Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nemi erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal összevesztünk, és szakított, kiakart tenni a lakásból, de azt mondta ha ezt meg azt csinálom maradhatok ( itt szexuális szolgáltatásra gondolok) akkor az erőszak? Én megcsináltam, de nagyon élveztem is, persze mondtam, hogy ne, stb..Viszont ő komolyan gondolta, és élvezte, hogy ki vagyok szolgáltatva... De azért valódi ellenálást nem mutattam, inkább beleegyeztem, de tetszett titokban, hogy ezt csinálja, mert felizgatott.. Akkor ez most erőszaknak minősül, vagy mégis minek?

2018. febr. 24. 07:16
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem erőszakolás volt, maximum az agysejtjeimmel szemben, hogy ezt elolvassam. Nem kell rákenned, hogy megerőszakolt, élvezted, sőt írod, hogy azt érezted végre szeret téged - tehát félig kipakolva a cuccaid a mínuszba, épp "erőszakolnak", te meg vigyorogsz, hogy az igaz szerelem?

Na mindegy, a lényeg, hogy nem, ezzel rendőrségre se érdemes menni, maximum, ha összeszeded a megmaradt agyadat, akkor ott hagyod, mert ha képes lenne kipakolni hatkor, akkor szerinted mi lesz a következő? Eladja a cuccaidat, de mégsem, ha cserébe le***od? Gondold végig mennyire szeret téged. Vagy maradj vele, és tovább idegelheted magad, hogy most mi lesz veled.

2018. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
én nem vagyok a normális, de felizgat ha ilyen...gonosz meg csak kihasznál, de inkább elmegyek vmi pszichologushoz, mert nem normalis hogy élvezem ezt...
2018. febr. 25. 10:44
 53/55 anonim ***** válasza:

Huncut perverz vagy ::))

Élvezted a szexet és meg föl is jelentened??!!

Ha nem által ellen akkor nem minősül erőszaknak, nem volt ellenállás és szavakkal sem tiltakoztal... inkább elvezd a játékot...

2018. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
oke akkor elvezem:)
2018. febr. 25. 22:55
 55/55 anonim ***** válasza:

" azt mondta ha ezt meg azt csinálom maradhatok"


Seggbekuki?

2018. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!