Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal összevesztünk, és szakított, kiakart tenni a lakásból, de azt mondta ha ezt meg azt csinálom maradhatok ( itt szexuális szolgáltatásra gondolok) akkor az erőszak? Én megcsináltam, de nagyon élveztem is, persze mondtam, hogy ne, stb..Viszont ő komolyan gondolta, és élvezte, hogy ki vagyok szolgáltatva... De azért valódi ellenálást nem mutattam, inkább beleegyeztem, de tetszett titokban, hogy ezt csinálja, mert felizgatott.. Akkor ez most erőszaknak minősül, vagy mégis minek?

2018. febr. 24. 07:16
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Csakhogy az én lakásom..vagyis béreljük közösen, de az én nevemen van... szóval ki nem tehetne... elméletileg, de mivel hajnali hatkor ezt csinálja, ismerem, simán kirakna a cuccaimmal együtt...
2018. febr. 24. 08:00
 12/55 anonim ***** válasza:
5%

Pont nemrég volt erről egy cikk az indexen,ha kicsit jobban felébredek, belinkelem.


Egyébként valami olyasmi dereng, hogy az ajánlat nem volt korrekt, ha ijedtedben és élvezve belementél, akkor csak valami minimális szabadságvesztés járna érte.


Ez nem ajánlattétel volt, hanem zsarolás.

2018. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
82%

Remélem csak troll vagy. A valóságban az ember intellektuális nincs ilyen precízen kiszámolva. -.-

31/f

2018. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
85%

"ismerem, simán kirakna a cuccaimmal együtt...."


Sokra tarthatod magad, ha még vele vagy.

2018. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll... ez a kérdés tényleg halál komoly... De lehet, hogy tudta, hogy úgysem mennék el, mert nincs hova, és ez a dolog meg felizgatja őt, úgyhogy rosszul nem járhat.
2018. febr. 24. 08:35
 16/55 anonim ***** válasza:
68%
Én is szoktam lenni: nővérke, alárendelt, masszőr a szexuális játékok során :D Te most egy alárendelt voltál :D Kész. Mit ragozol ezen? De vegyétek erőszaknak ha ti ettől jobban alszotok. A hülye agyadról meg már nem tehetünk.
2018. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
a lényeget nem érted... mi is szoktunk játszani.. csak ő tényleg dühös volt és komolyan gondolta.. mi van ha nem megyek bele, és kirak? Nem azért mentem bele mert muszáj, volt, mert utcára is mehettem volna ( attól, hogy beteg az agyam és ez felizgat arról nem tehetek) de az, hogy ő tényleg komolyan gondolta, és mérges volt, meg agresszív, amiatt kérdeztem, hogy ez erőszaknak minősül e
2018. febr. 24. 08:40
 18/55 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen erőszak, mivel visszaélt a szellemi fogyatékosságoddal. Gondolom van gyám kirendelve melléd, neki kell szólnod.
2018. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Normálisan tettem fel a kérdést, és komolyan gondoltam, nem tudom miért kell a másikat így leoltani, egy két üzenet után...

2018. febr. 24. 08:46
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

Te magadtól vagy ilyen hülye vagy segítenek??? Ha te vetted ki az albérletet, hogy a fszomba rakhatna ki a pasid?? Ilyen alacsony IQval elhiszem, hogy nehéz az élet!

Ez nem erőszak! Nem érted?? Beleegyeztél!

2018. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!