picit kevésbé érzem magam szar embernek..."


Veled csak baj van, és nem is kevés.Önbecsülés nulla.Kezeltesd magad, mert később ebből még több problémád lesz.

2018. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 Költőnő? ***** válasza:
78%
Az a logikai levezetés...
2018. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
97%
#29 A kérdező számára nem az volt a legnagyobb fenyegetettség, hogy a barátja kirakja a saját albérletéből, hanem hogy nem nem dugja meg többet. Szóval, ha valaki azért érzi magát dugásra kényszerítve, mert ha nem engedelmeskedik, akkor nem lesz megdugva, az enyhén szólva is nevetséges. :D
2018. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem erőszak. Belementél a dologban (és élvezted is), az hogy a végén nem tetszett neked a hozzáállása, az a te bajod! Legközelebb nem kell egy ilyen emberrel összefeküdni!

De sok ostoba ember van a világon.

2018. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

Neked nagyon súlyos önértékelési problémáid vannak. Te az egyik legjobb áldozat vagy egy bántalmazó kapcsolathoz. Már hogy a bánatba rakhatna ki a saját bérleményedből? Na és ha fizikailag erősebb akkor mi van? Üssön csak meg, le is csukják érte.


De te vagy az a nő aki később szomorúan fogja mesélni hogy a párja bizony rendszeresen megveri ha pl nem ízlik neki annyira az étel, vagy ha egy férfival beszélgetett. "Megvert, de hát igaza volt, legközelebb jobban figyelek" Vagy: Szerelmesen mondod: "Igaz hogy mindig ver, de utána bocsánatot kér, vagyis tudom hogy szeret❤"

2018. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igazából te csak bosszút akarsz állni rajta.
2018. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
És ok most ezt tetted mert nem akartál az éjszaka közepén balhét, de én a helyedben egészen biztos hogy már MA komolyan elbeszélgetnék vele erről.
2018. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!